W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiesi06

    wiesi06 Aktywny autor

    gdy młyn włączyłam.... aż melisę musiałam zaparzyć i zapić nią krople walerianowe;
    niestety mam jeszcze trzy miesiące młyna wykupione, ale to ostatni raz; przyłączę się do graczy, którzy założyli kłódki na portfele,
    a gram prawie od początku i nieco kasy wyłożyłam

    -----------------------------
    Farma 97, Bahama 260, Dżemiarnia 5, Piekarz 5, Kwiaciarz 4, SPA 4
     
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    Zuzo masz racje ale jest roznica jesli to sa TS-y z zakupionych sadzonek podczas minieventu TS a TS -y ktore dostajemy w nagrode za wykonanie eventu jak bylo chociazby teraz z BORNEO bo to tez TS -y przeciez .A tych nagrod ostatnio bylo duzo i z drzewkami i z zagrodami
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiadomo, nagrody to co innego :)
    Chodziło mi tylko o rzeczy, które ludzie masowo kupują za florki... jednocześnie donośnie deklarując, że nigdy więcej ;)
    Miecio jest silniejszy 8)xD
     
  4. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    :cry::cry::cry::cry:
    TRAGEDIA!!!!!
    Specjalnie poszedłem do banku po pożyczkę z 2-ma żyrantami, żeby wziąć kredyt na wejściówki do Renzo. Kredyt owszem dostałem i wejściówki kupiłem. Więc jak popatrzyłem sobie na fanty, to mówię sobie - nic innego tylko nocna mara mnie interesuje.
    Wypukałem sobie te 1750 szt żetonów i kupiłem nocną marę.
    I teraz ZONK!!!!
    Nie mogę jej nigdzie ustawić.:cry::cry::cry::cry::cry:
    Na obydwu ozdobnych mam już mary, a na zwykłym polu nie można stawiać.


    Prośba do MOD-a - co mam z tym fantem zrobić, bo nawet nie mogę jej nikomu podarować w czasie G&T.
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeżeli to jest 3 Twoja mara to Ci ją zabiorą i zwrócą żetony https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/wesołe-miasteczko-renza.19009/#post-505063
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Marę Ci zabiorą a oddadzą 1750 żetonów...jest OO
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zuza posiadanie wolnych funduszy to zaden argument..jeszcze trzeba checi na kupno czegokolwiek..jak narazie po tym co sie ostatnio dzieje to jestem mocno zniechecona.ts mowie stanowczo nie! mlyna,kombajnu etc nie kupuje wcale zostaje super pasza -ktorej sie nie wypre , bo bym zełgała.lubie bb i to jedyne co mnie najbardziej bawi w tej grze , wiec dla wlasnej przyjemnosci czasem dokupie pakiecik,sredni albo ten przedostatni bez xxl.i w tym solidarnosci nie moge obiecac :p ts juz dawno stracily sens.kiedys kupowalam naprawde pokazna ilosc -teraz po co?juz dawno nie mialam takiego pustego licznika fl ..7 z kina -i ani florka wiecej ..jakos wcale nie ubolewam.moge dzieciom cos zafundowac za to przynajmniej dodajac do tego oszczednosci z papierosow, ktore rzucilam to calkiem pokazna sumka .Varunowi nie dam!!
    A jak 2 mara ?:pi to 2 z renzo za darmoszke? :p
     
  8. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Moze BYL ale po ostatnich posunieciach firmy to juz karzelek nie majacy prawa glosu i mysle ze coraz wiecej graczy jest o tym przekonanych .Dzisiejsza naprawa Mlynu dotknela wszystkich nie tylko tych co zakupili pnacze ale kazdemu farmerowi wydluza produkcje i mysle ze wiekszosc farmerow przejrzy na oczy .
     
