W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Niestety ja nie mam zwyklych:(.... u mnie tez byly za nie niezle ofertyo_O
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    ogólnie przy tym G&T bardzo dużo jest ofert z reniferami
     
    ross2, TETUNIA oraz kropelka04 lubią to.
  3. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    empatyczna pozdrawiam zdrówka życzę
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nie odbieraj mi nadziei,że są jeszcze normalne 14-latki...Chyba nie wszystkie do Galerii chadzają? o_O A co do oglądania pikseli..Po pierwszym GT,jak dostałam różności,to se płotki z listowiem kupiłam i poustawiałam wszystko ładnie na głównej-i też się gapiłam :p A mam 5 przed 4 :D:cry:xD:cry:xD
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Gosia domyśliłam się, że ma-ter akurat nie ma:)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ nie mam zamiaru odbierać ci nadziei ;)
    Wspominałam już zapewne, że jestem ponurą realistką i tyle ;)

    A poza tym: czy pomiędzy chadzaniem do Galerii a gapieniem się w piksele nie widzisz żadnych innych zajęć, jakim mogłaby się oddawać czternastolatka...?
    No i jeszcze: czternastoletnia panienka zapewne potrafi już pisać i czytać... dlaczego zatem z podziękowaniami występuje jej mamusia...? Rozumiem, dziecko nieśmiałe.
    A może mamusi się paluszek omsknął na klawiaturze i twoja protegowana ma tak naprawdę cztery latka...?
    Bardziej by to pasowało xD
     
  7. ukasi1

    ukasi1 Czeladnik forum

    Witam , do pełni szczęścia, brakuje mi jeszcze-kangurów, wron, reniferów, skunksów, choinki i mirabelki,
     
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dzieki za nietoperki:) koksankę wpsralam i podziekowala:):):)

    w kwestii formalnej jutro o 11 zbiorka kolo okrąglaka xDxDxDxDxD już sie nie moge doczekać

    Ola my ok 10.35 kolo totolotka na placu wolnosci:):):) byle tylko nie padało -.--.--.--.-

    wolę juz napisać, bo nie wiem do ktorej wytrzymam z Wami:)

    I dla Wszystkich za prezenty i wymiany ode mnie w podziękowaniu:)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 kwietnia 2015
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A mnie brakuje licencji... 240 poszło, następne za rok xD
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Kurczę blade, zaczęłam na trzy godziny przed końcem eventu przeglądać baloona i nawet można do czegoś fajnego się dokopać :)
    Teraz mam dylemat, czy oddać moje jedyne hity za różowe (słitaśne:p) krowy w różowych (słitaśnych :p) stringach-.-
    A że się tak jeszcze spytam czy ten balon MŚ2011 to cenny jest z powodu PD, czy tylko z kolekcjonerskiego?
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak jest jeszcze ta oferta to posle ci renki pisz sowe
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    on daje TPD, dokładniej 550. Są bardziej wartościowe itemy, ale fajnie wygląda, u mnie stoi.
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Bo sporo różowości ludzie za niego oferują i tak mnie to zdziwiło trochę. W tabelce najcenniejszych itemów dopiero na 10 miejscuo_O
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No, jest cennym towarem. Ja na szczęście nie musiałam za niego różowości oddawać. Mam z tego konkursu wyprawa po smocze jajo czy jak to tam się nazywało..
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

  18. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    Agata dziękujemy jesteś debeściara
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, jak fajnie xD
    Znowu pakiecik z gwarantowanym wsadem xD
    Pomysł się sprawdził jak widać...
    ...a więc...
    ... tu l'as voulu, Georges Dandin*
    Czyli: sami jesteście sobie winni, teraz już zawsze będzie pakiecik z dodatkiem xDxDxD

    *francuski: "Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało" - Molier w przekładzie Boya Żeleńskiego
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a ja kiedyś swoj oddalam :) na jednym z pierwszych GT:):):)i nie żaluję:) nie jestem kolekcjonerem itemow:) tylko tyle co potrzeba:)
    A nie zastanawia Was co Varunek taki słodki dla nas? i GT i renzo i pociag ma być, wyprzedaże-.--.-i niezbyt wymagajace misje, coś to podejrzane ciekawe co szykuje-.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.