W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie dawno oglądałam online w ktorymś serwisie, tylko nie pamiętam w ktorym, za darmo wszystko byłoxD, jak znajdę to podeślę Ci linka, o ile znajdę :(

    ooo to dziś śpimy razem :inlove::inlove::inlove::inlove: ale fajowo, cała noc przeleci na pogaduchach o duchach xDxDxDczyli piżama party na farmie:)
     
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Czułam, że to wychwycisz:D:D:D:D, buziaki Dziewczyny i do jutra:):inlove::inlove::inlove:. Kurna Tesia takie bąki puszcza, że zaraz mnie otruje, więc jak jutro się nie odezwę to znaczy, że zagazowała mnie :D:D:D
     
  3. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    teraz też mogę iść spać:) jeszcze raz dobrej nocki wszytkim
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dobranoc ,spokojnej nocy :D
     
    empatyczna i TETUNIA lubią to.
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Jeszcze ja do kompletu :D Zaklinaczkę uwielbiam, wszystkie sezony mam w domowej filmotece i wracam co jakiś czas. Lecę od początku do końca i na chwilę jest spokój. A "Medium" nie kojarzę, muszę poszperać tu i ówdzie. Warto? :)
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
    to już na trzy:D
    według mnie warto,choć to troszkę inne niż Zaklinaczka................
    a na CI Polsat w soboty i niedziele są programy z duchami,zaczynają się gdzieś ok. godz.22
    już pozbierałam,event skończyłam,zmykam spać:D
    dobrej nocki życzę:D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2015
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jeszcze jedna fajna historia o psach i nie tylko (przysięgam, ostatnia - no, w każdym razie na jakiś czas).
    Pewien szlachetny osobnik (za wielką wodą) ma cudowne hobby: przygarnia zwierzaki ze schroniska, takie, których nikt nie chce (bo za stare, za brzydkie, za chore itd).
    Chwilowo ma osiem psów, królika i świnię (pełnowymiarową) imieniem Bikini (nie wiem, czy od atolu, czy od fasonu kostiumu kąpielowego).
    Oto chihuahua Englebert i wilczarz Enoch - najmniejszy i największy psiak z kolekcji:

    [​IMG]
    Zdjęcia całej gromadki można znaleźć u wujaszka pytając o imiona tych dwóch panów powyżej.
    Polecam :)
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry ;) chcialam zameldowac ,ze sie wyspalam dzisiaj nareszcie :music: wprawdzie pobudka 6,50 ale nie szkodzi;)
    Zuzka facet ma wielkie serducho- naprawde :music: malo kto adoptuje starszawe , badz chore psy ze schroniska -a one wlasnie najbardziej wdzieczne :) wielki szacun dla takich ludzi .
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Dzień dobry Oczekującym..i przyjemnej niedzieli :p
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    A ten co juz tak od rana spozywa?o_OxD
     
  11. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    HejkaxD Aniu przeta niedzielaxD maly nie dal mi pospac:cry::cry:
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no u mnie nawet dał...za to wczoraj po 4 wstal -.- jak juz stwierdzilam ,ze nie ma co nie pospie i wstalam to zasnal xD
     
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien :) od kilku dni szukam odpowiedzi na pytanie Olenki w sprawie zmiany nicku i chyba slepa jestem; nawet archiwum przeszukalam;
    spogladajac na pasek sasiedztwa i ja juz wiem o kogo chodzi :)
    czy ktos z Was (Ankagdw wiem ze odpowiadala w temacie) mogby wrzucic linka do pytanka?
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o ten link chodzi?
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/zmiana-nicku.19430/
     
    ells.w87, TETUNIA oraz ross2 lubią to.
  15. Majowe

    Majowe Baron forum

    Witam porannie znad caffe latte ;)
    Jestem zła, bo w nocy siadł mi net i jestem teraz do tyłu z wypadajkami -.- Chyba nie skończę eventu :(
     
    TETUNIA, satineas oraz ross2 lubią to.
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    yhh szkoda ze chwile wczesniej nie napisalas :( wlasnie rozeslalam podarki:(
     
    TETUNIA, ross2 oraz Majowe lubią to.
  17. Majowe

    Majowe Baron forum

    Nic nie szkodzi... Walczę, może dam radę... :sleepy:
     
    TETUNIA lubi to.
  18. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam w deszczowy poranek...
    filmy o duchach lubię, a jeszcze bardziej książki o czarach i duchach:)
    zresztą uważam, że mnie duchy lubią:)
    naprawdę.... nie raz mi pomogły...nie raz coś mi przyszły "powiedzieć"...bo jak wytłumaczyć coś takiego??
    jak moja Aga miała 4 miesiące dziadek odwoził nas do domu....to nie były czasy fotelików i dziecko spało mi na kolanach z główką w stronę drzwiczek... do domu było jeszcze pół godziny a ja ją podniosłam do pionu i oparłam na ramieniu... a w tym momencie uderzył w nas inny samochód...właśnie w te drzwi....z racjonalnego punktu widzenia nie miałam powodu, żeby ją ruszyć....ale gdybym tego nie zrobiła to zostałaby uderzona w głowę...
    i tego typu sytuacji miałam dużo więcej...np. zapięłam pasy chwilę przed dachowaniem, zwiał mi autobus, który później miał wypadek....
    aż z ciekawości tam weszłam...ale muszę coś jeszcze dodać do tego tematu....
    ze dwa...a może i trzy lata temu bywały kradzieże kont...i wtedy PT zaproponowało mi zmianę nicku w grze....jeszcze później dosyć długo miałam inny w grze a inny na forum....dopiero po zmianie forum mogłam zmienić również tu...

    Majowe link taki sam masz w grze???
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2015
    TETUNIA, KaczuszkaMakKwacz oraz ross2 lubią to.
  19. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Podesłałam jednego:)

    Udanej niedzieli dla wszystkich oczekujących:)
     
    TETUNIA i ross2 lubią to.
  20. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Dzień dobry :D
    a ja koncze dopiero evencik, brak mi 17 wypadajek...... :D
    jakos ostatnio zapominam o zbiorach, skleroza mnie dopada jak nic :D
     
    Kasialka, TETUNIA oraz ross2 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.