  10. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    nie, nie
    ja zrozumiałam post Zuzy tak , że są gracze którzy piszą na forum że już nic, nigdy nie kupią ,a jak przychodzi minievencik wyprzedaży drzewek czy zagród to zapominają o wcześniejszych deklaracjach , kupują i piszą co się im Urodziło i To jest delikatnie mówiąc Bardzo Dziwne :p oczywiście to moje zdanie , każdy ma prawo robić ze swoją kasą Realną co chce ;)xD
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam 50 fl i doładowany tel.na 75 florków-jutro chcę doładować.Ale tylko SP mnie interesuje-dopóki i tego nie zepsują -.- A przepraszam,teraz to się nazywa naprawienie błędów.:D Jak to działało,swoją drogą,przez 5 lat,z tyloma błędami? o_Oo_Oo_Oo_O
     
  12. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Mocne slowaxD. Smieje, sie, bo tylko zasmiac sie pozostalo. Masz racje niestety. Ja deklaruje nie kupowanie niczego, ale ze mna jest troszke inaczej, bo trace pomału zainteresowanie gra. Ci ktorzy nadal chca sie bawic, nie moga tak poprostu odpuscic i moze nie powinni,:sleepy:zreszta nie mnie to oceniac. Poza tym jesli nie ja, to ktos inny zakupi TS-y czy inne gratki. Firma nie straci, az tak wiele jak nam sie wydaje, na niezainteresowanych zakupem jednostkach, na co wskazuje kontynuowana polityka oglupiania graczy i ciaglego generowania przychodu. Zeby nie bylo, gra musi na siebie zarabiac, aby byc atrakcyjna dla graczy i wszyscy to rozumiemy. Farmerama jest jak najbardziej atrakcyjna. Tylko, ze cos sie komus pomylilo w pewnym momencie, w ktorym to postanowiono nie liczyc sie ze zdaniem spolecznosci farmerskiej, dzieki ktorej w duzej mierze gra zawdziecza swoj sukces. Jak wielokrotnie pisal blazers czy gretag i inni, jest wiele mozliwosci uzyskania dochodu dla gry, ale z klasa, nie nachalnie. Tylko po co zmieniac cos (miedzy innymi wprowadznie niezliczonych ilosci nowych TS), co jak widac mimo negatywnego odzewu ogółu przynosi oczekiwane przez firme rezultaty.
     
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    oplułam monitor :D:D:D
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taaa hulało 5 lat az miło a teraz nas moze jeszcze posadza o wykorystywanie buga :oops:-.-
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To ja mam tak samo, też całkiem możliwe jest, że kiedyś sobie dokupię SP - jeśli będzie nowy zwierzak, a ja będę się tu jeszcze kręcić.
    Maszyn nie kupuję, bo sianie mi się znudziło, a nagrody z eventów nie są mi potrzebne. Gdybym grała tak na serio, to pewnie bym kupowała, bo nie lubię dla zabawy się przemęczać.
    Jedno, czego na pewno nigdy bym nie kupiła, to premium... bardzo nie lubię się w taki sposób wiązać z czymkolwiek, zwłaszcza ze średnio (jak dla mnie) fajną grą.
    TS-y pewnie też bym kupowała czasami - ale na mnie to trzeba innego sposobu, im bardziej nachalnie ktoś mi wciska towar, tym bardziej ja nie kupuję. Więc po prostu strategia firmy na mnie działa odwrotnie... i mamy problem, panie V.
     
  16. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Jak Cie posadza to w milym towarzystwiexDxDxD:cry::cry:
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    posądzą hahahahahaa xDxD:cry::cry::cry:widzisz ja szybko pisze i nie uzywam polskich znakow i duze litery omijam haha :pco nie znaczy ,ze nie wiem jak sie pisze ;) wygodniej mi szybko nasmarowac co mam na mysli niz sie bawic w ę ą :pxD
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem to już nie warto ładować kasy w grę bo kto wie czy to nie jest ostatnia prosta...i koniec.
    Trzeba poczekać na ruch ze strony BP ale nie obiecanki cacanki tylko konkrety..i dopiero można inwestować..
    Po tym co zrobili z młynem to ja już sama nie wiem co myśleć ale raczej mają nas za bardzo ciemnych farmerów, którzy łykają wszystko co nam podrzucą..a tu zonk..potrafimy liczyć, ..analizować ..
     
  19. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    A mi posadza pasuje jak ulalxDxD. Nikt Cie nie bedzie posadzal, wszak nikt graczy nie slucha kochana:p.
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    w moim przypadku to juz przestala byc inwestycja w gre,kupno sp traktuje jako inwestycje w swoja zabawe i tyle .dlatego mi nie zal .natomiast na dynksy typu ts -to tak szkoda mi ;)
    Kaczucha to przekąsem bylo ;) taki sarkazmik z tym bugiem i posadzaniem :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.