W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    G&T pozwala podkarmić Miecia:)
    czy jest ważne...pewnie jak dla kogo....jako, że TS to losowość i to bardzo dziwna, więc G&T pozwala tą losowość "wyprostować"....no bo jak ktoś dostaje 5 wilki a nie dostał koguta, to chętnie w trakcie G&T wymieni ...
    dla mnie G&T to jeszcze przyjemność obdarowywania początkujących dodatkowymi zagrodami ułatwiającymi zrobienie Arki :)
    no i polowanie na okazje:)
    czasem za coś co mnie nie jest potrzebne można zdobyć coś czego brakuje:)
     
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Czyli aby kasę zwrócili trzeba wysłać liścik polecony do Hamburga?
     
  3. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Wysłałam na PT, juz dostałam odpowiedź. że niestety nie mogą mi pomóc, mam napisać do PT ze strony gry, co wiemy. że to chyba na nic. Nie będzie łatwo.
    Napisałam do naszych.Zobaczymy. Czarno to wszystko widzę, chyba że ten pierwszy @ był wysłany nie w to miejsce co trzeba.
    -Marku- tu chodzi o zasady. W tym konkretnym przypadku nie interesuja mnie wartości itemów.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2015
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Też sobie właśnie pomyślałam o tym, że od kiedy mam te itemy z pnącza na wyspie i TPD sobie lecą to trochę szkoda mi będzie je oddać. Pnącza od momentu zmiany bonusów nie uruchamiam i straszy szarzyzną, ale itemy przydały się chociaż dla punktów. Chyba nie będę się domagała zwrotu florków, bo wydam je na jakieś TSy, z których i tak pewnie same Xlki wyjdą. Jeszcze się zastanowię i poczekam aż inni przetrą szlaki;)
    A jedyna rekompensata ze strony BP, która byłaby w stanie wyrównać nieco straty to np. item dający dużo TPD, albo jedną SP dziennie:p Tylko niestety mojej niechęci i nerwów już nic nie zrekompensuje -.-

    A jeśli chodzi o GT to kilka edycji miałam przyjemność przeżyć, ale jeszcze z nikim się nie umawiałam na wymianę. Jakoś nigdy nie wiem co bym chciała mieć, a nawet jeśli wiem co bym chciała, to nie stać mnie żeby to za uczciwą cenę wymienić. Wolę grzebać u Pana Balonika mimo jego wad :):p
    Póki co: CZEKAM - na GT i na ruchy w sprawie pnącza....... aha i jeszcze na 52 wypadajkixD
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Niemcy pisza,ze wszystko odbywalo sie poprzez maile wiec list polecony nie jest potrzebny;)
    a doczytalem teraz ,ze jeden z userow dostal zwrot po korespodencji z PT;)
    tu pisze ze z nimi koresponduje..i oferta florkowa padla z ich strony,,

    Nachdem mir vom Support für die Rückbuchung der Valentins-WL TG angeboten wurden,
    meine Frage nach wie viel TG vom Support seit Tagen unbeantwortet blieb, mach ich
    mich hier mal auf die Suche und frage:
    a tutaj pisze,ze juz je ma..i prosi o zamkniecie watku..

    Valentins-Wolkenlinie ade - vorhin wurden mir die 190 TG für die WL gebucht

    Thread kann somit geschlossen werden!
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...rückbuchung-valentinswolkenlinie.23706/page-2
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    A ja nie chcę zwrotu florków za pnącze ......chcę zachować go dla siebie, z różnych powodów.:pxD
    Co do zwrotu florków dla tych, którzy tego chcą .... uważam (widząc, że BP zdecydowało się na taką możliwość), że powinny te zwroty być przeprowadzane poprzez PT, po ukazaniu się stosownego OO w tej sprawie.
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, czyli koleś dostał florki na farmę.
    Fajnie, będzie sobie mógł kupić super kupkę na wyprz 8)
    Myślałam, że komuś realną kasiejkę przelali na wskazane konto 8)
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Czyli 1 meil nie załatwi sprawy? xD
    Niemieckiego nie znam więc musiałbym sobie jakiegoś tłumacza wykombinować xD
    Chyba, że zdecyduje itemy na wyspę skarbów postawić...sam nie wiem...z drugiej strony zasady...ale takie puste pnącze byłoby dla mnie taką przestrogą na przyszłość...
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Chociaż mnie sprawa nie dotyczy to jednak uważam,że polscy gracze powinni mieć możliwość napisać po prostu do polskiego pt..I w każdym innym kraju tak samo..
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oczekujesz jakiegoś radykalnego zwrotu w sprawie po oddaniu kasy graczom, którzy się będą tego domagali...?
    Taka drobna zemsta Varuna...?
    Hmm... ta "nieodwracalność decyzji" faktycznie daje do myślenia 8)
     
