W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Trochę poczytałem , bardzo zacny wątek powstał :).
    Stawiam na G&T w tym miesiącu , nie ma bata.
    Czas już najwyższy , oby blokad na nowości było jak najmniej i naprawili nakładki itemowe , no i te 5 ofert......to już na zawsze zostawi zadrę w mym sercu ;).
    Mnie się podoba jak ktoś coś tam kolekcjonuje , szuka , ma jakiś pomysł na swoją farmę. Doceniam takie działania i pomagam jak uznam za stosowne.
    Powstanie G&T zachęciło mnie do pozostania na farmie , bo już byłem mocno wyczerpany monotonią siania i identycznych eventów , do tego pozwoliło zrealizować wiele celów w grze.
    Niestety , ale obecne odsłony , mało regularne , z błędami , ograniczeniem wystawiania i niektórymi idiotycznymi blokadami na wysyłkę to już nie to samo.
    Do tego na OFF-ie coraz więcej nachalnego wymuszania prezentów (podarków) niż farmerów gotowych do wymian , czy naprawdę potrzebujących pomocy.
    Mimo wszystkich wad i niedoróbek to moje ulubione wydarzenie obok Dożynek i mixowania ;).

    Bry wolne od nowa.
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale to osłabiłoby wymowę tytułu tego wątku ;)
    Można ewentualnie założyć drugi na inne oczekiwanie ;)
    Ale ja się upieram przy osobnym czekaniu (czuwaniu może...?) na pełnię - bo sądzę, że przynajmniej w tym przypadku to nie będzie czekanie na niejakiego Godota 8)
     
  3. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    tez mi sie podoba jak ktos cos zbiera pomusly farm sa lepsze niz odgapianie od innych ja staram sie róze zbierac ale na gt nie ma co liczyc jedynie bb narzedzie i budowania
     
    monia1125 lubi to.
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to my w zbliżonym wieku:) u mnie też, ja zaczęłam ją czytać w podsawowce, takie średniej 4 albo 5 klasa:)i w domu były walki między mną, siostrą i mamą ktora teraz ma czytać lub może kawałek poczytać:) teraz jeździ Chmielewska ze mną na wakacje w postaci audiobooków, bo ja czytać w drodze nie mogę, bo mi zaraz byle jak:), a że lubię objazdówki to w autobusie się trochę czasu spędza, a jeszcze przyszło mi do głowy, że może włśnie Lesio Kubajek z bandą pociąg zatrzymali (ten fragment też wywołuje u mnie śmiech) i dlatego też zielonego ekspresu nie ma?
    a zagród tych starszych mam po 2-3, jak trzeba to na targ lecę, a kur mam na 3 łąki:) szybka i sprawna produkcja, ale co jakiś czas taktykę gry zmieniam:)
    pamiętam jak czekalam na hity, trafiłam je w TS, dopiero w tamtym roku:) nawet 2 zagrody, potem bylo zaraz GT, więc jedne poleciały do sąsiadki:)i zaraz po GT dali event, w którym każdy hity mógł zgarnąć, trochę mi się smutno zrobiło, ale nie dlatego,że wszyscy mogli mieć hity, ale dlatego,że była to tak wypatrywana przez większość zagroda i kto ją trafił to się naprawdę cieszył:) a teraz ciągły lament,że nowości nie trafione:) nie trafione i trudno, na coś trzeba czekać, chociaż mnie licho bierze, że nawet starocie omijają moją farmę, chociaż kupuje TS:)ależ się rozpisałam:)


    bo to jest efekt wyrównywania szans:) mam 20 poziom , a evenet od 2 to nie fair,że ja nie mogę skończyć, gram 4 miesiece i wszystko mi się należy:( już czytać tego nie można
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2015
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Dzień dobry w południe ;)
    G&T nie nawiedziło mnie w snach, tym samym nie potłukłam obie 4 liter.

    G&T to jeden z fajniejszych eventów, właśnie przez to ze jest inny niż wszystkie, wyróżnia się, do tego można kogoś ucieszyć, sprawić komuś radość a przy okazji zdobyć coś fajnego.. ;)

    Hihihi mnie też omijają nowości, ale jak się coś trafi to się cieszę jak dziecko z pierwszej czekolady :)
    W sumie fajnie jest mieć różności, ale czkanie na nie i zdobywanie ich też bardzo cieszy (przynajmniej mnie :p)
    Idę rzucić okiem w inne kąty forum :) bo nocną forą ten wątek mnie pochłonął w całości :p
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zatrzymywanie pociągu - genialne xD
    Ja nie lubię audiobooków, no i mogę czytać w dowolnym miejscu i pozycji, więc targam ze sobą zawsze którąś Chmielewską (z tych najwcześniejszych, bo najlepsze). A w dzieciństwie wypatrywałam nowości w księgarni, natychmiast kupowałam za jakąś uzbieraną kasę i oddawałam mamie dopiero po przeczytaniu z zastrzeżeniem, że ma się pospieszyć, bo ja muszę zaraz przeczytać drugi raz xD
    Swoją drogą lektura niby lekka, łatwa i przyjemna, ale jednak nauczyła mnie jakiegoś tam stylu (ech, trudno, imitacji stylu - ale zawsze coś). W tamtych czasach Chmielewska była autentycznym objawieniem :)

