W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ale kto ten temat ciągnie,o przepraszam ciągnął? Ja poprosiłam aby zakończyć już te ośmieszające komentarze tutaj,bo w kilku wątkach były od wczoraj,tutaj akcja z kurkami,itd.....to naprawdę wystarczy :)

    Również miłego popołudnia i wieczoru życzę :)

    Sookie,no i co w związku z tym ?Że zachowywałam się inaczej jako Gracz,że broiłam na forum,dostawałam za to zasłużone kary,itd....no to chyba logiczne że teraz zachowuje się inaczej,ale krzywdy nikomu nie robię.Ten kto dostaje upomnienie czy punkty karne,sam dobrze wie,że na nie zasłużył.Nikogo bez powodu nie upominam,a tym bardziej nie przydzielam punktów karnych.Ale tak to właśnie działa,dała mi upomnienie,usunęła mój post,albo nie daj Boże dała mi bana (chociaż zasłużyłam)no to już jej nie lubię i dowalić jej.Przywykłam już ;)

    A teraz miłego wieczoru wszystkim życzę i idę zająć się realem:)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2015
    _Olenka47 i ma-ter lubią to.
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Opiszę jak to wygląda z mojej strony jak najkrócej potrafię.
    Afera TPD z Baha pamiętam jak razem wojowaliśmy o lepsze jutro.
    Sprawa z pnączem od SP , gracze walczą w słusznej sprawie , a Ty będąc po drugiej stronie tego zupełnie nie widzisz , albo nie chcesz dostrzec i powtarzasz formułki , które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.
    Kilka innych przykładów mógłbym jeszcze podać , ale nie chcę Ciebie rozliczać , bo to w gruncie rzeczy nie moja sprawa.
    Jesteś w Ekipie i pewne rzeczy "musisz" , staram się zrozumieć , ale trudno mi to czasami zaakceptować.
    Napisałem tylko to o czym myślę wiesz doskonale.




    Ja nawet mam prośbę , żeby o mnie też dużo pisano.
    Najlepiej , że jestem przystojny i mam bujny zarost :p.
    Nalegam tylko aby w odniesieniu do mojej osoby nie używać słowa : "cyniczny".
    Z góry dziękuję.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ewa ja siebie znam na tyle na ile powinnam swoje zrodlo znalazlam.nie mam powodow do rozwazan czemu cos sie dzieje tak a nie inaczej.mowa z reszta o Tobie nie o mnie.Ty twierdzisz ,ze gracze sa nastawieni do Ciebie wrogo od jakiegos czasu. Wiec z jakiego powodu ja mam sie czegos doszukiwac skoro nie moja sprawa...Wiesz dobrze ,ze bylas lubianym userem -nikt nie ma do tego watpliwosci a co sie zadzialo chwile po zalozeniu mundurka to juz trzeba sie zastanowic...bo sam fakt to napewno nie...
    z tego co pamietam jak zakladalas mundurek to ludziki sie chetnie z Toba witali ,troche zalowali ale generalnie wrogosci nie bylo ...chwile pozniej sie to zmienilo..to tak z moich obserwacji...generalnie moze i nie moja sprawa ale duza strata takiego gracza"rownego" jak eewunia67 ;)
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Małpy bananków nie chciały, chociaż nawet złotymi chciałam się podzielić ;) A żółwia jak zauważyłam, to stwierdziłam, że zajumam i nie będę musiała TS-ów kupować:p
    A przystojny, ironiczny i sarkastyczny może być?;):pxD... a i z bujnym zarostem rzecz jasna:p
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ty nie zarzucaj tak tą grzywą bo wiatr na forum robisz..:p Może być?
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a może być młody,zbudowany jak Zeus i o zabójczym spojrzeniu xDxDxD o gołębim sercu nie dodam, bo odejmuje męskości xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2015
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Smod _Ateno przepraszam ze sie wtrace ale kazdy z nas jesli cos potrzebowal lub na cos polowal to przed G&T robil liste i moim zdaniem to wystarczylo -kazdy z nas mial wynotowane co komu brakuje i w miare mozliwosci sie wysylalo .Wiec prosze powiedz mi jak nazwiesz postepowanie gracza ktory co 5 minut o cos innego prosi i zliczyc jego prosby to mozna kilka farm urzadzic -na to jest tylko jedna nazwa wiec gdzie wtedy byliscie .Ja rozumie ze cos sie komus przypomni i rozmawiamy co komu jeszcze potrzeba i korygujemy na biezaco co juz ktos zdobyl ale wlasnie ciagle prosze,prosze,prosze to efekt naszej akcji a perfidne niszczenie wspanialej idei niesienia pomocy potrzebujacym to efekt drugiej naszej akcji -musza zrozumiec farmerzy ze pewnych rzeczy robic nie wolno a donoszac tez lamia regulamin i co -prosze wytlumacz mi to jak w tych wypadkach postapic zeby byl wilk syty i owca cala
    ..
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    eee tam Zeus. Apollo
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zupelnie nie wiem co faceci maja z tym bujnym zarostem? o_O meskosci dodaje? o_Otoz to paskudne jak cala klata i nie daj boze plecy i ramiona włochate :wuerg:xDxD:cry:o innych rewirach nie wspomne :cry::cry:xD:cry::cry:
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja też nie wiem. A niech ma..jak lubi
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dopiszę jeszcze tylko,że każdy ma swoje racje i wie swoje.Jedno mnie tylko zastanawia jeszcze,mianowicie:jak można bardzo lubić jakąś osobę i nagle ni stąd ni zowąd ją przestać lubić,mało tego nazwać ją wrogiem nr 1 bo przeszła na stronę "wroga" ?o_ONo takie teksty też mi się o oczy obiły.I druga sprawa,duża grupa osób nie lubi,wręcz nie znosi jakiejś osoby i nagle,ni stąd ni zowąd wszyscy za nią przepadają.Bardzo to wszystko dziwne jest,ale teraz już naprawdę uciekam,bawcie się dobrze ;)
     
