W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no tez tak mysle ,tymczasem spadam z offu bo jakos tu sie zageszcza atmosfera to nie bede kusic losu i w chalupie posiedze moze co by kijem po plecach nie dostac od wladzy xDxD:cry::cry:;):p
     
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Co do młotka to można pożyczyć tego z Renzo co się wali krety ;)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hejka ;) ooo wlasnie Renzo ide zajrzec tam hihihih oczywiscie za darmoszke -zlotowki nie dam ,bo nie ma na co :p
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No proszę, precedens już mamy i jakoś te delikatne wrażliwe dzieci to przetrwały, protestów nie widzę 8)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a dlaczego ja zlotych bananow w sklepiku nie mam??!!!!-.->:(:mad::eek:
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Heja :)
    Super paszę zgarniam i chyba na tyle :)
    Ew zastanowię się nad kuponem na kombajn :)

    Może już zabrałaś je ostatnio? Są ponoć tylko na jeden zbiór.

    edit: a u mnie w Renzo biały ekran...
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wrodzona uczciwość (próby leczenia tego przykrego stanu nie przynoszą rezultatów) nie pozwala mi pakować się w Renzo 8)
    Za to właśnie podjęłam czysto akademickie rozważania nad wyprzedażą florków 8)
    Czy ktoś wie może, dlaczego największa obniżka jest przy tym najtańszym pakiecie...?
    Zwykle bywa tak, że im więcej, tym taniej - tzn w realu. Dlaczego tutaj jest inaczej...?
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oo_Ouuu to skonczylam wlasnie zabawe w Renzo 8)(jeszcze zaczac nie zdazylam xD) tez pasze zabralam i tyle tam po mnie..
    a marcel nie podlega wyprzedazy?!zawsze tak bylo?czy to moze znowu super ulepszenie?!:oops:
    Zzizzie to policz dobrze ile florkow w bonusie by dac musieli w najwiekszym pakiecie jak by bylo tam najwiecej obnizki.przeciez pan V. by sie zaplakal hahaha:D pamietaj , ze ma byc korzysc firmy przy rownoczesnym wrazeniu klienta ,ze jest wszystko miodzio i ,ze cokolwiek dostal po promocji ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2015
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Co do tych pakietów florenów to już gdzieś pisałem, że dla mnie te obniżki są bez sensu :D tak naprawdę opłacalne jest tylko zakup tego najniższego pakietu...

    Marcel chyba nie podlega wyprzedaży.
    Raz kupiłem jak był w zatoce piratów w promocji ale sam badziew dostałem...

    Nie mogę wejść teraz w ogóle na farmę...
     
    malinarp i zzizzie lubią to.
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Z tego całego cyrku,zabrałam SP i na tym moja przygoda z Renzo dobiegła końca:sleepy:
    U mnie farma też ledwo dyszy.Wylazłam z niej szybciej niż wlazłam
    Co do pakietów florenów to za wysokie progi na moje nogi:eek:
     
    malinarp lubi to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sprawdzcie sobie czy macie ta wersje afp..u mnie gra smiga bez zarzutu..
    [​IMG]
     
    malinarp lubi to.
  12. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ok event zaliczony. Na 14 gier z kretami 8 razy max, 5 x po 15 pkt i raz tylko 9 = 244 czyli nieźle :) zgarnąłem SP i kupon :)
     
    kgospoda i malinarp lubią to.
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a ja stukam xDxDxD wszystkie krety i wpada 1 pkt? mam za wolny internet? o_Oo_Oo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2015
    kgospoda, malinarp oraz gosiagosia60 lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Farma muli... nawet przy najnowszej wtyczce afp.
    Chyba lepiej poczekać z tym waleniem (przepraszam władzę za to określenie, ale to nie ja zaczęłam 8))... a jeszcze lepiej w ogóle dać żyć tym kretom i na serio zająć się Mieciem 8)
    Skutki na dłuższą metę będą naprawdę znacznie bardziej korzystne 8)
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    miecia to ja pogoniłam walkiem z ikei takim marmurowym:):):) pare stron wcześniej linka wkleiłam,ale że to przestępstwo zbiorowe i chcieli wałek pożyczyć to poszedł do ludzi, a niech korzystaja dowoli, ja nie pies ogrodnika:) a co do psów to mój śpi na łóżeczku pod cieplutka kołderką:) ale to mały kundelek wygodny do bloku:) a najważniejsze bardzo kochany:)
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wałek, zwłaszcza marmurowy, baaardzo odpowiedni xD
    A co do psów, to mam wrażenie, że w porze nocnej każdemu psu zaczyna się wydawać, że jest taki malutki w sam raz pod kołdrę ;)
     
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    U mnie chwilowo działał sprawnie więc wykorzystałem :)
     
    Dorota1020 i malinarp lubią to.
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    o nie, mój im głębiej śpi tym się robi dłuższy:) tzn śpi jak struna, i mimo,że waży to to niecałe 8 kilo, i krótszy od jamnika, to po wyciągnięci ma ponad metr, a łeb musi być na poduszce i wystawać jak nam :)
    ale jak fajnie się przytulić w zimie do takiego pieca:)

    ja ustukalam raptem 70 pkt w minute:( tak powoli pojawiają się krety bez sensu, szkoda wejściówek, tylko zastanawiam się co jest przyczyną
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Te mniejsze lepiej grzeją, nie wiem dlaczego.
    Miałam kiedyś takie coś na kształt yorka, to był dopiero piecyk xD
    I też oczywiście łeb na poduszce, a psa się robi jakby więcej ;)
    Ale chodziło mi o to, że przed snem każdy pies uważa, że świetnie się zmieści w łóżku obok człowieka... niestety jak Gordon zaczyna żywić takie przekonanie, to ja tracę kontakt z moim skrawkiem wyrka, bo Gordon rewelacyjnie kopie (podobno przez sen, ale ja tam wiem swoje 8)).
     
    malinarp, ankagdw oraz azikowo lubią to.
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a o takie zmieszczenie chodzi:) mam propozycję, kup wielki materac zamiast łóżka, przynajmniej jak Gordonek wyciągnie łapeczki, lub postanowi przytulić delikatnie 8) tylną część psa, to daleko nie polecisz :p, moj jak sprzeda fangę, tzn postanowi sie przytulić, to murowane przesuniecie o dobre 10-20 cm xDxDxDa on 1/5 z Twojego
     
    malinarp lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.