W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Witam :)

    Przeczytałem pobieżnie "zmiany" w młynie i oczom nie wierzę...
    Kolejne perfidne zagrania ze strony bp...łaskawie wydłużyli czas działania bonusu a jednocześnie ZMIENILI ZASADY jego naliczania co de facto oznacza wydłużenie produkcji pasz...
    v. ma nas za głęboko upośledzonych...

    Rekompensata dla wszystkich? żenujące...ale czegóż można się było spodziewać...
    A nowa misja to śmiech na sali...prezenty ze skrzynek jako nagrody xD brak SP...wiesz bp gdzie możesz sobie wsadzić taką misję?...

    Czy obrońcy pana producenta już się wyłonili? Mają coś ciekawego do powiedzenia?
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zuzanko, Niemcy wolniej liczą od nas i jeszcze nie doszli do tego,że są robieni w balona....ale wieczorem i tam się zacznie..:p
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    O właśnie Zuza :) bardzo prosimy o relację ze wszystkimi pikantnymi szczegółami z tego co się dzieje na zachodzie xD
     
  4. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    *ewa*- przyjmij Ewuniu moje najszczersze koldonecje...tak strasznie mi przykro z powodu smierci Twojej mamy ;(;(;( caluje Cie bardzo mocno i przytulam, trzymaj sie dzielnie kochana.
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Koniecznie, Zuzanka musi to zrobić dla nas ..i mile widziane fotki w załączeniu, zwłaszcza takie robione z ukrycia :p
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hejka Chris ;) jajca jak berety co?:p
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Aniu a daj spokój :) jak tak mają wyglądać naprawy na lepsze dla graczy to niech lepiej już nic nie ruszają xD
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wiedzialam ,ze sie ucieszysz :cry:xD:cry:
     
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Zwłaszcza, że przez chwilę naprawdę myślałem, że po ostatnich wpadkach coś zrobią dla graczy...a tu zrobili z nas ***** (niech każdy sobie wpisze odpowiednie słowo ;) )
     
  10. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    już wpisałam :Da Wy?
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja tez :D ale mi sie w tych kropkach nie miesci bo to dlugi ciag słow :p
     
  12. Alairë

    Alairë Generał forum

    A mi się zmieściło, bo przez dwuznak c h się pisze xD...
    Jeśli wybrać tę opcję rzecz jasna, buhahhaaaaaa :p
    Ehhhh, szkoda gadać, nerwa mam dalej. Idę na zebranie do szkoły, jak wrócę to może już Zuza zamieści jakąś skrótową relację z forum zachodnich sąsiadów ;)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    moja droga pewnie ze wybrac ale miedzy innymi :p
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zaraz pójdę szykować streszczenie niemieckiego oburzenia ;)

    A na razie to pozwolę sobie poinformować (z zupełnie innej beczki), że niezrównani Amerykanie obchodzą jutro, poza Dniem Rodzeństwa oraz Dniem Cynamonowych Croissantów, także (uwaga!) Dzień Zwierząt Gospodarskich.
    Więc serdeczne życzenia dla waszych zwierząt, ze szczególnym wskazaniem na kury oczywiście 8)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wole swinki:p sa swietne i madrutkie :music:
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Świnki są super, fakt :)
    Zwłaszcza te mniejsze, bo taki solidny tucznik potrzebuje do szczęścia sporego metrażu 8)
    A jak ma być nieszczęśliwy, to już lepiej go nie trzymać w domu ;)

    U Niemców przybyły ze dwie strony postów... dokładnie w takim tonie, jak u nas.
    Przypomnieli mi takie genialne niemieckie słówko: Verschlimmbesserung... czyli po polsku coś jak "pogorlepszenie", niby miało być lepiej, a jest gorzej.
    No i poza tym czasem produkcji Niemcy okropnie pomstują na to, że przerwanie produkcji paszy przed jej zakończeniem powoduje utratę tego, co już się wyprodukowało. Moim zdaniem to jest faktycznie świństwo wyższego rzędu.
    Hmm... czy "świństwo" to wstrętne brzydkie słowo jest...?
    Zaraz się przekonamy 8)
     
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam oczekujących na ?
    Nawet już nie chce mi się czytać tego co ma do powiedzenia wielmożny pan v (nie zasługuje na dużą literkę) Jestem zmęczona jego bełkotem.Jest takie stare powiedzenie " wkoło to samo Macieju "
    Każdy z nas doskonale rozumie to ,żeby gra działała,rozwijała się to trzeba co nie co kupować i do tego nikt nie ma zastrzeżeń.Kupować kota w worku nikt nie chce i nie lubi a do tego zostało to sprowadzone.Jeżeli już przy sprzedaży pnącza zapowiedziane było te 50% to jestem przekonana iż to nie była pomyłka,proszę panie v mi tego nie w mawiać.Należało tym graczom którzy to kupili zostawić tak jak było,lub zagwarantować zwrot poniesionych kosztów ewentualnie dać możliwość wyboru między zwrotem pieniędzy a pozostawieniem pnącza.Firma BP sprzedaje nam swój produkt ,którym jest ta gra więc jak mniemam obowiązują je takie same reguły jak każdą inną branże..Ciągłe tłumaczenie się błędem zakrawa na kpinę
    z graczy,czyli kupujących.Gdzie jest godność sprzedającego? Gdzie jest szacunek dla kupującego?
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Emi, nie ma..i nie bedzie..
     
  19. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    "Pogorlepszenie"xD - dobre, tak powinien byc zatytulowany dzisiejszy biuletyn:cry:.

    Swinstwo to najdelikatniej ujete okreslenie zaistnialej sytuacji. Wedlug jednej z definicji PWN :

    świństwo:
    1. «postępowanie nieuczciwe i szkodzące komuś» http://sjp.pwn.pl/sjp/świństwo;2528432.
    Synonimy słowa świństwo z podziałem na grupy znaczeniowe (wybralam niektóre):

    » świństwo - np. postępek

    » świństwo - np. niecny postępek


    » świństwo - np. coś nieprzyjemnego

    Nic dodac nic ujac. Ehh-.-
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dokładnie, Niemcy wypowiadają się w bardzo podobnym tonie.
    A ja tylko jestem ciekawa, jak się mają rozmaite deklaracje - graczy niemieckich i polskich, tak porównawczo, do rzeczywistych decyzji inwestycyjnych.
    Na tych paru stronach niemieckiego wątku prawie w co drugim poście jest mowa np o wypowiedzeniu Premium... no i prawie wszędzie też zapowiedzi typu "nie kupię więcej (różnych rzeczy)".
    Ale takie deklaracje, i to składane przez poważnych i powszechnie cenionych graczy (palcami pokazywać nie zamierzam, nie martwcie się) to ja tutaj widuję dość regularnie... tak na zmianę z opisami zdobyczy z TS-ów (by przytoczyć zaledwie jeden przykład).
    Więc bardzo mnie interesuje, jak to jest naprawdę - i oczywiście wiem, że nigdy się tego nie dowiem 8)
    Z tym, że moim zdaniem, jeśli kogoś to jeszcze bawi, naprawdę nie ma nic złego w kupowaniu dostępu do tych pikseli (pod warunkiem posiadania wystarczających wolnych funduszy).
    Tyle że jak dla mnie to albo oburzone deklaracje, albo zakupy ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.