  13. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ale on nie napisał gdzie ma ten bujny zarost... może na łydkach jeno? :p
     
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Roża uwazaj, bo jak ja się dowiesz,że piszemy tu ośmieszające komentarze o_Oo_Oi się z innych wyśmiewamy o_Oo_Oczego ja nie zauważyłam, nie mówię o akcji z kurkami, ale to dla mnie ani ośmieszające, ani cyniczne, ani nie wiem jak to jeszcze nazwac grzecznie na forum nie jest i nie było.


    EEE ale cały wydepilowany to taki nie męski :cry::cry::cry::cry:

    już leće poprawić na Apolla
     
  15. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Taki gorylek podobno bardziej męski bo testosteron w nim bucha :pxD Na szczęście nie mam okazji się o tym przekonać, bo u mojego ślubnego może z 5 mizernych włosków na klacie rośniexDxD
     
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to posmaruj mu klatę jakimś cudownym specyfikiem, ktory zapewnia porost włosów juz w 24 godziny xDxDxD przetestuj i zdaj relację czy lew z niego wyskoczył:):)
     
  17. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć Buntowniki, troszkę Was poczytałam zza krzaczka, bo wczoraj:oops:-znaczy dzisiaj- do rana w pracy byłam, więc odsypiałam, potem[wiadomo] rodzina i niedziela, ale teraz Wam ogłoszę, że jutro Dzień Strażaka :). Jak dla mnie to najbardziej godny szacunku zawód, podziwiam ich za poświęcenie i zupełną bezinteresowność:) ''CHWAŁA IM ZA TO''. Mam pośród znajomych kilku strażaków, to wspaniali ludzie i cieszę się, że są moimi znajomymi :)
     
  18. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ależ ja wcale nie mam ochoty, żeby z niego lew wyskakiwał, w naszym domu to ja spod znaku lwa jestem :p;) A im mniej włosów, tym potem odpływ w wannie łatwiej się czyści;):pxD:cry:xD
    Zresztą o męskości dla mnie bynajmniej nie świadczy ilość owłosienia na ciele tylko charakter ;)
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale na pewno dumnie je obnosi....;)
    Taki strazak to wie,jak sie z sikawka obchodzić.
     
  20. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No jasne, do tego jeszcze z 10 w okolicy pępka i normalnie dumny jak paw z bujnego zarostu;):pxD:cry:xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.