W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Wiecie co...
    Ja to nie wróże długiego życia naszym farmom...........
    Coś mi się zdaje ze ta gra zmierza w punkt o nazwie 'Koniec'
     
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    przecież wiadomo o kaskę im chodziło -.--.--.- przemilczeli niewygodny fakt, aby ludzi naciągnąć i myślą,że jest ok i dalej takie sztuczki im się udadzą, ale chyba jednak są w błędzie, cierpliwość userów się kończy, a bez naszej kasy nie ma firmy, a o tym niestety pan v zapomniał, ze to my ich utrzymujemy:( i laski za nasze pieniądze nam nie robi :cry:
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dla mnie to tani zlodziejski myk jest ,mysla ze jak o czyms nie poinformuja to jest cacy i ,ze my tacy durni sie nie zorientujemy..dla mnie to oblesne postepowanie takie dzialanie w bialych rekawiczkach ...bo przeciez nikt nam nie mowil i nie obiecywal nowych xxl w ts -.-ŻENUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja bym to nazwała po imieniu, ale złotego banana zarobić nie chcę, bo 14 dni bez Was to dłłługie wakacje, chociaż i z tym można sobie poradzić :)
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór wszystkim
    ... właśnie dlatego jest jak jest, bo wielu graczy - zrezygnuje, mocno ograniczy, zaprzestanie ... a tych, którzy nie biją piany, tylko już dawno zrezygnowali, mocno ograniczyli i zaprzestali, jest znikoma ilość.
    Wczorajsza wzmianka o nadchodzącym GT, wykazała jasno jak mało potrzeba, aby kompletnie odwrócić uwagę, zaabsorbować i rozgrzać forum dyskusjami odbiegającymi od głównych problemów. Tak samo jest właśnie z tymi postanowieniami i zobowiązaniami o zaprzestaniu finansowania ... wystarczy nowy strach na kole, nowe drzewko, czy kawałek nowego zwierza ... i kasa płynie nurtem szerokim jak Amazonka. A skoro płynie ... to znaczy, że numer przeszedł i przejdą następne ...
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Normalnie rozbraja mnie Twoja sygnaturka i dopisek pod nią :cry:xD
     
  7. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    azikowo

    tego co szukasz nie mam, ale mam nową - właśnie wygraną żółtą fabrykę jajek kurzych >:( - za próby imprezowe - nie byle co haha
     
  8. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    no,no,no
    doznania pierwszy sort
    tak sobie myślę,że jakby krowa umiała czytać to tak by się wpieniła,że

    zamiast mleka od razu by danonki dawała

    przy tym kabarecie nasi rodzimi satyrycy,kabareciarze mogą być niepocieszeni

    mam fajny item A HOJ FARMERAMO
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie,że cudna dzieło Gosi, obrazki znalazly dziewczyny i tak mam już namiastke rożowych bobrów,które cudne są, i teraz czekamy na nie razem:) dopisz do sygny,że też szukasz:)

    ja na imprezowym mleczarnię dla krow wygrałam,zwykłą podstawową, nawet nie żółtą :eek::eek::cry::cry:xDxD
     
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ja miałam 32 próby i same cuda wyskoczyły
    między innymi to:
    http://scr.hu/0zz4/5twry
    jak ktoś chętny z przyjemnością oddam
    mleczarnia też wpadła :wuerg:
    Marku,ja niczego już nie kupuję :) owszem,kusi,ale nie kupuję i już
    Przepraszam,skłamałam...kombajn kupuję i to wszystko ;)
     
  11. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    HALO mam pytanie,może wiecie kto jest tfurcą tej odezwy w ogólnych

    podpisano ekipa farmeramy,może dlatego,że pisała go cała ekipa to taki bełkot wyszedł
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dogumowac to O z "a hoj" w gornej czesci i adekwatne do sytuacji by bylo :D
     
  13. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Wczoraj wykorzystałem 5 prób i strach jeden nawet wpadł ale także dżem lawendowy :) mniam :) xD
    Generalnie kręcę kołem wtedy jak jest ponad 6 interesujących mnie nagród na kole :)
    Niestety od kilku edycji (widzę to po wpisach ludzi kupujących wejściówki) fakt zakupienia prób wcale nie jest wynagradzany przez BP większą częstotliwością porządnych nagród...
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To samo ja, wydałem majątek ZB i jestem teraz pusty jak Bęben Turecki o_O

    Odblokowałem te drzewa no se sobie myśle, może bedą jakie Tsy w eventach, to może coś się trafi z tych najnowszych XXL o_O

    Zresztą wiekszość Farmerów po to odblokowała, żeby właśnie kupującąc Tsy trafić na te nowe XXL, a teraz wyszło że kasę wydali i zostali zwyczajnie ( i tak to by wycieli ) o_O

    Ja jak bym kupował Tsy Bahamowe jak kiedyś, wydając no powiedzmy 100zł, a po czterech dniach dowiedział się że to z jakiego powodu je kupiłem, nie było do trafienia, to bym chyba przejechał się do Hamburga o_O
     
  15. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pewnie, że jest nas więcej, ale to kropla w morzu ... niestety.
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przepraszam, że się wcinam nie w temacie, ale ciekawość mnie zżera... czy Bęben Turecki jest bardziej pusty od Bębna Innej Narodowości...?
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja slyszalam o innym bebnie ale nie moge napisac jakim ... :p
    Zuza sowe poslalam :p
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zuzka z tel pisze wiec bedzie krotko:cry::cry:xDxD turlam sie po wyrku ze smiechu
     
  19. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Nie wiemy....
    Ale ładnie przetłumaczone ;)


    A kiedy będzie to GT, o którym tu mowa? :)
     
  20. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    dzięki , uśmiałam się po pachy :D:D:D


    edit: Aniu /Azikowo/ masz świetną sygnaturkę :)
     
    ross2, gretag, godia17 i dalsza osoba lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.