W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeżeli patrzeć na to OO to bonusy powinny liczyć się po kolei, czyli najpierw runa to 9h, potem od tego połowa czasu (bo abonament) to 4,5h i jeszcze 10 % (rząd) od tego to wychodzi 3,5 h o ile dobrze liczę, a w grze dłuższy czas jest.

    Za to, że mamy kupiony rząd mamy czas ekstra, nie ma co korzystny rząd jak nie wiem xD
     
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    No masz racje -czyli musze uzyc mlotka jak pisala Ania :D:D:D
    Jak dla mnie to koniec nerwow ,koniec dyskusji o pnaczu i ZERO dyskusji o mamonie i wtedy sie fajniutko gra i bezstresowo :inlove::inlove::inlove:Pasze nastawilam jak dotychczas -pierwszy slot/17szt SP a ile sie bedzie mielil to betka :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    U mnie pokazuje 1SP z TM 4,5h tak jak pisze Agata. Pnacza nie mam, wiec nie napisze, ile z nim sie kreci
     
    gretag, babula40 oraz ross2 lubią to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja juz dawno tm nie kupowalam ale pamietam ze kiedys (zaznaczam) 6 szt sp sie krecilo 24 h
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    I właśnie tak. Mnie się gra świetnie.Nie rusza mnie nic,ani TS-y, ani płatne pnącza i niewarte pozbywania się towaru misje.
     
    gretag, babula40 oraz ross2 lubią to.
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    noooo.... kręciło kręciło....
    coś czuje że zmienili algorytm przeliczania... i wszystko nie idzie od podstawy tylko pokręcili i tak to wszystko wygląda...
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    babula40, ankagdw oraz ross2 lubią to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaaa powiem lepiej wbilam kod bonusowy na turbo mlyn ,w 1 oknie mi kreci o polowe krocej ale jak chce w drugie okno kolejke dac to juz czas bez turbo hahahahahaa dziady!!!!!!!!
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    przeloguj sie;)
    u mnie we wszystkich 3 oknach pokazuje czas z turbo
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    przelogowalam juz tez jest ok
    ciekawe czy duzo osob po tym numerze dokarmi miecia... :music: pewnie sie znajda fascynaci :p
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hejka :) Aż poleciałam zobaczyć mój młyn,bo ja tych czarów-marów nie mam a SP miałam nastawioną.I młyn stoi ale...w zbiorniku wody na 150 jednostek mam 175-to co to?o_Oo_Oo_O Boję się teraz nastawić następną :pTylko poproszę powoli i wyraźnie,bo ja po 1 nocce i przed 2 :p Kod oczywiście wbiłam,chociaż mi głupio wobec tych,co kasę na dziadostwo wydali....
     
    babula40, _Olenka47 oraz ross2 lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    sluchaj to im glupio powinno byc ze dali niesprawiedliwie wszystkim...nie wbijajac nie poprawisz sytuacji tych co maja pnacze niestety...a bp skubie na kazdym kroku to niech beda biedniejsi o te wszystkie mozliwe turbo mlyny -takie moje zdanie ..
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dziewczyny przestancie sie usprawiedliwiac ze Wam glupio-to ktos inny sie powinien czerwienic a nie farmerzy .Jest tyle bubli ze chociaz macie ciutke rekompensaty za to a w dodatku BP liczy ze jak sobie porobicie pasze w krotszym czasie to z przekonaniem bedziecie juz co miesiac kupowaly TM lub Abonament :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:.Jak dla mnie to mam prawie tygodniowe nudy na farmie -moze dokoncze Niesnaski na farmie :D:D:D:D
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dokladnie!! ja tem szarpie wszystko co daja i juz.a co to jest 40 szt super pszy wiecej powiedzcie?graczom ktorzy kupili pnacze to conajmniej duzy pakiet powinnie zafundowac dodatkowo!!
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Aniu ja juz nic od nich nie chce ale tez nic nie dostana i kropka .Mnie sie nie da udobruchac wazelina i ciasteczkami .Ta gra to nie jest gra na miesiac czy rok to jest tasiemiec i nikt mnie nie zmusza zeby szybko go ogladac od tylu-wiec lata gry mam przed soba a jesli przejde na emeryture za kilka lat to bede miala wiecej czasu na forum :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    ma-ter, ankagdw oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ooo no dokladnie !! mam podobnie ...kiedys mi sie spieszylo a teraz zwalniam i nie kupuje ts i innych dynksow. sp czasami jak mam na to ochote i malo na stanie-bo to lubie a tak to olewka!!
     
  17. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Z TM produkcja 5szt SP bez pnacza trwa 22h i 30min. Przed zmiana to bylo 20h. Jestem w plecy 2.30h. Dobrze, ze pomału odchodze od gry. Jako gracz-klient nie widze dla siebie przyszlosci w tej grze. Ostatnie wydarzenia pokazaly, ze nie zaleznie od negatywnych nastrojow graczy firma i tak postawi na swoim. Klient ma zawsze racje wszedzie tylko nie w BP. Trzeba nie liczyc sie z ludzmi, zeby poprawiajac cos, wydluzyc producje w mlynie i jeszcze wmawiac nam gracza, ze sa to zmiany na lepsze. A co najlepsze popsioczymy troche na forum, sprawa ucichnie do nastepnego razu, kiedy to np zabiora mozliwosc produkcji SP (to chyba najwazniejszy cel jaki sobie stawiaja). Mozemy zapomniec o ekspresie z drzewkami, po co odcinac doplyw gotowki pozwalajac jeszcze wiekszej liczbie graczy na posiadanie drzewek z SN czy TNZ wystarczy, ze gracze produkuja SP. Co do G&T bedzie na pewno podobnie jak w przypadku mlyna, z wprowadzonymi zmianami na "lepsze". A to wszystko tylko po to aby graczom zylo sie lepiej i aby gra dostarczala nam niezapomnianych pozytywnych emocji.
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    A powie mi ktos co sie stalo z meska czescia naszego watku :(
     
    _Olenka47, babula40 oraz gosiagosia60 lubią to.
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hiihihi no extra polepszyli co?xD miszczunie :p
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i dostarcza 8) Chociaż nie pozytywnych :D Ale emocje są 8) Ty przestań,jakie odchodzę?o_OGdzie taki team jak tutaj znajdziesz? o_Oo_Oo_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.