W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Moja sunia też nie lubi wychodzić szybko z łóżka,:) dlatego mąż z nią wychodzi, bo wstaje póżniej. Miłego dnia życzę wszystkim i do popołudnia:)
     
    monia1125 i gretag lubią to.
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dobrze, że moja żona nie czyta forum bo bym jeszcze po głowie dostał :D
    A może ten Miecio ze zdjęcia Cię zaintrygował? :D

    Dobrze czytam gretag, że zbierasz zagrody ++ i itemy sg? Coś się znajdzie 8)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Właśnie takie zagrody i itemy kolekcjonuję (obecnie, bo co jakiś czas gust mi się zmienia i co innego zacznę kolekcjonować )
    U mnie również dla Ciebie coś się znajdzie, np, pływająca owca :)


    Przyjemnego dnia Wszystkim życzę :)
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    a moze dolozyc do watku ankiete w sprawie GT niech BP zobaczy ,ze chcemy ten mini event:)
     
    TETUNIA, monia1125 oraz zzizzie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja tam myślę, że oni dobrze wiedzą... ale swoich planów nie zmienią ;)
    Pewnie mają w planach G&T właśnie na styczeń (chyba że ta dziura w kalendarzu to będzie jakaś seria fascynujących wyprzedaży) - zrobimy ankietę, wyjdzie, że wszyscy marzą o G&T, G&T zostanie ogłoszone i wszyscy będą pod niebiosa wychwalać firmę, że wsłuchuje się w głos ludu.
    A to będzie taka sama prawda jak twierdzenie, że się wyspałam 8)
    Urlop mi nie służy - wracam do nocnego trybu życia xD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moze masz i racje ze wszystko juz zaplanowane..tylko ze chyba nie bedzie to styczen..
    a co do kuli to faktycznie sroda;) chyba jeszcze spiexD
     
    TETUNIA, monia1125 oraz zzizzie lubią to.
  7. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Grecia a może coś z różowych zagród byś chciała ,niektóre mam podwójne , a witam wszystkich z rana , jednak kiepsko się obudziłam bo powinnam przywitać się na początku -.-
     
  8. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Dzień dobry :)
    I kiedy w końcu to GT będzie? :p
     
  9. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    doberek nie wiemy wy pierwszi powinniscie wiedziec a ja szukam różowech zagrod i w poszukiwaniach nici ale moze BP zrezygnowalo z G&T
     
    gretag lubi to.
  10. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Mnie by boćki interesowały:D
     
    TETUNIA, monia1125 oraz gretag lubią to.
  11. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    czytam, czytam i sie smieje i doszlam do wniosku, ze zrobia wtedy kiedy beda chcieli dolatac dziure w budzeciexD
    stawiam na luty i chyba zaczne przyjmowac zaklady;)
     
    monia1125 i gretag lubią to.
  12. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    ja też najpredzej w walentynki a bocki mam
     
    TETUNIA i gretag lubią to.
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana Przedszkolaki i Koło Gospodyń Wiejskich

    Jeśli wyższe władze wiedzą, czgo się farmery domagają to sznase są na szybkie GT.

    Ale z drugiej strony nie wierzę żeby nie wiedzieli, że Nublonów, Expresu czy GT nie było ze cztery lata :)
     
  14. halina415

    halina415 Ekspert forum

    witam oczekujących na upragnione GT i sąsiadkę TETUNIE :)- również czekam -chociaż nie wiem czego będę szukać w kuli, na to GT nie mam konkretnego celu, poprzednie to -Jaśki Cytryny, jeszcze poprzednie to- cukrowe, a teraz no chyba XXL bahama a dla Gretki jakieś ++ się znajdzie, a swoją drogą to nic tu nie wymyślimy,
    GT będzie jak BP zechce :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2015
    TETUNIA, monia1125 oraz gretag lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm, na walentynki...?
    To znaczy że co, żona z wdzięczności za florki na TS będzie wysyłać ukochanemu mężowi fanty...?
    A później oboje polecą za pushing oczywiście 8)
    Bez sensu to wszystko, naprawdę xD
     
    monia1125, azikowo oraz gretag lubią to.
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie ma co czekać, nie ma pełni, nie ma G&T....może później dadzą OO..

    Na sówki odpiszę później bo mam w tym lapku kijową przeglądarkę i zjada mi litery..
     
    TETUNIA, monia1125 oraz Mariolka7214 lubią to.
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    skojarzyło mi się z zapowiedzią pociągu na dworcu...pociąg osobowy z miasta X do Y jest opóźniony o 1542563 minut, proszę odsunąć się od torów, bo nie ma na co czekać ;)
    gorzej, jak o 15:01 pojawi się ogłoszenie " Niespodzianka noworoczna, pełnia jestxD"
    w co też nie wierzę 8)
    ogólnie to idę siać pszenicę z chlebkiem, bo i na balona widoków brak-.-
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oznajmiam, że ja już przestaję czekać na G&T, a żeby nie zostać tak zupełnie bez czegoś wyczekiwanego, zaczynam czekać na pełnię (którą zamierzam wyniośle zignorować).
    Jak sądzicie, czy powinnam założyć wątek "W oczekiwaniu na pełnię"...? 8)
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Witam prawie w poludnie:)
    zalożymy wątki: czekam na nublonów, na pełnie, na pociąg, i Wielkiemu Bratu podsluchów zabraknie:)i zzizzie będzie chciał wciagnąć w te zabawy, wątek w tym celu zalożony już jest :( ale my jej nie oddamy, bo nudno się zrobi:)

    chcialam lecieć na dworzec naprawiać hamulce, ale hasla do startu nie dali:eek:
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja bym proponowała ten temat co jest zmienić na..W oczekiwaniu na eventy i nie tylko.. :)... to byśmy sobie tu spamowali do woli :)
    ..idę do kuchni bo tam zawsze jest dla mnie praca i nie będę się nudziła...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.