    Z tymi hitami to u mnie było tak: biedna zdobyłam hity dla forumowej znajomej w moim pierwszym G&T, wyszperałam w balonie za jakiś item na pnącze. Dumna byłam z siebie, że mi się tak udało, wysłałam hity... a następnego dnia zaczął się ten event z hitami :( xD
    Strasznie byłam zawiedziona, że się tak ten mój super podarunek zdewaluował xD
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    też uwielbiam te najwcześniejsze powiesci, bo dla mnie sa najlepsze, ostatnie to już nie ta Chmielewska,a uwielbiam też jej książki dla dzieci nawiedzony dom, wielkie zaslugi, skarby:) wprost genialne, audiobooków też za bardzo nie lubię, dlatego tylko do autobusu są:)

    a hitami też byłam zawiedziona, z tego samego powodu:) a jak wysyłałam to się bardzo cieszyłam:)
     
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Tetunia gratuluję pomysłu na wątek :)
    W oczekiwaniu na G&T jest chyba najbardziej pojemnym wątkiem na forum ;). Przecież w oczekiwaniu na coś ,można czekać również na nublonów , ekspres , BB a nawet na kota z młotkiem xD. Rewelacja :)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Co co do pełni,przeszukałam cały internet..haha...nigdzie nie ma przecieków ...czy tam w BP coś złego się stało...zaczynam się niepokoić..
     
  10. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Pewnie chcieli ukraść księżyc... Teraz zamiast o dwóch takich co chcieli to zrobić będzie się mówiło o jednym takim V. co chciał i próbował... Zobaczymy co wyjdzie :)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na niemieckiej nieoficjalnej stronce pojawil sie post admina ktory uwaza ze brak pelni jest zwiazany z tym ,ze moze szykuja sie jakies zmiany w formule pelni ale to jest jego osobiste zdanie a nie jakas plotka;):)
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    byle jej nie zajumali:) bo trochę misji do dokończenia jest:)bo tu niepokojąco dużo rzeczy zaczyna znikać tylko na chwilę i nie wraca długo:)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak zle chyba nie bedzie;) a wedlug mnie wyjasnienie moze byc bardzo prosciutkie jutro dzien wolny;)i komu z bp sie chce zajmowac pelnia oraz wprowadzeniem na targ nowosci z tsa...jak mozna pobalowac jeszcze trochexD
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Myślisz , że Niemcy mają też święto jutro ?
     
    gretag lubi to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak, mają święto.
     
    aweva55 i malinarp lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No nie, ale tak serio: to będzie ta pełnia, czy nie będzie...?
    Święto Niemcy mają, a jakże (chociaż Hiszpanie mieli wątpliwości co do niemieckiej fiesty ;)), ale przecież zdarzają się eventy sobotnio-niedzielne, a i utrzymanie gry też wymaga jakiejś tam obsady podczas różnych świąt.
    No i Niemcy to tacy nie za bardzo balangowicze (chyba że gdzieś pojadą na wakacje), poważnie traktują obowiązki.
    OO powinno być o 14 czy o 15...?
    Naprawdę muszę coś wyniośle zignorować bo jak nie to się uduszę 8)
     
    -Tova82-, TETUNIA oraz grakula16 lubią to.
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    no to możesz zignorować pełnię 8-9 stycznia
     
    TETUNIA i zzizzie lubią to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Właśnie zauważyłam. Niezbyt mnie to cieszy, bo liczyłam na możliwość zignorowania czegoś jeszcze dziś, ewentualnie najpóźniej jutro. Pojutrze wracam do pracy... i spokojnie sobie pójdę na lunch zamiast siać jakieś badziewie.
    A jutro to żadnej wyprzedaży nie będzie...?
     
  19. yrsa77

    yrsa77 Forumowy żółtodziób

    A moim skromnym zdaniem musi sie skończyć czas eventowego kombajnu zanim puszczą pełnię. Włączyłam kombajn z II zadania eventowego na godzinę przed końcem więc będzie działal do ok. 13.00 6. 01. a w pełni by się przydał8)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cóż - ja włączyłam kombajn trzy godziny po starcie eventu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.