W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Na Trzech siostrach ,to bylam w Vassa ,jak byl teatr z Polski. Przedstawienie bylo bardzo kameralne ..i calos odbywala sie przy stole-prawdziwej kolacj , aktorzy i widzowie..super bylo:):pxD

    Dobrej nocy Wszystkim :) ide walczyc o lozko z corka i psem ...jedno musi zniknac z mojego lozka ...corka:D
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    też już zmykam:D
    dobranoc:D
     
  3. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dobranoc ;)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hura,hura,hura :music: Skończyłam z zielskiem i eventem-i z pracą zaraz też kończę :music::music::music:Miłego ranka i do zobaczenia koło południa xD
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam rankiem oczekujących na..??
    Właśnie może na tą zagadkę którą zapodała wyrocznia wielce znudzona sama tym co zapodała,,,
    Gosiaczku czy Ty tylko masz nocne zmiany?????
     
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam :)
    to jeszcze bym dodała Klimakterium bis i Weekend z kochankiem:)
    Spowiedź masochisty....ale to chyba nasz teatr Szaniawskiego.... więc nie wiem, czy u Was też ...
    event też skończony....Gosiu....kolorowych snów:)
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dziń dybry :)

    Event u mnie się wlecze jak krew z nosa ale stwierdziłem, że mi szkoda kuponów i sieje na super polach ;)

    Z rana dostałem miłą niespodziankę. Otóż trafiłem w końcu miłość do SN dla goździków :) trochę się zeszło z tym i oczywiście musiałem najpierw wszystkie inne zdobyć uszlachetnienia :D
    Czy róże też rosną 1 sekundę?
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tak , róże rosną sekundę, ale trzeba mieć "miłość do SN" i " podwójną miłość do nawozu"
    Dzień dobry, ale zimny
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    dla roz potrzeb miec 2 bonusy milosc do SN i podwojna milosc do nawozu;) wtedy z kasztankiem mamy je w 1 sec.:)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hejka,jednak nie śpię na razie :p Odechciało mi się po drodze do domu.xDTak Emi,same nocki z tym,że teraz w kwietniu po dwie -.- Normalnie mam nockę i trzy dni wolnego-dopiero czwartego dnie znowu na nockę.W dzień muszę być w domu,bo po śmierci Mamy ojcem się zajmuję.
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dzięki :) zapas róż zrobiony :) z nudów pouszlachetniam sobie :) A nóż widelec się kiedyś to przyda ;)
    A co jeszcze warto uszlachetniać Waszym zdaniem? Mam do tej pory zrobioną bawełnę, cebulę i goździki
     
  12. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Gdzies tam kiedys ktos pokazywała uszlachetnienia do kasztankow i w splotach wystarczyło miec milośc do sn wstawiona w goździkach, bawełnie, cebuli, i zdajsie porach albo różaćh i tez dzialało w sekundę
    nie wiem czy to nie było gdzies w nalogach

    ja tez ewencik skończylam przed czasem ale bez pnącza od wczoraj wypadajki na plusie

    wszystkim słonecznego piatku nie tak jak u mnie
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry,nie jestes sama :( tez nie spalam cala noc...no moze z 1,5 godziny :sleepy:
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Coś się stało?
     
    ross2, _Olenka47 oraz empatyczna lubią to.
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    To wiem dz :)
    Chodziło mi bardziej o inne funkcje uszlachetnień :)
    Dosyć długo zdobywałem uszlachetnienie dla bawełny, które miało dawać 20 krotnie większą wypadalność eliksiru podczas zbiorów bawełny. Niestety w praktyce wzrost wypadalności był znikomy. Dlatego zastanawiam się czy ktoś z graczy ma jakieś inne, funkcjonalne i warte zachodu ulepszenia ;)

    A cóż się stało sąsiadko?
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nic ,spac nie moglam...a pozniej przed 5 jak juz bym mogla to Kuba wstal :sleepy:
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm... a nie "o 20% większą" przypadkiem...?
    To chyba nie to samo jest 8)
     
  18. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    uszlachetniam sobie krotkie roslinki pod kątem przydatnych narzedzi-na pewno pomidory, truskawki i chmiel-od chmielu zaczełam bo brakowalo mi puszek. Łopat,młotkow i tp. nigdy za wiele, a przy uszlachetnieniu potrafi ok. 8szt z pola np. pomidorkow wyskoczyć, a i tak je sieje:)
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Sprawdziłem dla pewności i wyświetla mi się "20 razy większa szansa..." ;)
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dokładniej, że 20 razy większa szansa na trafienie caluśkiego 1 eliksiru ziołowego. xD

    Bry:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.