Ogłoszenie Ważne informacje odnośnie udostępnienia filmów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy!

  Prosimy Was o niezamieszczanie w swoich wpisach filmików dłuższych niż 10 minutowe. Ułatwi nam to zdecydowanie moderowanie forum. Jeśli jednak pojawią się filmiki dłuższe lub w większej liczbie niż kilka na stronę, zaznaczamy że czas weryfikacji treści może potrwać dłużej niż zazwyczaj. Nie oznacza to, że zostały przez nas one uznane za zgodne z Regulaminem.
  Przypominamy, że zgodnie z OWH Użytkownik powinien upewnić się, że treści zamieszczane na forum nie łamią Regulaminu i ponosi za nie pełną odpowiedzialność:

  "9.4.1 Użytkownik musi starannie wybierać informacje, które publikuje w zakresie serwisu i oddaje do dyspozycji innym Użytkownikom.
  9.4.2 Użytkownik zobowiązuje się, że w ramach serwisów nie będzie rozpowszechniał żadnych treści (np. zdjęć, filmów wideo, linków, nazw, słów) reklamowych, politycznych, religijnych, obraźliwych, nagabujących, propagujących przemoc, seksistowskich, pornograficznych lub innych moralnie niegodziwych lub też nieprzyzwoitych, zwłaszcza rasistowskich oraz skrajnie prawicowych lub lewicowych, ani treści o osobach lub postawach propagujących powyższe. Ponadto Użytkownik zobowiązuje się nie używać żadnych chronionych prawnie pojęć, nazwisk, obrazów (fotografii), filmów wideo, utworów muzycznych, gier lub innych materiałów. W razie wątpliwości Użytkownik musi natychmiast usunąć treści zakwestionowane przez Bigpoint. Bigpoint ma także prawo usunąć je samodzielnie. Użytkownik będzie zawsze przestrzegał wszelkich właściwych ustaw i przepisów prawnych, zwłaszcza tych dotyczących ochrony młodzieży, ochrony danych, ochrony prawa osobistego, ochrony przed zniesławieniem, prawa autorskiego, prawa o ochronie znaków towarowych itd."

  Prosimy i będziemy wdzięczni za wszelkie zgłoszenia, przy użyciu funkcji Raport, wskazujące na naruszenia w filmikach zamieszczanych na naszym wspólnym forum. W zgłoszeniach takich prosimy o podanie przybliżonego czasu, w którym należy szukać treści, jakie nie powinny Waszym zdaniem trafić na nasze forum.

  Przypominamy też, że na osoby, które zamieszczą klipy zawierające treści naruszające zasady opisane w OWH, może w każdej chwili zostać nałożona kara zgodnie z Regulaminem forum.

  Dziękujemy!
   
  -guciu74- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.