W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    O....DOSTAŁAM DZIOBAKI z TS HUURA :D:inlove::D:inlove::D:D:D:D:D:D:D:D:D:DxD.KOCHANE nietoperki:D;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :D ale masz Krzysiu zapłon :p
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Haha jakoś tego nie doczytałem :D a na młyn na wyspie zaglądam sporadycznie xD
     
  4. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    przecież obecnie otwierają się razem:)
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No tak ale trzeba kliknąć "zacznij nową produkcję" ;) a że rzadko kiedy robię paszę na wyspie to mi to umknęło ;)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Żółta strzygalnia owiec,pomarańczowe osły :cry:Chyba nie będę już karmić nietoperzy -.-
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale pomarańcz to Twój ulubiony kolor...
     
  8. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja nimam szczęścia do niczego, jak w nagrodach byłaby Kupa to bym nic innego od Nietoperów nie dostawał, taki smutny mój Farmerski Los :(
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale nie ten gatunek zwierząt :)
    Też nie mam...Widać tak nam pisane ...Dobrze,ze chociaż jesteś za płotkiem :p Łatwiej zły los znieść xD
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No jasne że Łatwiej, zawsze se można na pocieszenie słoik z grzybami otworzyć o_O

    A są tacy co nic nie trafiają i grzybów nimają :)
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oj se chyba ten słoik otworzymy :p Jakąś wodę z procentem mogę donieść ;)
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Tez mam focha z przytupem na nietopery:cry:
    PD,SG,PD,SG ,TPD,4 x SP 4x drzewka 2x kibelki :cry:jakiś kupon na kombajn i tyle
    Skończyłam z nimi a niech głodne latają >:(jak mnie się chce jeść to muszę do Famerii się skradać:oops:
    Teraz zbieram na Tu-Ten -Barana :cry:xD normalnie nazwa tego itemu rozbraja mnie :cry:xD
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hihihi,tez zbieram :p
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Grzyby można Matatą popić o_O

    Wniosek z tego taki, że ta nasza Wioska strasznie Bidna jest i jak tu Żyć ? o_O
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Eeee tam,wiosna w pełni,pójdziemy nad Twoje wypasione nowe bajorko,zrobimy grilla (oczywiście nie z Twoich kaczuch)
    kiełbasę dzisiaj upolowałam,weźmiemy po browarku i będziemy śpiewać ,życie jest piękne xD
    Nic to,że z dachu kapie,stodoła byle jaka,ale wiosna,wiosna budzimy się do zycia a pieniądz rzecz nabyta;)
     
  16. Majowe

    Majowe Baron forum

    Ah te nietoperki, na 41 skrzyneczek mam: 3xkombajn na 3h, 1x kombajn na 48 lub 24h nie pamietam, 1 cmj, 1 doniczka, 1x drzewko, 5xsn, 2xsp, 4xsnz i same pd i tpd :)
     
  17. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    ross2, ma-ter oraz BA_Izolda* lubią to.
  19. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja się generalnie za jakąś wyrocznie nie uważam, ale jak znam odpowiedz na pytanie, pomogę.
    Tylko nóż mi się w kieszeni otwiera jak ktoś nawet odrobiny kultury (nie mówiąc o szacunku) nie potrafi zachować.
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Monia,wrzuć na luz :) a bo to pierwszy raz takie rzeczy na forum??;) chcesz to jutro mu podeslę samotną kurkę albo coś innego
    Szkoda zdrówka
    A nietopery są paskudne :cry:nie lubię ich i z wzajemnością..sieje na tutenbarana,event rano skończyłam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.