W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Moj Kuba ostatnio zachorowal na zolwia -wlasnie sie zachwyca tym z obrazka xD ale ja nie chce zolwia :oops:
    niestety to smutna rzeczywistosc :oops:
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Problem w tym,że ja np. najwyraźniej mam plebejski gustxD:cry:bo lubię czosnek z tym,że nie sam w sobie tylko jako dodatek do potraw. I nie chiński tylko polski..
    Cebulę też lubię:oops:
    Chiński czosnek nie wiem czy zauważyliście-nie schnie tylko gnije...I to dość szybko
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaaa ja tez lubie czasem cos czosnkowego- z umiarem oczywiscie i jak nie musze z domu wyłazic :p wachac sama nie lubie od kogos wiec i ja nie funduje ludziom tych doznan zapachowych :p
     
  4. Alairë

    Alairë Generał forum

    Ja go też lubię ;), również jako dodatek do potraw i składnik sosu do sałatek.
    Przed wyjściem z domu nie spożywam z wiadomych względów... ;)
    Mam z nim straszne wspomnienie z dzieciństwa jak musiałam pić ciepłe mleko z masłem i zgniecionymi ząbkami czosnku... Masakra, do dziś nie dam rady :p

    No dobra, to ja wstaję już z tej ławeczki, bo wilka złapię i hemoroidów dostanę xD...
    Kiełbasek pojadłam, truneczków popiłam a na biuletyn oraz rekompensatę się nie doczekałam... :p
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    i miod do tego :wuerg:tez mnie w dziecinstwie tym katowali :cry::cry:
     
    Sookie, ma-ter, ross2 i dalsza osoba lubią to.
  6. babula40

    babula40 Komandor forum

    Tak Olu ja ,45 lat temu xDxDxD moja osobista wnuczka ,też Ola ,to mój klon xD
    Aniu żółwie nie są problematyczne w hodowli . Kup Kubusiowi ,opieka nad własnym zwierzątkiem to frajda .

    Czosnku używam tylko do dipu z jogurtu ,koperku i soku z cytryny oraz do sosu z pomidorów do makaronu .W innych wydaniach czosnek mi nie podchodzi .Cebulę natomiast uwielbiam .
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    kota ma :p
     
    ross2, gretag oraz babula40 lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak się zastanawiam nad tym czosnkiem... obowiązkowy do natarcia schabu przed pieczeniem... obowiązkowy w grochówce... obowiązkowy w taratorze (hurra, nadchodzi sezon na taratora)... i jak dla mnie to mniej więcej tyle.
    Doceniam drania, bo czasem ładnie uzupełnia smak - ale zajadać się tym nie zamierzam, nie będę staruszkom robić konkurencji.

    Zwierzaki piękne :)
    Ale żółw jak dla mnie za mało interaktywny i nie futrzak... jednak preferuję ssaki ;)
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Czosnek jako przyprawę toleruję i nawet używam.Drugi zapach który mi szkodzi to eukaliptus.Szczególnie zwracam uwagę by go nie było w paście do zębów i lekach.Raz jak miałam kłopot z górnymi drogami oddechowymi i zaaplikowano mi takie inhalacje z czymś co zawierało eukaliptus to mało co by mnie udusili.
     
  10. babula40

    babula40 Komandor forum

    A któż zacz ,ten tarator ???8):pxD
    Ania ,przy kocie nie ma co robić generalnie (no zabawa może być przednia) ale przy żółwiu i owszem . Natrzeć pancerz witaminkami , zadać robaczków ,iść do weta żeby obciąć pazurki ,zmienić wodę w terrarium ,umyć kamyczki .Radocha po pachy dla dziecka :pxD
     
    ross2, gosiagosia60 oraz _Olenka47 lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Co do żółwia, to dzięki twoim informacjom nareszcie rozumiem, dlaczego nie chcę (i nigdy nie chciałam) mieć żółwia xD

    A tarator to taki bułgarski chłodnik jest, ogórek, duuużo koperku, czosnek i orzechy włoskie.
    Pycha... w sam raz na piątek (albo na urlop).
    Przez ten czosnek oczywiście ;)
     
  12. babula40

    babula40 Komandor forum

    Pysznie wygląda ten tarator ,zrobię !!! Żółw był pomysłem Kasi ,ja tam wolę przytulać psa :)
     
    ma-ter, ross2, ankagdw i dalsza osoba lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Acha!Nie ma biuletynu,to mamy dzień czosnkowy :p Ja czosnku bardzo dużo używam,generalnie do wszystkiego dodaję-po 2 ząbki,w całości.I do zup i do sosów.I wcale nie capi.A jak chcę,żeby trochę pocapił,to go kroję albo rozgniatam-zależy do czego potrzebuję.Lubię też pokrojony w plasterki,na świeżym chlebie z masełkiem ale wtedy muszę spać w drugim pokoju :cry:A tam twardo,to rzadko stosuję.;)
     
  14. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Witanko, Alu mimo wszystko wole psy :inlove: bo są kochane, Ciepłe :) a żółwie są Zimne :) wiem bo miałam , nie wita jak wchodzisz do domu ,nie przytulisz ;)

    jak piekę mięso natarte czosnkiem to uwielbiam ten zapach, który unosi się po całym domu :p, cebulę lubię bardzo jeść duszoną ale nie lubię zapachu:wuerg: śmierdzi
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no i wlasnie to mnie od zolwia odstrasza :wuerg:zadnych robakow i pancerza bym nie nacierala ,nie jestem pewna czy bym go dotknela wogole :oops: niech sobie bedzie ale nie u mnie ...wole jednak kota :pi wszystko co ma futerko...;)
     
    ross2, _Olenka47 oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Żółw z kotem wspaniale się wzajemnie uzupełniają :)
    [​IMG]
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mialam szczura jak sie kot pojawil-tez dobra para :D zolwiom mowie stanowcze nie ! chociaz kot by mogl miec nowe legowisko ..:pale balabym sie ,ze jak Kuba by zolwia dopadl to by mogl sprintem opuscic skorupe xDxD:cry::cry:
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Właśnie się zastanawiałam czy tam jeszcze ktoś siedzi czy już dawno wszystko skonsumowane :p
    I mnie też :wuerg:
     
  19. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    masz rację pychota, jadłam w Bułgarii i po powrocie robiłam w domu.
     
    zzizzie i ross2 lubią to.
  20. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Witam :)
    W oczekiwaniu na... przypomniało mi się, że obchodzę dzisiaj farmowe urodziny.
    [​IMG]
    Chciałam nawet z tej okazji sprawdzić na koncie ile kasy już poszło na farmę przez te trzy lata, ale stwierdziłam, że za młoda jestem jeszcze na zawał:p
    Dzisiaj też druga, smutna rocznica:( Dokładnie rok temu musieliśmy uśpić naszego rodzinnego pieska:oops:
    Chory był i strasznie się męczył, tęskno mi za nim:(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.