W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No widzisz,a czy te 2 osoby(wcześniej była tylko jedna,dzisiaj już są dwie) tutaj pisały ? No nie pisały i o to mi chodzi ;) Wiem,że to forum publiczne i za to co na nim zamieszczamy jesteśmy odpowiedzialni.Jeśli zasługujemy na krytykę,niech ona będzie,taka konstruktywna jest jak najbardziej wskazana,ale we wszystkim trzeba mieć umiar,a tutaj dodatkowo należy pamiętać o regulaminie :)
    Mnie to nie śmieszy,może bardziej dziwi,ale moje prywatne odczucia pozostawiam przeważnie dla siebie :)
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja niestety nie mam ponieważ w moim budynku wszystko się grzeje gazem..
     
    Kasialka i ross2 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No teraz napisałaś Asiu wyraźnie o co Ci chodzi,bo jak wcześniej przeczytałam "zachorowałam na indukcję,czy ma cie w domu",to nie odpowiadałam,bo szczerze mówiąc nie wiedziałam o co Ci chodzi?
    A jeśli chodzi o taką płytę,to kiedyś dawno temu miałam,wygodna bardzo i do gotowania i do utrzymania w czystości.Miała być też energooszczędna ale okazało się,że rachunki były wyższe i pozbyłam się jej na rzecz kuchni gazowej,dużo tańsza.
    Ale teraz sobie popatrzyłam i ta,którą ja miałam,to jednak inna była,bo nie indukcyjna tylko ceramiczna chyba.No to może i taką warto kupić.Nie wiem,zacofana jestem w tych sprzętach :p
     
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:)
    Ja również przez ostatnie pół roku miałam kontakt z płytą indukcyjną:) Fajna sprawa, bardzo łatwo się czyści, dobrze wyglada. Rachunki ogromne nie przychodziły, a dość często gotowałam na 2-3 garnki:) tylko nie każdy garnek czy patelnia nadaje się na płytę
     
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pewnie gdybym założył mundur to też resztki poczucia humoru by mi uleciały .... daleko , daleko ;).
    Ewo naprawdę czasami warto się uśmiechnąć , no chyba że na służbie macie całkowity zakaz ?
    Wróżbita Piotrek jest bardzo w porzo i super typ.
    Bardzo się cieszę , że są tutaj takie postacie.
    Co do tej drugiej panny od prezentów z multi to przemilczę.
    Przechodzenie poziomów za lajki ? xDxDxD
    Przepyszne.
    Indukcję mam , ale nie jestem laska i do tego nie byłem na nią zgrzany to siedzę cicho.


    Bry z za węgła.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    blazers,ależ ja się uśmiecham i czasami bardzo się uśmiechamxDDobry humor też staram się mieć zawsze,czasami ktoś mi go psuje,trudno się mówi.Ale uśmiech uśmiechem i dobry humor dobrym humorem,a wyśmiewanie to już insza inszość i wyśmiewać czy ośmieszać nikogo nie wolno :)
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    od razu Ci odpisałam, ale mój post był nad Twoim i nie zauważyłaś:(
    pisz na pv jeżeli chcesz jakieś wiadomości:)
     
    brydzia175, ross2 oraz gosiagosia60 lubią to.
  8. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ło matko.... aleście naprodukowały(-li) a ja z cichacza tak was czytam i nadążyć nie mogę. Dzieńdoberek ;)
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wyśmiewanie kogoś a komentowanie czyiś publicznych wypowiedzi to równiez jest różnica...Bo pisanie na forum to wypowiedź publiczna,prawda? Pisząc na forum człowiek liczy sie z tym,że inni jego wpisy czytają . I w związku z tym komentują...A jeśli nie chcemy żeby ktoś komentował- to nie piszemy...Pewnie,że czasem emocje ponoszą. Ale czy aby na pewno w tych przypadkach tak było?
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wierzę na słowo , bo mówiąc szczerze nie za bardzo to widzę i mam takie małe odczucie , że dawniej byłaś weselsza , no ale co ja tam wiem :).
    Odnośnie wyśmiewania naprawdę nie widzę jakiś karygodnych nadużyć w tym wątku ;).
    Tutaj jest cała "śmietana" towarzyska , wszyscy na najwyższym poziomie , VIP-y 8).
    Z kultura i klasą lecą komenty .....
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No tak,tylko sam zainteresowany może odebrać taki komentarz zupełnie inaczej niż piszący i żeby nie było nieporozumień to najlepiej pisać bezpośrednio do tego kogoś,a nie gdzieś w innym miejscu komentować czyjeś zachowanie.Czasami komentarz jest wręcz nieunikniony,szczególnie jeśli czyjś wpis jest w złym guście,nieprzemyślany,itp....ale właśnie ten komentarz powinien dotrzeć w pierwszej kolejności do tej osoby,być może akurat odniesie pozytywny skutek i ktoś weźmie sobie ewentualną krytykę do serca.A takie omawianie innych osób(szczególnie negatywne) tam gdzie ich nie ma?To chyba nie fair prawda?


