W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ktoś już gdzieś pytał, teraz ja zapytam: kim jest malinarp? :)
     
  2. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    no właśnie, też się zastanawiałam..
     
    gretag lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czepiacie się 8)
    @malinarp to jest bardzo miła osoba, która podziela nasze (jedynie słuszne) poglądy xD
    Więc należy ją lubić i cenić (ilość lajków to wyznacznik sukcesu, pamiętajcie)... a że pisać nie lubi, to wielka szkoda :(
    Im nas więcej, tym większe szanse na...
    ... tego...
    ... no, może niezupełnie na G&T, pociąg czy nawet biuletyn...
    ... ale...
    na dobrą zabawę w stylu "bal karnawałowy u czubków" xD
    I na tym powinno nam zależeć... bawmy się, kto wie, czy świat potrwa jeszcze dwa tygodnie 8)
     
  4. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Pamiętaj, że trzeba dokonać analizy i rozkładu na poszczególne wyrazy i oczywiście odpowiednio zinterpretować tekst "co autor miał na myśli?" :)

    A co Wam przeszkadza? :)

    Właśnie. Poglądy w tym temacie są jedyne słuszne (tu mówię całkiem serio) i ja się cieszę, że mają poparcie :)
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Popieram Cię-masz lajka 8)xD
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kolekcjonowanie lajków uważam za zajęcie znacznie bardziej satysfakcjonujące, a przy tym zajmujące, od kolekcjonowania (na przykład) zagród w kolorze gaci (bodajże z milanezu, słowo z czasów, w których siedziałyśmy u tego fryzjera pod pancernymi suszarkami).
    Dodatkowo jest to także zajęcie bardziej ambitne, czyli mniam ;)

    EDIT: że nie wspomnę już o tym, że lajki zbiera się bez inwestowania we florki 8)
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Nie no dziewczyny, leżę...:D xD xD xD

    Hmm a co myślicie o nowej akcji promocyjnej od BP: zakup lajków w pakietach? :D
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Od fejsa podebrali...? 8)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..teraz się nie nosi różowych gaci..:p..chyba,że u kogoś przetrwały z minionej epoki..:D

    ..ale opowiem Wam historyjkę z tamtych czasów..nie było łatwo zdobyć w odpowiednim kolorze dodatków do garderoby....a jedna pani z portierni kupiła okazyjnie tylko moteczek różowej wełny być może angorskiej i zrobiła sobie czapę w kolorze różowym..ale była zasmucona bo brakowało jej w tym kolorze szalika....i zapytała mnie czy ja przypadkiem nie mam takowego( a lubiłam mieć dodatki w różnych kolorach na każdą okazję)..niestety różowego szalika nie miałam....za 3-czy 4 dni wchodzę na portiernię po listy obecności i parskam śmiechem..starsza pani ma już szaliczek i nawet się nim chwali..idealnie pasuje do czapeczki..kto z Was zgadnie skąd taki zdobyła? xD
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    ???
    Nie trzymaj nas w napięciu, bo nam gumki od tych milanezowych popękają 8)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..miała nogawkę od różowych gaci odciętą...:D
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No proszę, Polak (czyli Polka) potrafi 8)
    A to było bardzo widać, że szaliczek z nogaweczki...? 8)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..bardzo było widać..
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff ;)
    No, ale chciała kobita dobrze 8)
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale pod kolor było 8)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    bardzo pod kolor, wręcz idealnie..xD
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Straszna musiała być ta czapka 8)xD
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czapka jak czapka ale ten nieszczęsny szalik..tyle,że to były takie czasy,że jak ktoś nie miał znajomych w sklepach to kupował co mu w ręce wpadło..nie było łatwo.
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czapka to pikuś -.-Mi rodzice kupili(jak miałam 16 lat,czyli daaaaawno temu)ciemnoróżowy płaszczyk :cry::cry::cry:Nigdy go nie założyłam -.-
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Moja mama powiedziała kiedyś, że satysfakcja, jaką dawało zdobycie papieru toaletowego, nie miała sobie równych.
    My to mamy teraz nieciekawie ;)
    A mnie taka zgrzebna zaradność rozczula :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.