W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zuzka jakby nie patrzeć angielski jest międzynarodowym językiem....
     
  2. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Dziękuję Ci bardzo.
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiadomo :)
    Ale w niemieckiej grze podstawowe wersje FAQ, ogłoszeń forumowych i innych tekstów (w tym tekstów w samej grze) powinny być pisane po niemiecku i tłumaczone na inne języki.
    Cóż, preferencje językowe producenta ;)
    A przy okazji: jeśli angielski jest międzynarodowy (z czym się zgadzam oczywiście), to dlaczego jest zakazany na naszym forum...? Żeby pozbawić nas szans na złapanie choćby ogólnej orientacji w tym międzynarodowym języku...?
    W sumie szkoda, net stwarza ogromne możliwości takiego zupełnie bezbolesnego poznawania obcych języków.
    Ale cóż, wiadomo, Polacy nie gęsi 8)
    Aha, ponowię pytanie: dlaczego w grze nie ma gęsi?! 8)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..bo graficy marni i by się nam myliły z kaczkami :p

    ..ja nic nie wiem z ostatniego OO..taka ciemna jestem..
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    I tak się nam już wszystko myli 8)
    Jedne gęsi nie robiłyby większej różnicy 8)

    A co do OO, to ja właśnie prowadzę intensywne badania nad slangowymi znaczeniami pewnego słowa użytego zarówno w wersji angielskiej, jak i w wersji niemieckiej. Moim zdaniem użycie tego słowa w niemieckim tekście dowodzi jego niezrozumienia.
    W tym OO nie ma nic godnego zrozumienia... poza takim stwierdzeniem nie wprost, że owszem przepraszamy, ale młyna nie zmienimy. Przepraszamy też głównie za to, że nie dość jasno napisaliśmy wcześniej, jakie będą te zmiany.
    Taka sobie skrucha ograniczona ;)
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Niech ktoś proszę przetłumaczy na polski to nowe OO bo poza tym, że mają wrócić gwiazdki za misje (ale za te w spółdzielni i tak miały być o_O) nic nie zrozumiałem o_O

    v. idzie w zaparte - bredzi o jakiejś równowadze w grze...nie chcesz naszej kasiorki? to nie - na coś bardziej pożytecznego się przeznaczy :)
     
  7. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    A ja nie rozumiem OO z godziny 17:13:eek:xD
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..ale mi chodzi o konkretne zdanie."Potrzebna była również zmiana w działaniu Rzędu Walentynkowego Cudownego Pnącza, by móc mieć pewność, że bonus zadziała bez względu na to czy Gracz jest online czy też nie".. Zuzanko, przecież Wiesz,że to są wierutne bzdury....

    ..czy nie prościej napisać..,że zyski spadły i musieliśmy poczynić zmiany w grze żeby to zmienić..z tym wiążą się wyższe ceny tego czy tamtego itd.. i zupełnie inaczej byśmy taką informację odebrali..i ekipa nie musiałaby świecić oczami przed graczami ....
    ...a nie ciągle mataczyć i kłamać..
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2015
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    do tego OO i ja myślałam, że potrafię czytać ze zrozumieniem, przeczytałam więc drugi raz i .......rozumiem tylko, że wrócą gwiazdki
    poproszę o przełożenie tego OO z polskiego na "nasze" , jeśli ktoś potrafi :oops::oops:
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Gwiazdki będą w eventach :)
    W przyszłych eventach, nie wiadomo od którego poczynając, bardzo praktycznie 8)

    "Gospodarka i równowaga" po angielsku to "economy", czyli nie tyle gospodarka, co raczej ekonomika. Równowaga została dodana po polsku, bo taką najbardziej znaną zbitką pojęciową w grach jest właśnie "game balance" (co może znaczyć mnóstwo różnych rzeczy zależnie od kontekstu).
    Ogólnie to całość jest korpobełkocikiem przeniesionym na grunt gier... może niezupełnie takich, jak Farmerama, ale to już drobiazg bez znaczenia.

    No przecież wiem - ogólne podsumowanie tego orędzia w ostatnim zdaniu mojej odpowiedzi dla chrisa tu powyżej ;)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przeciez to proste;)
    sluzby skarbowe zauwazyly,ze po prowadzeniu pewnej ustawy nastapil gwaltowny przyrost nieopodatkowej super paszy ..potrzebna byla szybka reakcja rzadu...xD
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Norbi,nie poznaje Cię o_OxD
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Jeżeli coś kupujesz to oczywiste , że masz tego więcej niż ktoś kto zakupu nie dokona.
    Zapłaciliście za taką możliwość.
    Chyba , że BP i V. mają kłopot , żeby policzyć do 3.
    Jestem mocno zaskoczony , że jeszcze nic z Baobabami nie robią -.-.
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ciiii:eek::( jeszcze usłyszą :oops:
     
  15. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ja tam prosty człowiek jestem i nie znam się na ekonomice gry. Ale wyznaję zasadę Pawlaka z "Samych swoich" i uważam, że ludzie dzielą się na mądrych i głupich. A od dłuższego czasu mam nieodparte wrażenie, że ktoś tu na siłę próbuje zrobić z nas tych drugich-.-
    Nie wiem jak się ma równowaga w grze, ale moja równowaga została mocno zachwiana przez kolejną porcję zapewnień, obietnic i nic nie znaczących "pokornych przeprosin".
    Jestem w stanie zrozumieć błędy techniczne, w tak skomplikowanej i rozbudowanej grze trudno ich uniknąć, ale podejmowania błędnych i krzywdzących graczy decyzji nigdy nie zrozumiem:(
    Jako przedstawicielka służby skarbowej oficjalnie zaprzeczam jakiemukolwiek udziałowi w aferze z młynem, super paszą i pnączem8):pxD
     
  16. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    ja mam jakieś 20 sztuk :p chętnie się podzielę


    EDIT : ciekawe co dopuszczą do wymiany albo będzie mnóstwo błędów i nici z planowanych miesiącami wymian xD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2015
  17. wiesi06

    wiesi06 Aktywny autor

    też uważam, że z tej nowomowy nic nie wynika;
    a poza tym, gdy włączę bonus z pnącza, to nadal kradnie mi wyprodukowaną już SP (z nastawionych 8 szt. wykonanych było 6 z hakiem, a po zakończeniu produkcji dolicza się tylko 1 szt.):cry:
     
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Sprawa jest nadzwyczaj prosta.

    Od jakiegoś czasu zyski Firmy stopniowo malały, więc myśli sobię nasz Kochany Genialny Napoleon, to pewnie przez te wredne pnącze, ja je siekierą porąbie o_O

    A wystarczyło by przeczytać sugestie, a niekiedy wręcz żadania, Małorolnych Rolników Finansujących wszystkie ich Stołki, no ale po co ich czytać, jak się jest Geniuszem to się wszystko wie o_O
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kupujac ograniczylismy im stale wplywy z sp wedlug mnie duzo osob ktore kupowalo male pakiety sp zainwestowalo w pnacze by nie kupowac juz tego pakietu..inwestycja by sie dosc szybko splacila a bp skumalo po fakcie ,ze za duzo jest pnacz aktywnych w grze musieli podjac jakies kroki;)
     
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)

    Myślisz,że nie można było tego przewidzieć i skalkulować przed wprowadzeniem pnącza ?
    Są tak tępi ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.