W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się nie czuję winna-uważam,że wszystko w normie było.8) Nooo...Ciśnienie mi spadło,to idę spać.:p Dobranoc,do jutra.:music:Ps.Matka z ojcem na polach..Kurde,kto to wymyślił o_O Matka z ojcem,to w domu na noc powinni być....:D:p Sssssspadaaam....;)
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Tyle radości ile miałam dzisiaj to tylko ten Najwyższy wie..Podobno śmiech też jest terapią a nie można w koło Macieju pisać o miłości mamy i taty....
    Forum się rozruszało,ludki świetnie bawiły a przecież po to tutaj przychodzimy,po relaks,oderwanie od życia codziennego
    Przyznam szczerze,że serce we mnie zamarło jak zobaczyłam kłódkę....,bo bez obrazy,ale tylu pozytywnie zakręconych to na żadnym forum nie widziałam :oops:
    A tak na marginesie chciałabym widzieć Wasze miny w momencie kiedy wątek miał kłódkę,bo przecież nie byłaś sama...:cry:xD
     
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A ja czuję się troszkę winna, bo między innymi przez moje głupie dowcipy mieliśmy chwilowy areszt wątku.;) Jeśli kogoś to przyprawiło o palpitację serca to oświadczam, że nie było to moim zamiarem;):pxD
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    masz wybaczone pod warunkiem zakupu 10 dzemow wielkanocnych:pxD
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Kupiłam jednego :p Na resztę pokuty mnie nie stać;):p
     
  6. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Ja też idę klęczeć:D;) , tylko muszę jeszcze o rodziców zadbać .Trzymajcie się ciepło i poręczy , niech Was już nikt więcej nie meczy( ale mi się zrymowało ):p
     
  7. babula40

    babula40 Komandor forum

    Kolorków kochani i papatki do jutra xD:p

    Pchły na noc
    Karaluchy pod poduchy
    Kolorowych snów
    Miłych snów
    Śpij dobrze
    Oczka zmruż
    Aaaa...kotki dwa...
    Ach śpij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz to dostaniesz
    Śpij kochanie, śpij
    i co tam komu pasi xDxDxD
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Mama w komplecie więc mogę spokojnie pozamykać wszystkie drzwi i też pójdę odpokutować :cry:
    Będę czytać okrutnie nuuuuuuuudną powieść ku uciesze pani bibliotekarki
    Myślę,że taka kara będzie adekwatna do mojej winy :cry:

    Edit-Alicja nooooo:cry:xD cmokaski przytulaski xD
    paaa wszystkim :)
     
  9. No i nie wszystkie posty z dowcipami usunęłam ale muszę Was zapewnić że każdy dokładnie analizowałam. My dorośli niektóre podteksty odbieramy jako dozwolone ale czytają nas dzieci i o tym musimy pamiętać :)
    A teraz Was opuszczam i idę zrobić sobie okłady z herbaty na zmęczone powieki :)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to co tu jeszcze robisz? :p pszenice siac te dzemy maja byc do rana skupione..jak nie to wybaczenia nie bedzie:pxD
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    Absolutnie nie masz racji ,ja sie nie poczuwam do zadnej winy.Znam fora gdzie az kwitnie kawal z broda i jakos to nikt nie zamyka a MY i tak unikalismy wulgaryzmow przez co kawal nagle gubil na atrakcji :D:D:D
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jasne.
    A tak serio to widział tu ktoś te dzieci...?
    Takie, co to jeszcze brzydkich słów nie znają, ale za to świetnie umieją czytać, no i doskonale rozumieją wszelkie podteksty, w tym nawet takie, które dla dorosłych mogą być niejasne w tzw pierwszym czytaniu...?
    Cóż, jeśli to forum roi się od takich młodocianych geniuszy, to wystąpmy może o jakąś dotację jako wylęgarnia talentów 8)
     
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A nie trzeba było wieńców pokutnych... tfu znaczy wiosennych wystawić?? Kupiłabym i 10 :) Dżemy sama kręcę;)
     
  14. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    i trza będzie klęczeć.....xDxDxDxDxD;)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiosenne akurat sie kreca,,jutro bede mial;)
     
  16. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    To ja mam przez całą noc klęczeć????:eek:o_O:cry:xDxD
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Te dzieci są tak małe,że ich nie widać..normalne krasnoludki..

    ..ale można też dać uwagę przy temacie...wstęp tylko dla osób dorosłych..tak się robi na innych forach..
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    grzechy trzeba odkupic:pxD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, rozumiem, dzieci cierpią na przerost treści nad formą 8)
    Krzepiące, bo zazwyczaj to jednak forma przerasta nad treścią 8)

    Uwaga przy temacie dopiero spowodowałaby inwazję tych słodkich maleństw xD
    Osobiście zresztą też po dziś dzień najchętniej włażę tam, gdzie jest napis "wstęp wzbroniony" xD
     
  20. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Rozkręciliście się tak mocno, że nie mam czasu wszystkiego przeczytać, a widzę, że zabawa była przednia i na dodatek części już nie ma:(
    Gosia...pozdrów Emilkę i niech szybko do nas wraca:D
    spokojnej nocy ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.