    Blazers kiedyś byłam inaczej traktowana przez Graczy,a teraz niektórzy patrzą na mnie wilkiem,toteż mniej mam powodów do radości:)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W ten sposób możemy ten temat ciągnąć w nieskończoność. No bo jeśli uwagi do piotrusia mozna ewentualnie napisać w jego prywatnym wątku( chociaż nie tam pisał te dyskusyjne posty) o tyle do Wiki to juz chyba nie wypada pisać w prywatnym wątku Piotra..
    Forum to forum i jeśli nikogo nie obrażam to mogę sobie komentować jego posty...A czy donosicielstwo jest fair droga Ateno?
     
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Witam popołudiowo-odciskowo :oops:
    Małżonek z okazji przymusowego dnia wolnego od samochodu pogonił mnie autobusami i tramwajami do chorzowskiego ZOO:eek: Stwierdził, że dawno się rodzinką nie widziałam i zaprowadził mnie na wybieg małpxD:p
    Złaziłam się niemożliwie, a po powrocie poczytałam forum i trochę się pośmiałam, trochę wzruszyłam, dokonałam obliczeń i stwierdzam, że z ledwością dopiero jutro rano skończę event-.-
    A teraz spadam w krzaki do mojego przetargu, bo mnie z roboty wygnają jak nie podołam >:(xD
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaaa Ewa ale to trzeba sie zastanowic dlaczego tak jest?;)
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    poczytałam i jedno mi się nasunęło skoro,każdy ma wiedzieć co się do niego ma, i ma być odpowiedź na jego posta w wątku w ktorym napisał,to konsekwencji tu nie ma.Bronisz tu 2 graczy (jesli dobrze zrozumialam, bo nadrabiałam lekturę wątku) i o jednego z nich mi chodzi, to osoba, ktorą ten gracz oskarżył też nie mogła się dowiedzieć o oskarżeniu, bo w innym wątku zostało posądzona o posiadanie multikonta, więc według tego co piszesz to też nie w porządku.A takie zachowania powoduja dwie rzeczy najlepiej nic nie pisać i siedzieć w krzakach, forum umrze i o tym gracze piszą i nie pomagać, bo można kogoś urazić. Dla mnie chore toż to gra tylko w sianie marchewki, a emocja jakbyśmy prezydenta wybierali. Więcej nie napiszę, bo moze i to jest za dużo, ale za stara jestem aby się bzdetami przejmować, a tu akurat nikt nikogo nie obraża i kulturalni staramy się być. Ładnie w slowa nie ubrałam, ale zrozumiecie o co mi chodzi. Znikam w krzaczory bo tam spokoj jest.

    EDIT a wlaśnie,że nie przemyślałam sprawę do podziemia nie zejdę :) bo to najprostszy, ale najmniej skuteczny sposób,a uczciwych graczy dalej bedę bronić. A co wolno mi:)najwyzej mnie zbanują, a już mam dość ochronnego parasola dla zadymiarzy, a w strone uczciwych graczy tylko palec wystawiany (patrz np GT)i dlatego też oni czują się bezkarni, i na coraz więcej sobie pozwalają.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2015
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sookie, a czy ja powiedziałam,że donosicielstwo czy zachowanie Gracza było w porządku?Nie,nie oceniam nikogo.Stwierdzam tylko fakt,ze jeśli się ma do kogoś jakieś"ale" to powinno się to powiedzieć tej osobie,pamiętając o tym aby jej nie obrazić,bo jak wiemy tego wymaga kultura i regulamin forum ;)

    Ania,no właśnie trzeba by iść do źródła,ciekawe gdzież to źródło jest?


    azikowo, ja staram się dopilnować aby regulamin nie był łamany,ponieważ nie chcę tutaj stosować ewentualnych kar.Nikogo nie bronię,ani nie atakuję ;) Poczytaj proszę dokładnie moje wypowiedzi,zapoznaj się ze wspomnianym przez Ciebie postem i wtedy może wyciągnij bez uprzedzeń obiektywne wnioski :)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeśli ktoś chce to może sobie o mnie pisać. W dowolnym wątku. Proszę tylko żeby nie używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe i np. że stara jestem..:p (bo nie jestem) I piszcie sobie. Nawet w wątkach do których nie zaglądam. (może nawet lepiej bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    źródło jest w Tobie, szukaj a znajdziesz :) bo któż ma wiedzieć jak nie Ty sama ? ;)
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ja powiedziałabym że być może również w Tobie i co Ty na to ? ;)
     
    _Olenka47 i brydzia175 lubią to.
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Tematu ciągnąć nie będę, poczytałam i zrozumiałam, i dla mnie są to obiektywne wnioski, tyczące się calej dyskusji w dniu dzisiejszym. Powodu do straszenia nas karami też nie widzę. O mnie możecie sobie pisać w którym tylko wątku chcecie, mi to nie przeszkadza, z chęcią poczytam już nie jeden user chcial mnie chamstwem sprowokować, ale trzeba byc mądrzejszym i sie nie dać. Miłego popołudnia życzę.

    a małżonek pożywnie dla odwiedzanej rodzinki wziął czy tak na krzywy pysk swinki poszliście:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.