W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jeśli nie dadzą teraz G&T to oznacza tylko jedno,że mają nas gdzieś...i tym samym na moje pieniążki niech już wcale nie liczą.
    Po kiego mi kupować TSy jak mam pasek zapełniony drzewkami i zagrodami. Kupowałam z myślą,że wymienię podczas G&T na stare itemy czy kolorowe zagrody/fabryczki. ..i to wcale nie jest szantaż ..
    Każdy w grze ma swoje cele do realizacji i ja swoje też mam...nie zależy mi na zdobywaniu kolejnych lvl czy unikatów ale są rzeczy które mi się podobają i chciałabym je mieć.
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum


    A jakie, a jakie to są rzeczy ? :D
     
    chris975 i gretag lubią to.
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Na Twoje urodziny już jestem spakowana i na pewno będę:D, ale co do GT to mam wątpliwości i bardzo chcę, żebyście Ty i Grecia mieli rację, że będzie to w ten weekend, bo uwielbiam buszować w balonie i nawet spory' kac poimprezowy 'mi nie przeszkodzi:p
     
    azikowo, chris975 oraz gretag lubią to.
  4. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    dadzą gt szybciej niż się nam wydaje no chyba że się mylę:)
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..ładne ale nie mogę powiedzieć jakie ...dlatego,że ja chcę je uczciwie zdobyć w balonie a nie dostać za free.. :p
     
  6. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Wiadomo, że SMOKI :D
     
    chris975 i gretag lubią to.
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a tam, smoki już mam :p
     
    azikowo, TETUNIA oraz chris975 lubią to.
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Będę wypatrywał w balonie ;)
     
    TETUNIA lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A może Gretka chcesz smoczycę z oddechem o subtelnej nutce mięty xD
    Przepraszam,ale uwielbiam Shreka i jakoś mi się te Twoje smoki skojarzyły ;)xD
     
    TETUNIA i gretag lubią to.
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No tak ale smok to jedna rzecz, a była mowa o rzeczach ?

    Mi możesz śmiało powiedzieć, bo ja i tak jestem taki bidny że nic nie mam, pasek pusty, na pole dwa Kurniki, proszę się mnie nie obawiać, a inni tego czytać i tak nie będą :D
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ale tak na poważnie. Powinniśmy tutaj wypisywać chociaż po kilka rzeczy, których będziemy szukać w balonie czy w wymianach.
    Nie chodzi tu o tu aby ktoś pomyślał, że dana osoba chciałaby za free coś dostać. Tylko każdy z nas siedzi na innym serwerze i nawet przez czysty przypadek można złapać dla kogoś fajną ofertę w balonie - coś na czym nam nie zależy a może być szukane przez kogoś z naszej wesołej brygady :)
     
  12. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    a ja się obawiam, że jeszcze nie teraz - nie chcę być pesymistką, i oby moje gdybania się nie sprawdziły.. -.-

    mój "Miecio" też czeka, nóżkami przebiera - może akurat się uda trochę pasek przeczyścić i coś upolować :p

    a przy okazji - ja przeżyłam w tej grze dwa GT, i pamiętam, że przeglądanie balonu było jedną z najbardziej czasochłonnych rzeczy na farmie - nadal nie wiem czy da się go sortować i część ofert mi się ukrywała:mad:

    mimo wszystko zawsze byłam zadowolona z tego, co udało się wypatrzeć :p:p
     
    gretag lubi to.
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Raczej smoki z Komodo. Nie nie z komodą chociaż może by sie też Greci przydały patrząc na rozmiar bagażu jaki zabrała ze sobą na Demonstrację (przez duże De) i negocjacje,które wiadomo jak się skończyły:p A raczej nie wiadomo do końca;)
    chris975 ależ ten wątek nie jest do poważnych dyskusji...A właśnie..mam nadzieję,że członkowie ochrony naszej delegacji nie mieli nic wspólnego z napadem na pociąg w Trójmieście.:eek:
     
    gosiagosia60, TETUNIA oraz gretag lubią to.
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Taka smoczycę najbardziej chcę i Shreka również :p
    ..akurat sprawdziłam Twoje oferty i nic bym nie miała żeby sie zrewanżować..więc nie mogę również nic przyjąć..ale to miłe z Twojej strony,że o starej babce pamiętasz xD
    ..cicho, mam nadzieję,że nas nie rozpoznają xD
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    gretag Ty to się rewanżujesz wróżbami:) A tam od razu stara babka. Znasz to powiedzenie "W starym piecu diabeł pali"?;)
     
    gosiagosia60 i gretag lubią to.
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..oj pali..hahaha
     
    gosiagosia60, TETUNIA oraz Sookie lubią to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Coś Ty. Nie rozpoznają. W końcu byliście w kominiarkachxD
     
    gosiagosia60, TETUNIA oraz gretag lubią to.
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No w sumie masz rację :)

    Słuchajcie to teraz trzeba dwie ekipy wybrać. Jedna leci do Hamburga na renegocjacje a druga do zzizziefarmy po dezertera :D
    Szef się nam gdzieś zapodział - pewnie trzcinę dalej sieje ;)

    A co do napadu to Wasz szefo ochrony miał urodziny córki i tabun ludzi na karku w domu i był far far away from Gdańsk :D :D (czyli z chińskiego na nasze: daleko, daleko od Gdańska ;) )

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2015
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To masz alibi :)

    ..a ile lat ma Twoja córcia, jeśli można zapytać?
     
    Sookie, chris975 oraz TETUNIA lubią to.
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Duże buziaczki dla Twojej córki :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:, pytam za Grecią ile ma lat ta Twoja dziewczyna?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.