W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Najdroższa była kapela :eek: nie wiem czy nie taniej by wyszło jakbym zaprosił Justina Biebera xDxDxD
    Ale czego się nie robi dla tak fajnych gości :)
    Jeszcze raz dzięki za życzenia i za zabawę :)

    To czyje urodziny są w następnej kolejności?
     
  2. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Jak to czyje Farmeramy..Widać że już świętują od jakiegoś czasu, chociażby po niekończących się błędach-.-
    Na rauszu rocznicowym..ruszają do nowych zadań..xD
     
  3. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Moje 5lutego :D
    tylko razem z imieninami :D to wiecie podwójna impresssska :D

    ale mnie głowa boli, ciężko lekko żyć po takiej bibie :D
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Chris, spóźnione życzenia: wszystkiego najlepszego i szybkiego G&T :)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, impreza była...?
    No to spóźnione ale szczere, jak to mawiają w filmach ;)
    A tak poza tym to na co aktualnie czekacie...? 8)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Na Ciebie czekaliśmy prawie do rana xD
     
  7. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    No zgadnij na co możemy czekać ?::D:D
    Alee ten Pan pod Tobą, znaczy w sygnaturce przystojny :inlove:
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No to kolejna wielka biba 5 lutego :)
    bo na fajerwerki podczas urodzin farmeramy bym nie liczył :D

    Jeszcze raz dzięki za życzenia :)
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] chris-spóźnione,serdeczne życzenia :) Ja musiałam wczoraj do pracy na noc :cry:ominęła mnie impreza -.-
     
  10. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dz :)
    Trochę żarła zostało ;)

    [​IMG]
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zasnęłam wczoraj :cry:
    Chris,spóźnione,ale szczere 100 lat!!! :)

     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ten Pan :inlove::inlove::inlove: to jak dla mnie najsmakowitsze ciacho tysiąclecia, czyli Jensen Ackles - Dean Winchester z serialu Supernatural :inlove:

    A co do oczekiwania na cokolwiek poza wyprzedażami, to ja mam takie przykre wrażenie, że ktoś tu sobie robi jaja* 8)
    Gorzej, że są to wyraźnie jaja* z pogrzebu 8)
    Wolny weekend w kalendarzu został ślicznie zagospodarowany (życzę owocnych zakupów i dreszczyku emocji, trzy dreszczyki za 7 zyla z groszami, nawet niedrogo wychodzi... ale taniej byłoby włożyć palec do kontaktu moim zdaniem)... następny wolny weekend może się trafi w lutym (jak dobrze pójdzie)...
    Fajna gra 8)

    *Mam na myśli oczywiście jaja kurze. Kury są wszystkiemu winne 8)
     
  13. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    HELOO ZZIZZIE dawaj do pisania!!!!!!
    pozdrawiam
     
  14. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Uff zzizzie, no bój się Boga. No wreszcie jesteś. :inlove::inlove:xDxDxDxDxD. Racja jajowate są winowate. Nie ma to tamto;)xD
     
    azikowo, malinarp oraz zzizzie lubią to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie będzie nudno, nasi Szefowie coś po % pomylili w Hamburgu i załatwili nam wyprzedaż i Renzo..hahah..oj wysłać takich po śmierć to będzie się jeszcze żyło z 50 lat.. :D
    Teraz trzeba inną ekipę wysłać w sprawie G&T i pociągu.. :p
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No dziewczęta Wy żeście się zbierały i zbierały i Wam wszystkie środki transportu uciekły :p dlatego musieliśmy sprawy wziąć w swoje ręce a jak wyszło to już każdy wie :D
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie, ale serio (pomijając już sławetną wyprawę na Hamburg i jej żałosny koniec) - ktoś tu z nami ostro w kulki jedzie.
    Smutne.
    Bo tak: pozwolono założyć ten wątek do wymian... my tu nerwowo przebieramy nóżkami (tego, paluszkami po klawiaturach)... sugestywna dziura w kalendarzu wisiała naprawdę dłuuuugo...
    ... a tymczasem mamy (kolejną) jedyną i niepowtarzalną okazję wydania paru realnych groszy na coś, czego i tak nie będzie można wysyłać...
    ... no i inne atrakcje też nam zapewniono (jak szlachetnie)...
    ... a ja naprawdę czekam już tylko na możliwość obdarowania znajomych.
    Napisałam tam wyżej i powtórzę: każda ze znanych mi gier (oczywiście uczciwych gier prowadzonych przez solidne firmy) padłaby bezpowrotnie, gdyby właściciele próbowali wykręcać graczom takie numery.
    Więc ja w każdym razie nie widzę powodu, żeby się dalej przyczyniać do rozwoju firmy, choćby tylko jako drobny przyczynek do statystyk.
    Mam szczęście, że udało mi się nie wpaść w ten dziwaczny tutejszy nałóg.
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    mogę środek transportu pożyczyć :D[​IMG]
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ta dziura w kalendarzu była faktycznie mocno sugestywna zwłaszcza, że zdarzało się, że TSy wpisywane były w kalendarz na dany miesiąc...
    Mnie w sumie najbardziej irytuje fakt, że pan producent nie potrafi się jasno określić (co miesiąc zamieszczam te same pytanie do tego pana). Niech powie: GT nie będzie wcale albo, że będzie 2 razy do roku, to samo tyczy się nublonów czy expresu.
    Nie znoszę takich sytuacji zwłaszcza, że wypisuje brednie że niby nasze zdanie jest najważniejsze...
    Ja wpadłem w nałóg farmeramy już dawno nawet nie tyle "Miecio" mną zawładnął a "jedynie"zwykłe uzależnienie.
    Szkoda mi czasu i środków przeznaczonych na tę grę i żal mi byłoby się z grą rozstać dlatego chce konkretów.
    Będzie czy nie. A jak tak to kiedy? A jak nie to wybacz panie producencie: z Twojej strony żadnych ruchów z mojej nie będzie wypłaty...

    zzizzie a wyślij mi proszę na sówkę nazwy tych porządnych gier to je obczaję ;)




    No ale to Wam uciekły a nie nam :D
     
  20. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    co sie dzieje miała byc ta nowa misja i jej nie ma ???
     
    gretag lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.