W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Myślisz???o_O
     
    ross2, ankagdw oraz TETUNIA lubią to.
  2. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    TETUNIA dobrze,że chociaż Ciebie humor nie opuszcza i tak trzymaj
     
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Mam nadzieję, byłoby super :music:
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No to czekamy ;)
    tymczasem lecę do ogrodu.Zachciało nam się swoich pomidorów i wczoraj mój DP cały dzień dzielnie walczył z przygotowaniem terenu
    Teraz moja kolej :) muszę to pobojowisko ogarnąć a wieczorem może już się uda tunel postawić;)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaaa,wrocilam ze sklepu wlasnie...moj Kuba dzisiaj zrobil w sklepie kariere nie byle jaka...
    stoimy do kasy,metr dalej stoi kobieta z dzieckiem w wozku( na oko tak kolo7 m-cy bobas) moj Kuba sie zapatrzyl po czym mowi do mnie tak:
    -mamuniuuuu tatus kupic Bubusiowi we Flaciii (Francji) dzidziusia pici pici ? (wszystko co milutkie jest pici pici)
    -nie Kubusiu tatus dzidziusia nie kupi,dzidziusiow sie nie kupuje..
    -ciemu?(hmmm...w kolejce juz zainteresowanie i smiech)
    -Kubusiu wiesz przeciez,ze dzidziusiow sie nie kupuje w sklepie...
    -tak,z bziusia mamuni...mamuniuuu...Bubus lubi dzidziusia ...mamunia w bziusiu ma dzidziusia?
    -nie ma Kubusiu ...
    ciemu?tatus nie kupił? (cala kolejka sie trzesie ze smiechu )

    wybral sobie odpowiednie miejsce i czas na rozmowy zyciowe xDxD:cry::cry::cry:
     
  6. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    No choc jedna pozytywna wiadomosc dzis przeczytalam...Kanchanaburin Tiger Temple (Wat Pa Luang Ta Bua) na Thaimie dostal prikaz rzadowy na pozbycie:inlove: sie147 tygrysow. Koniec pseudo biznesowego milosierdzia:)

    ankagdw, Aniu super xD no i ogolnie to sie nie mylil...znajac obecne realia;):cry:

    ross2, pociesz sie , nie Ty jedna mialas takie mysli ...:eek:xDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2015
  7. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam serdecznie .
    Ja juz bylam przed chwilka pewna ze jestem na wakacjach -za nic sie nie moglam zalogowac do gry ,ciagle mi wyskakiwala strona na ktorej pisalo zem aut i lista moich grzechow z numerkami .Na szczescie po wielu probach mi sie udalo zalogowac i macie racje -ta gra wymaga od nas cierpliwosci :D
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ostatnio gaduła straszny sie zrobil, aczkolwiek ciezka wymowe ma.. i przemyslenia ma takie ,ze sie poplakac ze smiechu mozna :D
     
  9. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    Aniu,uściskaj małego,uwielbiam takie teksty

    małe ludziki są szczere do bólu i takie kochane

    ja bez swojego nie wyobrażam sobie życia,a mam go tylko jednego,pojawił się po wielkich kłopotach

    jestem taką babcią wszystkich dzieci,kiedyś miałam 3 miesiące u siebie małą dziewczynkę z Do mu

    dziecka,przymierzałam sie do adopcji,ale śmierć męża pokrzyżowała nasze plany,dziś dziewczynka jest dorosła i cieszę się,bo

    adoptowali ją Francuzi i dobrze jej się wiedzie

    buziaczki jeszcze raz dla małego
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    Anka toz to przeboj tygodnia :music::music::music::music::music:Usmialam sie do lez ,masz wspanialego syna !!!!!!:inlove::inlove::inlove:
     
  11. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    idę stąd,bo oko cyklopa widzę cały czas w tym watku

    potem zajrzę
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    rozbrajaja mnie takie sytuacje a jest ich sporo :cry:xD:cry:
    ja tez sie usmialam do lez.. pani w kasie i cala kolejka z pania z sasiedniej kasy na dokladke xDxD:cry::cry:ale wez tu odpowiedz na takie trudne pytanie :pxDxD:cry::cry:
    w tym naszym sklepie sa super ekspedientki-Kuba juz wszystkie oczarowal i zagadał -łacznie z kierowniczka i kierownikiem :cry:xD:cry::cry:wchodzi jak do siebie i wcale sie nie krępuje :p
     
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Witam Wszystkich Oczekujących :)

    też miałam problem z zalogowaniem się do gry xD nie pomyślałam o przymusowych Wakacjach ;)
    tylko o Błędach tak częstych ostatnio ;) ,że "udoskonalają " np BB :p
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie wiem ilu tutaj kibiców , ale półfinały LM to :

    Barca - Bayern xD (wow)
    Juve - Real

    Oby hiszpański finał 8).
    Piątek cieszy niezmiernie , może już dzisiaj późnym wieczorem zabiorę się za event.

    Bry weekendowe :D.
     
  15. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Hej, hej :) Pozostało mi tylko trzymać kciuki za Juve bo obawiam się, że Pep z ferajną rozniosą nas w proch i pył :D Ale, że nadzieja umiera ostatnia więc ciii...;)

    Miłego dnia oczekującym :)
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Opowiem Wam co kiedys mi sie przydazylo w autobusie MPK.To bylo bardzo dawno temu i nie bylo jeszcze przegubowcow ,jak sie natrafilo na dobrego kierowce to jechal jak z kartoflami wiec trzeba sie bylo mocno trzymac zeby sie nogami nie nakryc .Wracalam ze szkoly i przy Politechnice Lodzkiej wsiadlo kilku studentow -kierowca szalal byly to godziny szczytu to i tlok niemilosierny a w dodatku kazdy patrzyl czego sie uchwycic ,do kasownika bylo ciezko sie dopchac i na nieszczescie w polowie przystanku autobus zostal zatrzymany i wsiadly 2 rewizorki.No i zaczelo sie ,powolutku szla kontrola bo kazdy mial klopot z wyluskaniem biletu w koncu przyszla pora na studentow i jeden z nich trzymal bilet w zebach .Rewizorka mu mowi -prosze bilet do kontroli a on na to mruczy-yyyyyyy i wyciaga szyje w jej kierunku wiec rewizorka odbiera od niego bilet (ten w zebach trzymany) ,sprawdza czy skasowany i pyta-dlaczego pan nie skasowal biletu?
    on na to - bo sie trzymam . Rewizorka -to sie pan pusc .Student z pytaniem -a Pani by sie puscila za 1,50 (jeszcze wtedy takie tanie bilety byly).Rewizorki natychmias zatrzymaly autobus i wysiadly -studentowi sie upieklo a my wszyscy plakalismy ze smiechu .
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaah dooobreee xD:cry::cry:
     
  18. Kasialka

    Kasialka Generał forum


    Hahaha :) Umknęło mi gdzieś - ile Kubuś ma lat?
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    całe 4 -w lutym skonczył :inlove:

    Blazers ja mam tam inna wizje na finał :p;)
     
  20. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    SwietnexD:cry::p. Widze, ze humorki dopisuja od rana:p.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.