W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    śliczna Gromada :inlove: tylko pozazdrościć ;)

    dobrzy ludzie kochają zwierzęta :)
     
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    Gratki siersciuchow bo sa piekne ale ......zal mi Hala :D:D:D
     
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    xDxDxD

    Ujmijmy to tak , że jest w takim wieku , że już mu się nie chce ;).
    Powtarzam , teraz mieszka tylko z córką , o żonie wspominałem , a jego była konkubina z Ciechocinka ma innego , młodszego.
    Manicure jest przyjemny (tak słyszałem xD).
    Więcej nie napiszę , bo jestem pod obserwacją ...
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    i jeszcze stoi biedaczek kolo tej Kulki wacha,paczy .... i nie moze :( psisko pilnuje -no nie ma szans uczknąc troszkę...:oops:
    a tak by sie pobawil pewnie...poszedl by w zabawe jak dzik w szyszki cos czuje :p
    a tak... jakby dziecku pokazali cukierka przez szybke :(
    ahhh... uprzedziles moj post :p;) :D
     
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    on by wolal inaczej spedzać emeryturę:) w koncu to 100 % przystojny świnkowy facet xD, a Ty powinieneś rozumieć potrzeby innego facetaxDxDxDxD SPA nawet na 5 poziomie pewnych doznań nie zastąpi :pxDxD
     
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Miał cuksy (sporo) i to jako młodociany , a na Kulę patrzy po ojcowsku ...
    Dobrze , że Jemu (Halowi znaczy się) przeszło czytanie Forum po ostatnich akcjach , bo miałbym gadane przez Was xD.
     
  7. ross2

    ross2 Komandor forum

    A moze jest tak jak z nami -chcemy a nie mozemy :D:D:D:D:D:D:D:D:DNo dobra juz milcze bo jeszcze Wladzia mi cos zaserwuje :D:D:D:D:D:D
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no to tylko sie cieszyc jak zaserwuje :p doznania beda xDxD:cry::cry:
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    poczekaj do Wigili to wtedy Ci wszystko wygarnie xDxD i SPA i manicure i pieszczoty i Gustawa na straży, strzeż się tej jednej jedynej nocy w roku, ja zawsze mam stracha co mój Fazio mi wypomni i nawtyka, na razie był grzeczny i nie narzekał na psi los, ale kurka rurka to się może zmienić:) im starszy tym większe oczekiwania ma wobec swoich państwa, a nie zawsze można im sprostać i tak moze być z HAlem któregoś roku xD

    Naprawde nikt nie kupił sadzonek o_Oo_Oo_Oto od kogo owocki ja biedna bedę kupować :mad::mad:, rozumiem,że teraz bedzeimy razem czekać na tych ktorzy zakupią sadzonki, oby tylko śnieg nas nie przysypał w tym oczekiwaniu :);)
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    Aneczko ja je caly czas mam bo pamietliwa jestem pod tym wzgledem -leciwa ale na pamiec nie narzekam .Szukam swoich postow i co rusz wielkie zdziwo -bylo i ni ma to juz teraz wole prezenty wysylac i marchewke zbierac i zalowac pokrzywdzonych np. takiego Hala az mi sie wic przypomnial bardzo tematyczny -o mezu ktory przynosil wyplate do domu i stawal z zona przed lustrem -zna ktos moze
     
  11. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    W oczekiwaniu na oczekiwane nasze GT
    przyszlonam rozmawiac w tym wątku na ralne przyziemne tematy

    rodzinka blezersa superasna, moja Sabcia by sie tam dobrze czuła, ona taka przytulaśni, caly dzień tylok nic nie roibi tylko śpi i sni o wodize jak kazdy labrador, a niech tylko zobaczy morze to smyczy nie starcza, woda jest jej

    jakby co , jakby ktos miała ochote to zapraszam na kawusie do mnie nad morze
    pogoda idealna na dworze 20 stopni życ nie umierać
    mozna zabrac zwierzaczka bo jest jeszcze czas aby z nim pospacerowac po piach, w maju juz nie pozwolą
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie znam :p ale z chcecia bym poznala -nadaje sie tu?:p
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Gdybym miala bliżej to już bym była w drodze do Ciebie:)z Anką i jej dzieciakmi, póki w tym samym miescie mieszkamy:):), kawa nad morzem poezja:) i dzieci i psy szczęsliwe woda,piach i piłeczka:) czegóż chcieć można więcej:)
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    Pewnie ze sie nadaje .W dzien wyplaty meza ,zona ugotowala wspanialy obiadek ,zadbala o nastroj i po wszystkim prosi meza zeby jej dal na kiecke a on staje z nia przed lustrem wyciaga forse z kieszeni i mowi -Patrz kochanie to co w lustrze to Twoje a to co w mojej dloni to moje ,chowa kasiore i wychodzi na piwko.I tak sie akcja powtarza na nastepny tydzien (wyplaty tygodniowe).Ale po jakims czasie zona wyprowadzila sie z sypialni do salonu ,na obiad tylko suchy prowiant ,zawsze swieze kwiaty w wazonie ,w szafie nowe futro ale jak nowy samochod stanal przed domem to maz nie wytrzymal i chcial siegnac po to co uwazal za swoje i tu ZONK .Zona przywdziala stroj Ewusi ,zaciagnela DP przed slawetne lustro i mowi do niego :patrz Stary to co w lustrze to Twoje a to -----piekarzowe .
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahaahahaha dobre :p:D
    ehhh no i dla mnie dzisiaj zabawa skonczona :( moj Kuba zagoraczkowal i pewnie sie rozlozy w najblizszym czasie :sleepy:
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Uważaj na piekarza ;).

    To ja też coś z mojej bajki zapuszczę :



    Siedzi mężczyzna w filharmonii i czuje, że coś śmierdzi kupą , trąca typa siedzącego przed nim i pyta:
    - Przepraszam , narobił pan w gacie ?
    - Tak , a o co chodzi ?
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2015
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :cry:xD:cry::cry:
     
  18. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ujj tak nad moim morzem tak samo,piekna pogoda,duza plaza,mozna tarzac sie w piachu.Jak miałam psa to z nim na plaze chodziłam , został mi juz tylko kocur,ale nygus nie da się wyciągnąć,leniuch jeden;)Mowie mu złap mewe będzie na obiadek ale on woli lezec na balkonie i obserwowac jak latają ,a ja dalej głodna;)
     
  19. babula40

    babula40 Komandor forum

    A wy ciągle o doznaniach ? xDxDxD pieszczotów wam się zachciewa :pxD
    Ja o chlebie przyszłam powiedzieć - rośnie już w blaszkach . Tak dzisiaj ciepło ,że proces garowania przebiega błyskawicznie . Za godzinkę wrzucę blaszki do pieca a potem ...... rozkosz ,rozkosz ,rozkosz .....
    też lubię doznania xD
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja . Kupiłam po 5 sadzonek. 2 jarząby i 2 tamaryndowce po jakieś xxl i tyle.. Mówiłam /pisałam wczoraj,że sobie kupię i tak też zrobiłam.
    A ja za karę chyba nie mogę sobie obejrzeć zwierzątek blazersa bo mi się za..hm..nic otworzyć nie chce:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.