W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To Norbi w Z. Z pisał,że może dadzą..A różnie obstawiamy jedni ten weekend inni następny..A jeszcze inni czerwiec tego(podobno) roku
    Nie nie potrafią. Mówię na przykładzie własnym i kilku znajomych z farmy. A inna sprawa,że to zależy od zaangażowania..
     
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    Greciu od malinki dostaniesz SWIETLIKI-juz zapisalam :D:D:D
     
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dopiero jak zobaczę balon z G&T
    Kurcze nie znam niemieckiego a Chrome tak tłumaczy , że :eek:o_O..
    Kto wie czy będzie cedrat, tarnina, tamaryndowiec,kowhai,Jarząb domowy, Baobab
    amherstia kiwi, dziobaki i te starsze czyli żaby , gołębie ,korab, poziomka ( kurza twarz połowy nie pamiętam , muszę komp przekopać aby zobaczyć co mi brakuje )???
    Tak się domyślam że kiwi ,dziobaki jarząb domowy i baobab nie wchodzą w rachubę - ale reszta ???

    Z jednej strony się cieszę że coś się dzieje :), z drugiej skakać z radości będę jak zobaczę balon z G&T w mieście - oraz gdy zdobędę "miecie"..:pxDxDxD..na razie czekam ..:)
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ten itemowo-drzewkowo-zagrodowy niemiecki praktycznie się nie nadaje do tłumaczenia ;)
    Trzeba by sprawdzać w niemieckich tabelach i FAQach, co jak się nazywa (zwłaszcza przy itemach).
    Może jakiś bywalec typu Norbi będzie lepiej wiedział, co jest co ;)
     
  5. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Pewnie tak, nie kazdy wierzy w skutecznosc takich ankiet, niektorym jest to cale zamieszanie kompletnie obojetne, a sa i tacy do ktorych informacja o ankiecie nie dotarla. Uciekam na kawke do przyjaciolki, moze ja wciagne w "farmerowanie". Chociaz chyba jednak nie, tyle razy probowalamxDi z marnym skutkiem:p. Mam nadzieje, ze nie rozpiszecie sie jak wczoraj bo bede musiala powaznie pomyslec nad zakupem okularowxD. Milego popoludnia.
     
    ross2, Sookie oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no tak , zapomniałam że często - gęsto na farmie są wymyślone drzewka xDxDxD..typu jajeczne itd...;):pxDxD
     
    ross2 i gosiagosia60 lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czytam te Wasze zapotrzebowania na Miecia i Manię i z podziwu wyjść nie mogę :D Raz,że taką pamięć,co do własnej chęci posiadania,macie.Dwa-gdzie to wszystko stawiacie?o_O No bo nie wierzę,że macie na farmach taki misz-masz...Na coś konkretnie chyba się nastawić jednak trzeba,żeby te SG zarabiać...o_O Pomijając fakt,że to wszystko w innych czasach dojrzewa...:p No bo żeby dostać i w pasek schować,to chyba nie?o_O
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja mam taki właśnie misz masz, ale pasek wietrzęxD
    Co do zarabiania sg....ja w zasadzie na targu nie handluję....chyba ,że trafia sie okazja fajnego zarobku.
     
    NASTKA.BURAN, ross2 oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Chyba w Twoim przypadku to troszke koniecznosc -przyznaj sie i jesli moge spytac jaki powod jest przyszlego pobytu w szpitalu o_O
     
    Mojabonanza lubi to.
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Gosiu ja miliony wtopiłam w misje gdzie trzeba te drzewka lub zwierzęta..ale ileż można w jednej z misji brakuje mi 4 zwierząt ( w tym kiwi i dziobaki ) - chyba ..no mogę kupować jedne , drugie ale 4 rodzaje i w takich cenach ;)..a miecie zrobią swoje , czyli zapełnią misję i stodołe - i do paska :):pxD..a co do SG ...ciągle kupuję , sprzedaję , zarabiam , wydaję ..:)
     
