W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podrzucisz numer postu z przepisem...?
    Teraz nie upiekę, ale dobry przepis zawsze się przyda, a nie mam zdrowia się przekopywać przez te setki stron ;)
    (Przypominam, że na tego rodzaju posty w wątkach eventowych zawsze ktoś życzliwy odpowiada 8))
     
  2. babula40

    babula40 Komandor forum

    Podczas roboty też palę ,wychodzę na balkon 3 szybkie machy ,myję ręce i zaś pichcę :)
    Zuzka tutaj są te 2 pyszne przepisy ;

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/w-oczekiwaniu-na-gt.14904/page-437
    czyli ja zaliczam się do życzliwych :p
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wielkie dzięki Życzliwa Osobo :)
    Gdyby to był wątek eventowy, to powinnam się pewnie obrazić, że muszę szukać na całej stronie 8)
     
  4. babula40

    babula40 Komandor forum

    [​IMG]
    Kto ma ochotę na króliczka ? xDxDxDxDxD
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    niezmiernie sie ciesze ,ze sie wszystko udalo i sernik smakuje :)

    ooo w zajaczka!!!!!!!!!o_OBabulaaaa !!!xDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry:
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A zauważyłam ostatnio tego pana i też myślałam, czy by go wam nie pokazać xD
    Cudny jest xDxDxD
     
  7. babula40

    babula40 Komandor forum

    i dlatego go tutaj przywlokłam ,kwintesencja męskości , sexapilu i radości ze świąt xDxDxDxD
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::music:xDxD:cry::cry::cry:

    oprocz przepisow na ciaseczka od Majowej i Zzizzie byl jeszcze jakis przepis bo kopie i nie widze:p
    oczywiscie jestem taka leniwa ze sobie screeny zrobilam zamiast zapisac w zeszyciku :cry::cry::p
     
  9. .Ela1981.52

    .Ela1981.52 Czeladnik forum

    Dlaczego nie są dopisywane z ostatniego komiksu nagrody, chodzi mi o sąsiada który tak się wkurzył że opuszcza grę bo to co wpłacił to znikło i nic się nie dopisało do konta.

    jego nik to kleofas 70

    Twoje posty połączyłam.Na forum zabronione jest pisanie posta pod postem,jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy pierwszym swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 kwietnia 2015
    malinarp lubi to.
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    _Olenka47 i malinarp lubią to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jednak pieke ciasto... jablecznik na spodzie polkruchym z beza i kruszonka :p:cry:
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziewczynki i chłopaczki-widzę,że już pomału uciekacie do reala,więc składam Wam serdeczne życzenia:[​IMG]
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja jeszcze poczekam z zyczeniami :p
    caly dom pachnie wanilia i cynamonem :inlove::music:
     
  14. babula40

    babula40 Komandor forum

    u mnie pachnie wszystkim po troszku ,jak ja lubię takie klimaty xD
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja już niedługo spadam z farmy-syn jutro wyjeżdża za granicę.I cieszę się bardzo ale też smucę.:cry:Posiedzieć,pogadać jeszcze trzeba.A jutro tylko rano i późno wieczorem będę,bo na lotnisko jadę pomachać mu chusteczką ;)
     
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Mój syn wyjechany już 12 lat . Synowa z wnuczką tutaj . Żal serce ściska :cry::cry:
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no to jestesmy we trzy ;) przezylam juz 2 wyjazdy do Niemiec i teraz Francja od 2 tygodni.. :sleepy:
     
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    chwalę się pracą mojego 6 letniego wnusia Marcelka,sam wyszył !! nie umiem obrócić :cry:

    [​IMG]
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o rany ale zdolniacha!! 6 lat i takie dzieło!!! no szacun wielki :music:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No Alu...ucałuj wnuka-ja tak nie umiem....
    Syn kawaler,to trochę inaczej...Ale chyba pępowiny nie przecięłam jeszcze :D No ale 29 lat,to już chyba jednak trzeba by było nożyczek użyć :cry:
    Masz małe dzieci z sobą,to Ci łatwiej.A my tu zostaniemy dwa pół emeryty + pełen emeryt(mój Tata) :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.