W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    a ja lubie pociagi, (szczegolnie z drzewkami), dobrze sie przy tym bawie, bez wzgledu na to co mi pociag przywiezie. ot takie duze dziecko chyba jestem xDxDxD
     
  2. CIVIC-VIII

    CIVIC-VIII Czeladnik forum

    Witam .U mnie stary pociąg jeździ chyba jakiś z odzysku ;)( dostałem różności ....pomarańczowe ,czerwone nawet się trafiły) ale o perfumach to tylko chyba zostanie pomarzyć8);):sleepy::p
     
  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Człowiek trochę ponarzeka i takie efekty od razu są xD

    [​IMG]
     
  4. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    serdeczne gratki sasiadeczko:) zapach z tej twojej perfumerii przez plot az do mnie dotarl. mmmmm coco chanel;)

    ja na moje kolejne 3 ladunki musze jeszcze poczekac 1,5 godziny
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dziękuję sąsiadeczko. To jeszcze chyba popracuję nad Gucci Rush II:pxD;)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No właśnie ja też :p Dlatego sama nad sobą z politowaniem głową kiwam :DAle dalej jeżdżę...:p
     
  7. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum


    Gratki :inlove::D....Oj ten mój pociąg taki nie dobry:eek:;) samo badziewie wozi :cry:( może pomoże narzekanie xD)...A zapach do mnie też doleciał ....:Dwedług mnie to Hugo Boss Woman;)xD:inlove:
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Co?Co? na pewno ,tylko czy chanel?;)

    A pan plastik-fantastik wczoraj zrobił:- pa,pa finał... i tym samym mi ogromna przyjemność.No nie mogę,nie mogę patrzyć na tego plastikowego manekina>:(.Jakby go postawić na wystawie sklepowej to nie idzie odróżnić go od reszty
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A widzieliście to:Uwaga:
    Dokonując kolejnego zakupu sumujemy wartość bonusu, a nie, jak do tej pory, jego czas. Sumowanie zadziała tylko w sytuacji, kiedy kolejny zakup będzie przeprowadzony następnego dnia.

    Przykład:
    Zakupujemy Floreny w sobotę o 19.00 i otrzymujemy bonus +100% PD przez 24 h. W niedzielę o 9.00 zakupujemy kolejny pakiet i otrzymujemy kolejny bonus +100% aktywny przez dobę. Między 9.00 a 19.00 w niedzielę mamy więc łączny bonus +200%.
    Znowu cichcem coś"naprawili" -.-
     
  10. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Gosiu, to od dawna tak jest :) U mnie 2 leniwce już w pasku siedzą xD
    Dziękuję, mmm Hugo też może być:inlove: Będę trzymać kciuki za Ciebie :)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A to to jest już od jakiegoś czasu i z tego co pamiętam było OO gdzieś o tej zmianie ;)
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ostatnio,jak kupowałam(fakt,dosyć dawno),to się nie sumowało,tylko na następne 24 h dawało +100% Bo tak,to mi po co to? o_O No zresztą dużo rzeczy mi nie jest potrzebnych,to następna doszła xD
     
  13. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum


    Dzięki :D:) trzymaj mocno ..Teraz zmykam , real wzywa dobrej zabawy i samych niespodzianek oczywiście tylko tych pachnących wszystkim życzę .Co godzinkę wpadnę tylko ładunki wymienić :):):):):):)
     
  14. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dzisiaj psy i coś żółtego. Nawet nie pamiętam co :sleepy: Słaby ten mój pociąg.

    Dzień dobry lekko zachmurzone :)
     
  15. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    pracuj, pracuj, bede trzymac kciuki :) a potem codziennie inny aromat bedzie zza plota do mnie dochodzic;)

    ja juz w tym wieku, ze dziecinniejexDxDxD ale tez jezdze :)
     
  16. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dobrze, że w oborniku mam pusto, bo dopiero miałabyś aromatyxD:cry: xD
     
  17. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    hmmmm:sleepy: pomieszanie z poplataniem, och biedny bylby moj nosxD, a wiesz ze znam takich (jeden z moich sasiadow w realu niestety:eek:), co to zamiast myc - perfumuja sie :oops:
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry,po nocy z pociagu czerwone kozy,bobry ++ ( -.-) i mlyn
    czyli nic ciekawego:sleepy:
    Gosia to naliczanie to zmienili ponad pol roku temu...
    Blazers czy ja wiem czy Christiano blady... :p po ilosci bramek patrzac to chyba nie taki blady 8) mecz wczoraj mimo wyniku ( :cry::(>:() niezly byl...tez liczylam na derby...ale coz ....:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2015
  19. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    czy ktos z was dostal z pociagu wilki i zaby??? o_O bo sasiadka mi sie chwalila takimi osiagnieciami z ladunkow. ale chyba mowi nieprawde (chyba ze ja cos pomylilam). twierdzi, ze tsow nie kupila, tylko wysyla pociag i dostala te wilki, zaby (co mnie zdziwilo) i - z tym sie moge zgodzic - koce, hity, perfumerie i zaglownie.

    noooo real wzywa wiec ja znikam. jesli mi sie uda to zajrze do was pozniej.

    udanych lowow w pociagu :)
     
    babula40 i ross2 lubią to.
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Mecz był emocjonujący , ale Real zawiódł wg mnie.
    Krystyna oczywiście staty ma bajeczne i doceniam jego umiejętności , ale wczoraj nie pociągnął jak trzeba.
    Twierdzę , że blado wypadł w porównaniu z np. pierwszym meczem Katalończyków z Niemcami i popisach Messiego.
    Obaj są wybitni , ale ten sezon Lionel ma lepszy , no i zgarnie z Barcą sporą pulę , a Ronaldo z drużyną wielkie nic.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.