W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dobrej nocki Aniu:D
     
    empatyczna, ross2 oraz TETUNIA lubią to.
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Techa tak teraz chrapoli w łóżku, że nie słyszę mojego ulubionego programu w TV:D:D:D, dobranoc Aniu:). Ewuś nie buszuj po nocach;)
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    słonko ja czekam jeszcze 42 min. na zbiór goździków:D
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    A ja oglądam ''Twoja twarz brzmi znajomo'' i poczytuję forum, farma na noc obsiana:), potrzebujesz Ewuniu wypadajek?
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
    brak mi tylko 56 wypadajek,jak nie wylecą dziś,to wylecą jutro:D
    ja oglądam "Dzieci nie z tej ziemi" i czytam forum:D
     
    empatyczna, ross2 oraz TETUNIA lubią to.
  6. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Nie znam ''Dzieci....'', co to za program? Anuś-Aziku a Ty co oglądasz? Ewka już troszkę poszperałam w necie o ''DZIECIACH......'', brrrrr, wolę na noc banalne programy:D:D:D
     
    ross2 i _Olenka47 lubią to.
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to o dzieciach,które pamiętają swoje poprzednie życie i to jak zmarły............
     
  8. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :(:(:(:(, Ewuniu smutki przed snem nie są dobre, lepiej obejrzeć banalny program:), śmierć dziecka to zawsze olbrzymi smutek
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    remont dla zysku :):):) a te dzieci też chętnie zobaczę:):):) Fazio słodko pomrukuje przez sen więc trzeba udać się w jego ślady:):):) a i evencik dziś skończony, sekwoje stoja na polach xD
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    o_Oo_Oo_Oo_O co???:D:D:D:D idę do neta. Eh, jak na farbowaną blondynkę to dla mnie za trudne ;):p
     
    empatyczna, ross2 oraz _Olenka47 lubią to.
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    taki program o 2 facetach co kupują domy na licytacji, w zasadzie kota w worku, remontują i sprzedają czasem z zyskiem czasem ze strata, ale domy to niektóre jak z horroru:)
     
  12. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Ja wlasnie myslalam ze taki ogladam...Diaz, na kulturze sie nadzialam...film (reportaz raczej) super ,ale na noc i przy slabych nerwach nie polecam....ja to mam szczescie na wieczor ,aby sie chwilke zrelaksowac, na ciekawy real horror sie nadziac :wuerg::eek:
    Dobraj nocy :)
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to nie śmierć dzieci,one raczej w poprzednim życiu umierały jako dorosłe................
    zresztą program już się skończył,teraz jest program o nawiedzonych domach............
    uwielbiam programy i filmy o duchach:D
     
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja też :):):)
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to już jest nas dwie:D
    znasz seriale:"Zaklinacz dusz" i "Medium"????????????
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ja nie:oops:, trochę potem mam wrażenie, że dużo obok mnie towarzystwa:oops:
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    w moim domu tylko ja się nie boję...........
    dlatego oglądam tylko jak dzieci nie ma..............
     
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Medium bardzo lubię, szkoda,że smutno sie konczy:)
    zaraz zmykam spać:) dobrej nocki Wam życze

    na szczęście tak nie mam :) ale i dzień musi odpowiedni:) a któreś odcinki dzieci oglądałam:)czasem aż ciarki chodzą po plecach, ale rozne rzeczy i zjawiska w życiu spotykamy i czasem naprawdę trudno racjonalnie je wytłumaczyć, mnie takie właśnie zdarzenia interesuja:)
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja mam na płytach kilka sezonów,ale nie wszystkie,muszę się zmobilizować,znaleźć i ściągnąć.............
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ewuś zaraz masz zbiór:), więc razem z Anią zmykam spać :D, spokojnej nocy:inlove::inlove::inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.