W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Dzięki , u mnie pierwszy bez liczenia poleciał to co miałem najwięcej:
    2 x żółty gacek + 3 pandy (po 60) i strzygalnia króli zwykła (150) ;) .
     
    kruszynka63, ross2 oraz gretag lubią to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Pociąg pojechał, dwa TSy również kupiłam( żeby wspomóc biednych.. znaczy BP)..dostałam super nagrody..żółte kaczuchy i pomarańczowe pióra :p
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nie liczyłam :oops:
    Bo mając dużo , dużo narzędzi buduję te fabryczki:
    [​IMG] uzupełniam tym, co mam w pasku ....no i albinosy przy tym zaoszczędzę :)
    A liczyć będę dopiero jak mi narzędzi zbraknie:) ;)
     
  4. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    i dlatego ja nie wspomogę bo mam jeszcze lepszych informatykówxDxDxDxD
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A co tu tak cicho? o_O Wszyscy pociągiem jeżdżą? xDxDxD Nudny ten event,jak nie wiem co -.- Dopiero na drugi ładunek czekam a już mam dosyć :p Pomarańczowe schronisko,z pierwszego,to nie jest jakiś szczyt marzeń.Tym bardziej,że nie mam zwykłego,bo i po co mi?o_O
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wiecej pd daje niz kurniczek :p i 2 blyskotki dziennie :pxD
     
  7. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    A nie jedną?

    Sprawdziłam w warsztaciku, daje jedną błyskotkę. Pomarańczowa zagroda dla wron daje dwa nietoperki:)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Ale mnie błyskotki nie są potrzebne ;) Właściwie,to nie wiem,po jakiego groma tym pociągiem jeżdżę xD
     
  9. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja dostałam żółty stawik. Nie będę komentować.
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a nie zbiera sie 2 x dziennie ? nie wiem bo dawno nie uzywalam pomaranczkow :cry:zazwyczaj pom.warsztaty 2 x zbieralam jak mialam wystaiwone to myslalam ze ten tez :p
     
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    No jak ktoś dobrze czasem dysponuje to masz rację.
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Czegos nie rozumie -odkad to zagroda dla wron daje nietoperki i to az x2 :inlove::inlove::inlove:
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nigdy nie wiadomo..Jak wymyślą zagrodę dla srok i nazwą ja "sroczarnią" to błyskotki się przydadzą. Sroki lubią błyskotki:p:)
     
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Podrzucę Ci schronisko jak będzie można, dobrzexDxD
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No jak to po co - bo masz nadzieję że ci Baobaba przywieżie :D
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A jak Twoje zdrówko?
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    tia... ts jak zwykle sie popisaly: ul i owczarnia pomaranczowe8), skacze do gory z radosci wielkiej-.-
    na wyniki z pociagu sobie poczekam, na pewno nic ciekawego tam na mnie nie czeka sadzac po Waszych komentarzach.

    bry pochmurne:)
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No cóż. Zawsze możesz je wysłać pociągiem:).Ja tylko Farmolino dzisiaj jeżdżę.. Pierwszy ładunek dał mi żółtą ptaszarnię dla wron- to wysłałam w podróż powrotną:p
    TS- y to ja już nieeeee. Dziękuję
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Pierwsze co zrobilam, to je wyslalam w sina dal, mam nadzieje ze cos lepszego sie z tego ladunku wykluje.
     
  20. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    bry popoludniowe :)
    stoi na stacji lokomotywa...;) wlasnie podczepiam do niej wagony i puszcze w sina dal. moze cos ciekawego przywiezie.
    do tej pory dopiero jeden kurs zrobila. ale za to jaki - mnie przywiozla pomaranczowe farby:p:p:p, a polowkowi: perfumerie, tadam!!! takze stwierdzil, ze wlasciwie dla niego event sie skonczyl:p. ale poniewaz zawsze lubil jezdzic kolejkami (szczegolnie elektrycznymi na torach rozlozonych na podlodze;)) wiec tez chyba zabawi sie w maszyniste i bedzie gwizdal gwizdawka, az mu "wsadu" brakniexDxDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.