W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Majowe

    Majowe Baron forum

    Pachą jak pachą xDxDxD
     
  2. babula40

    babula40 Komandor forum

    dziwnie wygląda z wygoloną brodą ? xDxDxD
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja nie lubie za bardzo włochatych :wuerg:ani pod pacha ani gdzie indziej :p

    Babula z broda jak broda ale was jest niedopuszczalny!! xD
     
  4. Majowe

    Majowe Baron forum

    W sumie jest i nochal może być i broda... xDxDxD Dobra ja się chyba idę położyc, bo przez te wasze fartuszki itp. zaraz małż galarety nie skończy ;):p:inlove:
     
    _Olenka47, malinarp oraz babula40 lubią to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pod pachą może być,pod warunkiem bezwzględnym używania dezodorantów czy tp.;) Tak myślę-my głodne czy głodne jesteśmy? o_Oo_Oo_O:cry:xD:cry:
     
  6. babula40

    babula40 Komandor forum

    czy głodne ? Ty nie pytaj ,idę podmuchać sernik ,dżizas ale mnie skręca xDxD
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no glodne chyba Majowa to zaraz mezula bedzie atakowala :D

    zadnego owlosienia pod pacha !!! niedopuszczalne!! 1000 dezodorantow nie pomoze -wachlarze sa oblesne!! :wuerg:
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, ależ wy macie rozrzut tematów 8)
    Od pachy faceta po dmuchanie sernika 8)xD
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oo ts dostalam borneo czy jak mu tam :D
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oprócz PD,TPD i SG teraz dostałam kombajn na 12 h-czemu to nie kupony?-.-11 wiązanek się robi-mam już 24/100 rozbitych jajeczek.
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    fajnie masz
    ja dostalam oriona a w nim golab:wuerg: 6 do kolekcji:wuerg:
    i czemu tylko kombajn?:cry: BP cos skape ostatnio:cry:
     
  12. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Karpia to ja uwielbiam i zawsze na Swieta Bozego Narodzenia oprocz pieczonego robie jeszcze w galarecie .Z filetow czesto robie rybe po grecku-jest wspaniala .Ech ja uwielbiam piec i gotowac
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    lubie karpia ale nie w galarecie ,grecka tez pyszna :music:
    dostalam skrzynke xxl a w niej 1 poidlo
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2015
  14. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Juz mam 4 zagrody"ORION" i 1 sadzonke "BORNEO" a rozbitych mam juz 66 jajek i nastepny item dostalam to jeszcze chmurki mi potrzeba :D:D:D.Dobrze ze wczoraj zrobilam salatke z tunczykiem to moge troszke skubnac bo to postne a ze post dzisiaj od ilosci i od jakosci to tylko na smaka i final :(
     
  15. babula40

    babula40 Komandor forum

    No więc donoszę ,że sernik w.g przepisu Ani -rewelacja !!! Aniu :inlove:
    jutro na warstat biorę sernik Białejnocy :inlove: i moje ulubione rafaello .
    po pierniku ani śladu ,za mało upiekłam (nie wierzyłam ,że z takiej zbitki coś wyjdzie) .Najgorsze jest to ,że nie pamiętam proporcji :cry:
     
  16. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Gratulacje;).A ja nabijam PD z 4x5000, 2x5000 sianogroszy, a i jeden cmj. Jak tak dalej pojdzie to kto wie moze przejde na kolejny level:sleepy:. Zostaly mi 4 bialka wiec zrobilam rozane bezy. Zobaczymy czy mi wyjda8). Ja prawie zapomnialam, ze o dziwo pieczenie sprawia mi taka radochexD. Na co dzien nie mam czasu. Ale od czego sa Swieta:p.

    To mi zakrawa na jakas manufakturke:pxD. Sernik goni sernik i zagania piernikiem. Masz zdrowie kobieto;)
     
  17. babula40

    babula40 Komandor forum

    No proszę Cię xD proporcje ,które podała Anka zwiększyłam o 0.5 i wyobraź sobie ,że połowy nie ma :wuerg::p a rano pewnikiem wpadnie córka na kawkę i zniknie 1/4 ( no bo chyba ja sroce spod ogona nie wypadłam i też zjem )xD Kasia również nie odmówi .Tak na moje oko ,do wieczora zniknie :p
    w niedzielę przyjdą młodzi , wnuczęta i mój brat (większy łasuch ode mnie ) z żoną i młodzieżą ... no jest kogo karmić xD
     
  18. nana290159

    nana290159 Książę forum

    To jednak z pelnia byl zart? U mnie jej nie ma.
     
    malinarp i babula40 lubią to.
  19. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Ja nie wiem jak to jest, ale serniki maja tendencje do znikania w błyskawicznym tempie:p. Nie ma to jak rodzinne Swieta, ale nie zapomnij jak juz sie ze wszystkim uporasz, wylozyc nogi, zapalic papieroska i relaksxD.
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Pełnia od jutra :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.