W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Można się przyzwyczaić. Właściwie to tylko pierwsze samodzielne ściąganie było horrorem. Po dłuższej walce z materią byłam przekonana, że muszę iść na pogotowiexD Na szczęście sobie w końcu poradziłam.
    Soczewki to taki komfort, że nigdy nie wróciłabym do okularów:), ale fakt, że trzeba przy nich bardziej pilnować oczu.

    Kwestia przyzwyczajenia. Czasem straszę rodzinkę przykładając czubek palca do oka i przesuwając soczewkę we wszystkie strony. Zdecydowanie tego nie lubiąxD
     
    Ostatnie edytowanie: 21 kwietnia 2015
  2. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    to tak jak ja , Wolę Okulary ;)

    szkła kontaktowe sobie sprawiłam :) ale szybko wróciłam do oprawek :)i dobrze się w nich czuję

    zmykam, moja pora na kolację :p
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No u mnie cały czas na biurku w etui leżą (a właściwie tylko przez noc, bo w dzień na nosie są xD)
    Nie wątpię, że jakbym spróbowała to bym się przyzwyczaiła i też nie wyobrażałabym sobie powrotu do okularów, ale chyba jeszcze na soczewki nie jestem gotowa xDxD
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze jestem w tej komfortowej sytuacji,że nie muszę zakładać ani soczewek ani okularów. Pamiętam jak w akademiku koleżance taka soczewka wypadła to wszystkie stawałyśmy w bezruchu i wypatrywałyśmy gdzie jest, bo ona( koleżanka) nic nie widziała.
    W tych czasach to była ekstra nowość.
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ja tylko do czytania i do komputera więc wiecznie szukam:oops:
     
    Kasialka, _Olenka47 oraz ross2 lubią to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja przy mojej wadzie cały czas muszę nosić, chodź na i tak długo obyło się bez noszenia okularów. Moja okulistka jak poszłam do niej na badanie to aż się zdziwiła, że nigdy nie nosiłam ichxD:cry:xD:cry:
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    obawiam sie ,ze jest szansa dostac z dwoch stron scierka :p od TL i tl hahaha :D
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Mój DP jak zaczęły mu oczka siadać poszedł do okulistki,która chciała mu wypisać receptę na szkła,ale nie chciał więc powiedziała,że go zaprasza jak nie będzie mógł klamki znaleźć
    Poszedł do drugiej i pyta jej co mu się dzieje z oczami a ta mu poleciała z tekstem "Starość panie Tadeuszu,starość "
    Tak się na nią obraził,że do tej pory jak sobie przypomi to go trzęsie :cry:xD
    okulary zakłada tylko w domu jak jakies precyzyzyjne prace robi
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja już z własnej woli zaczęłam nosić, bo widziałam, że jest źle. Na wykładach jak miałam coś z tablicy przeczytać to była jedna wielka maskara, bo nie widziałam co tam pisze, musiałam koleżanki obok szturchać żeby mi czytały co tam pisze :cry:xD:cry:xD

    Ale to wszystko przez te czcionki, które prowadzący lubili dawać- nie dość, że jakieś żółte rażące albo zielone to jeszcze maksymalnie nawalone tekstem i przez to uaktywniła się moja wada, bo tak to istnieje prawdopodobieństwo, że do dzisiaj ich bym nie nosiła...
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No wyobrażam sobie, że nie lubią 8)
    Jeśli mnie oko cierpnie od czytania, to jak oni muszą to przeżywać 8)
    Ale taka soczewka sama nie jeździ po całym oku...?
    Tzn trzyma się tam, gdzie powinna być...?
    Właśnie sobie wyobraziłam, że mam soczewkę, która mi grawitacyjnie zjechała pod dolną powiekę, uwiera, a ja nic nie widzę 8)

    Będę dbać o wzrok, najlepiej przestanę go w ogóle używać, żeby tylko nie porosnąć w soczewki xD
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wcale mu się nie dziwię jak mu tak powiedziała.
    Z tego wynika ,że mój mąż to stary był już jak się pobieraliśmy,bo już okulary nosiłxDxDxD
     