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pewnie, że masz rację - przedstawiłem tylko alternatywne spojrzenie na sprawę do interpretacji własnej :) Ja ich florenów nie chcę :)
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Akurat jest okazja,bo lata balon super kupkowy ;) A na poważnie,to jestem chyba pierwszy raz zadowolona,że dysponuję ograniczonymi środkami do inwestowania w farmę 8) Pnącza nie mam,super popsutego młyna nie mam-wydaje mi się,że wszystko poprawnie u mnie działa.Tylko z lekkim zażenowaniem kod wbijałam.:oops: No i mam nadzieję,że nie "naprawią"oaz i BB chociaż w miarę po staremu działało będzie.Z brakiem baobabów już się pogodziłam,pewnie nie będzie już nigdy pociągu.-.-
     
  13. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Anka golab Ci przysiadl na plocie. Azikowo daj znac czy sztuka Ci sie podobala, nie przepadam za Walach, ale chetnie sama bym sie wybrala na jakas komedie. Pechowo w Krakowie bede w wakacje, a bagatela ma wtedy przerwe.

    Dzien dobry Panie Marku:)
    Czepiamy sie Kaczuchy czy Marka Twaina?;):p
    Mam nadzieje, ze mimo wszystko gt wypadnie przed 30 kwietnia. Nie wyobrazam sobie na wakacjach buszowac w baloniexD. W najgorszym wypadku ominie to cale zamieszanie-.-:cry:.
     
  14. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Już się boję :cry::cry::cry: Genialne są te Twoje manipulacyjne narzędzia czasami:inlove:, ale doskonale rozumie, że lubisz jak się coś dziejexDxD.
     
  15. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Biorę i taki "wariant" pod uwagę (chociaż mówić tu o radykalnym zwrocie, to troszkę za dużo według mnie ;) ).... ale, akurat w mojej decyzji, nie on jest najważniejszy.
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A jest ktoś, kto lubi, jak się nic nie dzieje...? 8)
    Zresztą pewnie są i tacy, których jedynym marzeniem jest spokojne, niczym nie zakłócone sianie marchewki ;)
    Ja akurat marzę o czym innym, czego najlepszym dowodem jest fakt, że niczego nie sieję (ani nie zbieram) xD
    Ale tak sobie tylko pomyślałam, że zemsta w postaci oddania ludziom florków i później kolejnej zmiany działania tego nieszczęsnego pnącza, tym razem na lepsze, byłaby pomysłem zaiste szatańskim.
    Nikomu tego nie życzę, oczywiście... i nawet po cichu bym nie rechotała, gdyby firma wpadła na taki pomysł 8)
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to ja mam pytanie do Marka ,Norbijasa i Oreczki

    mozecie mi wyliczyc bo ja sie juz pogubilam ile powinna sie krecic SP 1szt w mlynie,10% bonus z pnacza + 50% bonus z młyna=...i teraz czy te 10% to jest od podstawy,echh,u mnie pokazuje 4,03h 1szt
     
    azikowo, ross2 oraz est-orka lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Rechotałabyś,znam Cię troszkę ;) Pewnie tylko zupełnie cichutko...xD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No... pewnie troszkę tak.
    Taką większą troszkę.
    Taką bardzo dużą troszkę.
    Gigantyczną.
    Ale tylko pod nosem i tak, żeby nikt nie zauważył ;)
     
  20. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    No niestety to żeby oddali fl to marzenie ściętej głowy. Zresztą chyba czytałaś, że niektórym pasuje i nic robić nie będą, no i gitarra;).
    Chciałabym żebyś miała rację z tą zmianą na lepsze i za to trzymam kciuki, ale raczej tak się nie stanie. Sianie marchewki nie jest takie złe kiedy można na niej dobrze zarobić i pomocnicy za Ciebie pracują, chociaż marzeniem tego bym nie nazwała8).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.