  11. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    ja mam wlasnie taki misz masz na farmie, po troche wszystkiego. lesna zastawiona baobabami i w wolnych miejscach inne xxl, dzika w zagrodach i fabrykach (te zwierzaki, ktorych mam najmniej) + drzewka rzemieslnicze, bahama: po 2 zagrody z kazdej +1 drzewka xxl kazdego rodzaju, reszta na zasiew. tylko glowna pusta, sluzy zasiewom. i jakos daje rade. ale moj miecio i mania nie sa wymagajacy;) zadowalaja sie tym co mam na stanie
     
  12. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    ja ez mam misz masz
    roznie stawiam, mam takie dni że stawiam warsztaty i podganiam stodołę, a potem wymieniam , na zwierzaczki, a jak mam cmj to na wszystkich polach podganiam roślinki do pewnej wartości i tak się wszystko kreci
    kupuje s[przedaje i do przodu
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to w takim razie ja za mało cierpliwa jestem,żeby jedną czy dwoma zagrodami/drzewkami misje robić :p Po to trzymam hodowlę 3 gatunków,żeby mi SG dawały a SG wydaję na to,żeby misje porobić...xD
     
  14. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    U mnie na razie na polach króluje eventówka, po eventach też raczej sieję bo nie chce mi się wszystkiego od nowa ustawiać a za dwa dni sciagac i znowu ustawiac pola.

    Swoja droga musze sie jakos zmobilizowac i troche sie wziac za misje bo wszystkie rozgrzebane...
    nawet te pierwsze od poczatku gry mam nie skonczone, bo zagrody mam pojedyncze i tak np. arka noego to chyba nawet nie ruszona :)

    Handlowac na targu to nie handluje, jak juz to baaaardzo sporadycznie :)
     
  15. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    ale cierpliwosc poplaca, w czasie ostatniego eventu zarobilam ponad 5 mln na sprzedazy orchidei i tulipankow, ktore sialam i zbieralm przez dluzszy czas na tej glownej lace, po evencie znow sialam je na zmiane z orchidea i troche sie juz "odkulam" nie mam takich straaasznych brakow w nich. dlatego ja nie narzekam jak nie ma eventow, bo sobie leniwie sieje do stodoly, a ze ona pakowna jest - to dobrze. kiedy to co w niej mam sie przyda ;) i dochod przyniesie. nie musze miec wszystkiego od razu, przynajmniej mam motywacje :)
     
  16. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    To o której to OO w sprawie G&T? :p

    Słoneczko wyszło :) Panowie przy drodze harują pod nadzorem młodzieży w lepszych niż rano warunkach :)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Poza eventami,to na samą myśl o sianiu robi mi się :wuerg: Na głównej wystawiam klony cukrowe,na dzikiej króliki a na leśnej kurki :inlove:I na bokach też klony.I spokój a kaska idzie ;)
    A ta Arka,to po co Ci?o_OCzego nie masz z tych pomarańczy?To wyślę...xD Ja jej nie robię,bo się nie opłaca-zagrody mam a tam nic innego,przydatnego farmerowi nie ma...
     
  18. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum


    W sumie to po to żeby jejjuż tam nie było :D
    Lubię mieć skończone tylko ciężko ojjjjj ciezko mi te idzie haha :DxD
     
    kropelka04, ross2 oraz gosiagosia60 lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To ja jakaś inna chyba jestem,bo a b s o l u t n i e mi rozgrzebane misje w s-pni nie przeszkadzają xD
     
  20. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    u mnie teraz tez eventowka, ale lesna nie do ruszenia, wiec wypala, na dzikiej rzemieslnicze, nie do ruszenia, wiec ok. 80 pol mniej do siania. no i na bahamce drzewka nie do ruszenia, tez ok. 50 poletek mniej. tylko glowna cala do dyspozycji eventowki. nie spiseszy mi nigdzie, event i tak zrobie.
    na targu namietnie handluje :) a spoldzielnia, nie zajac, nie ucieknie - kiedys tam porobie pozaczynane misje;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.