W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wiesz może to było 3 godziny przed startem dla mnie bez różnicy bo do 16 w pracy siedzę, a w pracy mimo,żę na kompie pracuje i mam internet to na farmę nie wchodze takie moje staromodne zasady :D:D:Di stąd może mi się urodzilo, że poradnik był równocześnie ze startem eventu:)ale i tak dalej chodzi mi po głowie,że jednak tak było na początku, a potem te 3 godziny wcześniej wprowadzili, ech nie istotne, teraz jest lepiej:)
    ja tego określenia też nie lubie :mad::mad::mad:

    nie jesteśmy ani trochę gorsi tylko inni :)

    myślę,że to kwestia kiedy oficjalnie poinformuja polską ekipę i dopiero wtedy ekipa moze poinformowac nas:)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2015
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Pewnie, że lepiej jak dadzą wcześniej :)
    Monia weź Ty tam użyj swojej władzy i zobacz kiedy ten balon do wymian przyleci albo kiedy pendolino się u nas zatrzyma ;) :D
     
  3. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Nic z tego bonanza jest mojaxDxD nie oddam nikomu:cry:.
     
    azikowo, chris975 oraz MOD_Magiczna lubią to.
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    haha, tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :D
    oj akurat to sama bym chciała wiedzieć, na G&T już listę z zamówieniami mam od grudnia, więc nie chciałabym żeby mi się zgubiła
     
    azikowo, chris975 oraz gosiagosia60 lubią to.
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No moja już dwukrotnie się zgubiła...będę znów musiał zrobić trzęsienie ziemi w archiwum sówek :)
     
    _Olenka47 i azikowo lubią to.
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a prawa autorskie opłacone?
     
    _Olenka47 i Mojabonanza lubią to.
  7. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    To proszę zapytaj swoich władz, dlaczego są takie różnice
     
    _Olenka47 lubi to.
  8. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Jak nie jak takxD.
     
    _Olenka47, azikowo oraz chris975 lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tylko nie bijcie..Ja się cieszę,że jutro eventu nie ma,bo od 18 internet u mnie nie funkcjon-do pracy idę-.-Tylko jakiś poradnik,by się przydał,bo już uzbierałam 1100 kur i 550 królików i nie wiem,czy je trzymać,czy wymienić na targu na te rarytasy z alpejskiego mleka o_ONo i w ogóle,ten urodzinowy event u mnie pierwszy raz,tyle różnych plotek i już cała kołowata jestem...zupełnie nie wiem,czego oczekiwać...
    No...Jak taki sprzęt dla mnie macie,to spoko,płynę z Wami na bank...xD
     
  10. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    a niektórzy (a może większość) nie czytają forum i nie wiedzą, że będzie event :p
    wiem, bo sama tak kiedyś miałam ale to stare czasy :oops: teraz gram już bardziej świadomie ;)

    wow, Gosiu, ale nahodowałaś zwierza - te pomarańczowe się przydają ;)
    widzę, że czekanie stało się powszechne :) i już nie tylko na GT i express czekamy, ale też na eventy xDxD
    żeby tylko nasze czekanie się tak nie zakończyło :eek:
    [​IMG]
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    no przecież nie możemy dopuścić, abyś się nam zgubiła, a w tym morzu tratw, o to trudno nie będzie, a my przecie na jedną wyspe płyniemy :):):)

    zzieleniała ze złości :D:D:Dczy nowy foch?
     
  12. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ten wątek chyba powinien nazywać się 'w oczekiwaniu na wielkie nic', czyli nieudane eventy, super kijowe wyprzedaże i nieosiągalne GT , Nublony i baobaby:(. Dobranoc Wszystkim
     
    zzizzie i _Olenka47 lubią to.
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    przecież zawsze można się zwócić z prośbą do sąsiadów;) i będą wypadajki eventowe
     
    gretag, azikowo oraz TETUNIA lubią to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Albo ogólnie"W oczekiwaniu"na cokolwiek ;)A ja się już dziś niczego nie doczekam,więc idę spać,dobranoc :)
     
    _Olenka47, gretag oraz azikowo lubią to.
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    oj coś Ci sie humorek zepsuł,ale czekamy w doborowym towarzystwie:) a smiech to zdrowie, a tu się można pośmiać:)a w dodatku stara sklerotyczka ze mnie i nie spytałam czy lapek w zdrowiu przeżył ostatnie wydarzenia
     
    _Olenka47 i gretag lubią to.
  16. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    oczywiście - tetunia, założyłaś najlepszy wątek

    mchem porosła xDxDxD
     
    _Olenka47, gretag oraz azikowo lubią to.
  17. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    Czekamy na ...Godota xDxDxDxDxD

    Dobry wieczór,
    tak juz jest ze jak ja zagladam na forum to wszyscy idą spac ;);)

    moze jakies forum dla nocnych Marków??

    Ps. U mnie wilki bardzo potaniały na targu
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2015
    kgospoda, _Olenka47 oraz gretag lubią to.
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Mogę sąsiadce uruchomić promocję - 50% na Pychoty z Alpejskiego, tylko nie wiem czy zdązy kupić na targu :D
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Z pól, zagród i drzew będą wypadały baterie a budziki możemy jedynie dostać od sąsiadów w prezencie dziennym ewentualnie kupić koszyczek.
     
  20. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    a rafa to po urodzinowym??
    ciekawa jestem czy za 90 Zb tam dopłynę? o_O
    No i czy jeszcze mi się będzie chciało o_Oo_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.