W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wraca człowiek po nocy pełnej bardzo ważnych negocjacji biznesowych i..... 8) ....widzę takie "kfiatki".

    SMOD Ateno mam pewien problem , nie posiadam swojego domku (strona od userów dla graczy , czy jakoś tak szło) , żeby Farmerki (głównie - bez urazy;)) mogły się wpisywać ze swoimi uwagami.
    Jest mi bardzo przykro , że tyle złośliwości na mój temat wypisano tutaj w tym wątku.
    Że łysy , mało urodziwy , słabo ogarnięty itd.
    Czy musze pisać do PT , czy kilka przykładowych banów poleci za ...(no właśnie) ?

    Z poważaniem blazers (R.)
     
  2. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Rafalku, taka zniewaga napewno modki interwencji wymaga, zeby tak postponowac milego, urodziwego z gesta czupryna nad wydatnym czolem mezczyzne. Koniecznie trzeba pisac nie do PT ale bezposrednio do BP w Hamburgu.
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przecież trzeba było zmienić tematxD
    Zaczynało się robić przecież "gorąco".
     
  4. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    dzień dobry
    wszyscy już jesteśmy w domku,szczęśliwy powrót,z juniorem nie pogadałam bo spał
    dziś
    od rana mam podły humor,będę uczestniczyć w smutnym obrządku-pogrzeb P.Bartoszewskiego

    trochę Was poczytałam i stwierdzam:

    [wycięte]

    Izolda*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 maja 2015
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No i co tu sie porobilo???
    Cysorz sie obrazil, widocznie za malo wazeliny bylo:p No to teraz o prezencikach na GT to pomarzyc tylko bedzie mozna:cry:

    Event koncze, na czekolade juz patrzyc nie moge:wuerg:, w realu czekolada i na farmie tez... dobrze, ze dzis zmiana dekoracji;)
    z TS na baha dostalam: karoba, cedrata, wianowlostke, papugowca, 2 pistacje XXL, granata XXL, orzesznice XXL i amherstie:inlove:

    Czy komus jeszcze brakuje wypadajek? mam wolne 3 prezenty

    bry wilgotne;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2015
  6. babula40

    babula40 Komandor forum

    O Wielce urodziwy Ojcze; niebios ,jezior (Mazurskich) i lasów (Warmińskich) klnę się na Cerbera ,że nigdy więcej nie pisnę złego słowa na Twój temat xDxDxDxDxD
    Poranne sandały goryla :inlove:
    ktoś potrzebuje upiorny bukiet czy cuś ,proszę o sowy !!!:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2015
  7. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Witam rankiem poniedziałkowym , wszystkich słonecznie pragnę przywitać i pozdrowić :D.A kysz smętne nastoje bo jaki poniedziałek taki cały tydzień.........Zmykam w oczekiwaniu na mroczności :mad::D.
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry... albo nie bry ...:(nastał ten dzien , w ktorym prosiak pojechał spowrotem do szkoły..:( pozegnalismy sie ,dalam na droge ogorka,jabluszko i marchewke ,poglaskalismy ,pochrumkal po swojemu i pojechal..obylo sie jednak bez placzu Kuby-madry chlopczyk zrozumial ,ze Franio byl tylko u nas w gosciach ... za to kocisko niepocieszone ...chodzi i szuka :p
     
  9. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Daleko masz do zoologicznego? ;)
     
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam deszczowo:D
    nie strasz, że taki będzie cały tydzień....bo co prawda wiem, że deszcz potrzebny rolnikom ale obiecałam wnusiowi :inlove:plac zabaw:cry:xD a tu leje i co to za zabawa w deszczu??

    Rafał....ale my tak z czułością a nie złośliwie:D
    sam chciałeś, żeby zmienić tematxDxDxDxDxD
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    kaluze to najlepsze place zabaw, tylko o kaloszach nie zapomnij;)
     
  12. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    To najlepsza zabawa Wam została - skakanie po kałużach :)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahaha xD nie no nie daleko:p ale teraz to nienajlepszy moment na drugiego zwierzaka przed przeprowadzka ;)a pozatym nie mam przekonania do "kupowania zwierzat"...zawsze mialam takie znajdy,sierotki albo bidulki .jedynie szczurek byl ze sklepu ..
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    :D:D
    wszystko pięknie tylko w sobotę wyszedł ze szpitala... załapał się na rotawirusa.... więc przeziębienie nie jest teraz najlepszym pomysłem:(
    a Piotruś zawsze uważa, że najlepsza zabawa to wskakiwanie w kałuże i sprawdzanie jak wysoko się ochlapałxDxDxD
     
  15. babula40

    babula40 Komandor forum

    Idę na siłkę zgubić te wielkie opony z traktora albo bizona xD:cry:xD:cry:
     
  16. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    kochanego ciała nigdy nie za wiele:D
     
  17. babula40

    babula40 Komandor forum

    pewnie ,pod warunkiem ,że to ciało nie ma rozmiarów kaszalota xDxDxD
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry wszystkim :)
     
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Bry wszystkim :)

    To ja też mogę poskakać w kałużach :p Nie dość, że poniedziałek, to jeszcze niemiły poranek. Mglisty i deszczowy. Tylko przytulić się do podusi i spać na biurku. Tylko nie wiem, co powiedziałby mój kierownik na to xD Może też odsypia u siebie w pokoju? :p Kierowniczku śpisz? Helołłł! Eeee nie słyszy, śpi ;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2015
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Deszczowo, to bylo przez caly weekend. Dobrze, ze urodziny srednio-mlodszej wyprawialismy na basenie, bo w domu to sajgon by byl;)
    Agi, jesli spac Ci sie w pracy chce, a kierownik na drzemke krzywo patrzy, to sa na to 3 sposoby:
    1 na krople do oczu- stawiasz buteleczke na biurku, odchylasz glowe na oparciu krzesla i zamykasz oczy
    2 na zepsuty komputer- kladziesz sie kolo komputera (nie lapka!) i jw
    3 na spadniety dlugopis- rzucasz go kolo nogi krzesla, kladziesz glowe na biurku, reke spuszczasz po niego i... ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.