W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Grałem w osadników kilka razy - rewelacyjna gra ;) w sumie częściej grałem w wersji online ;)
    A w "Puerto Rico" graliście?

    Kukiz 20%? :wuerg:
     
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dobry wieczór :)

    Szczęka mi opadła po 21.00. Ponad 20% poparcia dla wokalisty????o_O
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No patrzcie państwo, Maliniak wygrywa według exit polls 8)
    O wokaliście to już szkoda gadać nawet 8)
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Maliniak, MALINIAK - wreszcie wiem, kogo on mi przypomina. Dzięki Zzizzie :)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie ja to wymyśliłam xD
    Ale podobieństwo wielkie, prawda...? xD
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ciekawe jak sie 2 tura rozegra...powiem tak -chyba sie bujne do Wroclawia oddac glos -powaznie mowie;)
    Maliniak , ze Bronek? czy Jedrek ? bo cos ja "paczenie " mam dzisiaj nie takie :cry:xD:cry:
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Szkoda mi pani Ogórek...nie jestem fanem sld i nigdy nie byłem ale oglądając pierwsze kilka minut debaty (tylko tyle dałem radę) była jedyną osobą, która umiała odpowiadać na zadane pytanie xD teraz zostanie jest prowadzenie "perfekcyjnej pani domu" ;)
     
  8. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Te namiętne usta :inlove:
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    i niech tak zostanie :eek:chociaz tam posadka juz obstawiona przez perfekcyjna Małgorzate xD:cry:
     
  10. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    porażka :)

    chodzi mi oczywiście o wybory :p
     
  11. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Że Jędrek :)
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jestem w szoku wyborczym o_Oo_Oo_Oa najbardziej mnie denerwuje,że ludzi,którzy wyjechali i nie myślą tu wracac mam na myśli głównie polonie amerykanską, głosują nie wiedząc jak tu jest naprawdę, wyjechali nie wiem 10, 20 czy 30 lat temu, mają nową ojczyznę, niech nie decyduj za tych którzy zostali w ojczystym kraju, a znam takich i najwięcej mają do powiedzenia, oczywiście przez telefon, a noga w kraju nie postała ze 20 lat i nie postanie dalej, ale ma najwięcej do powiedzenia i najwięcej wie, przepraszam wybrali życie tam, to niech tam głosują, a nie u nas.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2015
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oj tam :pmoglo byc gorzej ;)
    az lece sie Jedrkowi przyjrzec normalnie :pxD
     
  14. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ogórkowa ładniejsza :p

    A słuchając Jędrka nie macie wrażenia, że Jarka słychać? xD niezłe pranie mózgu mu zrobili xD
     
  15. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Aż się muszę wyzewnętrznić 8):(. Jestem w szoku po tych wszystkich sondażach przedwyborczych spodziewałam się czegoś całkiem innegoo_Oo_Oo_Oo_O. Jak można się tak pomylić w tych sondażowniach to mi się nie mieści w głowie o_Oo_O:(
     
  16. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Bry wieczorowo. :)
    Doczytałem Was i widzę, że w dalszym ciągu niestety pozwalacie sobie na zamieszczanie treści, które na forum nie powinny się znaleźć. Post KaczuszkaMakKwacz edytowałem i usunąłem niestosowną część, post chris975 zaś usunąłem w całości. Raz jeszcze przypominam Wam, że w tym wątku, jak i na całym forum obowiązuje Regulamin forum, a także poniższy jego punkt i to obowiązuje wszystkich bez wyjątku. Po raz ostatni upominam słownie i proszę Was o rozwagę. :)
     
    ankagdw lubi to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa... byłam w trakcie pisania odpowiedzi.
    W świetle postu BoardAdmina powyżej przestałam być w trakcie.
    Pozostaję w osłupieniu.
    Podwójnym 8)
     
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    można, jutro się okaże że są łeb w łeb albo Bronek prowadzi:) teraz to tylko z opinii ludzi zebrane pod komisjami, a ludzie rozne rzeczy gadają, trzeba cierpliwie czekać
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Jak dla mnie sondaży w ogóle nie powinno być. Większość ludzi sugeruje się często zupełnie nieprawdziwymi statystykami i twierdzi "eee no na tego nie zagłosuję bo i tak się nie dostanie..."

    A kiedy wcześniej było upomnienie wystosowane przez Ciebie a propo polityki bo nie zauważyłem?

    Pora iść w krzaczory bo tu już nic za chwilę nie będzie dozwolone...
     
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ale przecież dyskusja o wyborach nie jest treścią polityczną tylko społeczno-obywatelską .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.