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nigdy nie zastanawiałam się, jak to działa, ale soczewka utrzymuje centralne położenie. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby się przesunęła albo co gorzej wypadła (owszem z łapy czasem wypada). Ja osobiście jestem fanką soczewek i wszystkim znajomym okularnikom je polecam. Z mizernym skutkiem niestety. Może ich te sztuczki oko-palec (albo opowieści o nich) przerażająxD
     
  13. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ok, ok xD już jestem grzeczny xD

    Podwójny nokaut ścierą? xD Wymaga to głębszego zastanowienia ;)

    Temat o okularkach 8)
    Widzę, że okularników tutaj więcej :) to witam w klubie :)
    Soczewek u siebie chyba nie założę. Jak widziałem jak to robił mój brat to mi się odechciało raz na długi czas xD
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Pod dolną powiekę mi się nie zdarzyło, ale pod górną owszem. Lekko potarłam oko i nagle poczułam, że soczewka się zwinęła i utknęła pod górną powieką. Męczyłam się pół godziny, morze łez wylałam, zanim udało mi się ją usunąć. Wracałam z pracy (bo tam się akcja działa) w jednej soczewce, na pół ślepa. Od tamtej pory zawsze mam okulary na zmianę.
    Nigdy natomiast mi nie wypadła z oka, nie wyobrażam sobie, żeby to było możliwe.
    Śmieję się zawsze z mojego rehabilitanta, który ma wadę -12 i zazdrości mi soczewek. On twierdzi, że by nie mógł założyć, bo bez okularów nie trafiłby sobie soczewką do oka:p
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mam dziwne wrażenie, że ona się przysysa jakoś do tej wypukłej części - ale to info z reklamy, pies telewizję ogląda ;)
    A te zabiegi z soczewką to się odbębnia co rano i później wieczorem, tak...?
    I co dalej, wyjmujesz soczewki i na macanego szukasz okularów...?

    Koszmar 8)
    Dobra, idę szukać sposobów dbania o wzrok 8)
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    xDxDxD Doceniam , dużo mocniej niż jestem w stanie wyrazić słowami.
    Z zapachów zostało mi tylko to , nieźle się sprawdza ;) :

    [​IMG]
    xDxDxD
    Moja wina , nie mam NIC na swoją obronę :p.

    Mykam na mecze , udanego wieczoru oczekującym życzę.

    Porto , Porto :music::D.
     
  17. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    witam wieczorowo...czytam Was od zawsze...ale jakoś nigdy nie zabierałam głosu w Waszych dyskusjach...ale.....mam na imię Dana...wiek 60-2...mieszkam tam gdzie ANIA , AZIKOWO....i w związku z tematem -okulary-chciałam Wam opowiedziec swoją historię...jako podlotek,nastolatka zawsze mówiłam,że mój mąż może być garbaty albo kulawy ale na 100% nie będzie nosił okularów..i co...mój świeżo poślubiony małżonek na pierwsze wspólne zakupy zaprosił mnie gdzie?...do optyka,żebym mu pomogła wybrac oprawki do okularów....zaznaczam,że wcześniej nigdy nie nosił takowych...i co ciekawe wcale mi to już nie przeszkadzało...ale wysnułam jeden wniosek....nigdy nie mów NIGDY...
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Biorę ! Bedzie czym atakować klonyxD
    Zamiast lewarka dorzucę 2 poduszki powietrzne.Prawdziwy olds cool:inlove:
     
  19. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Witam popoludniowo. Dziewczyny z sygnaturkowni przyprowadzily mi dzis kaczora do pary ( wsygnie:p), co by mi smutno samej nie bylo i przyszlam sie pochwalic:p.

    o_Oo_Oo_OJak to nie masz, a ja kisiel przygotowalam, 5 minut przy garze stalam i wszystko na nic, a masz

    [​IMG]xD:cry::pZmykam malowac plotek8).
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xD
    A co ci tak przeszkadzały te okulary...?
    Moim zdaniem okulary lepsze od garbu 8)xD
    Tzn oczywiście liczy się piękno duszy, ale jako podlotek człowiek ma chyba jednak trochę inne spojrzenie na świat ;)

    Mój przyjaciel z bardzo dawnych czasów zrobił sobie taką laserową operację.
    Udała się.
    Po 30 latach zdjął okulary...
    ... wiecie, jak głupio teraz wygląda...?
    Ma taką jakąś łysą twarz 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.