W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    jakie tam dziwadlo;)
    niejeden osobnik plci meskiej przystojnie w fartuchu wyglada;)
     
  2. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Gratuluje POZIOMU!!!! Rowniez drzewek i zagrod -ciekawe co Ci wyjdzie z tego :D
    Tak jak Emilia pisze -pies w fartuszku to dziwadlo ale juz mezczyzna to cos calkiem innego i ciekawego :D
     
  3. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    No wiem, wiem:p. Ja gdybym blisko domciu byla to tez bym sie nie napracowała:cry::cry::cry:. Ale przeciez Zziezzie szuka dziewek do pomocy przy ukręcaniu drozdzowki:cry:xD:cry:, ja bym Cie wykorzystala w tym celu:p:cry:xD. A co do "zabawek", ktore robia z psow idiotow, ubranek dla zwierzat itd to ja jestem chyba "zacofana tradycjonalistka" i posmiac sie moge, ale mojemu kotu czy psu gdybym takowego miala, nigdy bym nie zalozyla. Ps. Zajadam sernika krolewskiego:inlove:. [​IMG] Smacznego:).
     
  4. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Dziekuje-sernik krolewski to pysznosci :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Czy to zależy od fartucha..? Czy jeszcze od czegoś innego....? xD:oops:
    Ale czy każdy mężczyzna?....:p
    Ależ jesteście złośliwe...Mnie takich pyszności nie wolno....:cry::cry::cry::cry:
    Chyba muszę przemyśleć czy zaglądać tu ,może dopiero po Św.. jak już przestaniecie robić wypieki itp...-.--.-
     
  6. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    A po Swietach pare rundek na rowerku co by te pysznosci zrzucićxD. Co do moich jajc niespodzianek. To bardzo slabo:sleepy: z ts na wyspe otrzymalam Granatowca:( (u mnie nagrody z ts ida tasmowo, mam 6 granatowcow pod rzad, 8 golebi, 6 krecikow itd. o zwyklych zagrodach nie wspominajac) 2x 5000sianogroszy, dalej troche lepiej 3x 10000 TPD i 2x 5000TPD. Na razie tyle pisanek udalo mi sie ukrecic w mlynie. Mam spore opoznienie ze wzgledu na dzien wczorajszy i nie wiem czy sie wyrobie, ale zobaczymy. Anka gratulacje za wylosowanie kiwi, a i fajny ten Twoj Kuba;).

    Kochana juz nie bede, o wypiekach cicho sza;). A mezczyzna w kuchni w fartuchu czy bez:p to zawsze fajny widok.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też lubię xDOki,chałupa w miarę ogarnięta.:music:Gratki nagród.Jakie by nie były,to nie ma co marudzić,bo darmowe :p A króliczki są prześliczne,szkoda,że te w moich zagródkach takie nie są -.- Te pomarańczowe są wyjątkowo szkaradne -.- Kaczuszka,zajrzyj w wolnej chwili do pracowni i się wypowiedz w 2 słowach-może być, zrobić nowe lub co zmienić :)
     
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Emilko, a co Ci wolno?
    może przynajmniej kogiel mogiel Ci zrobimy?
     
    babula40, malinarp oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Wolno i szybko...
    A serio tylko gotowane...
    Zrobiłam 40 wiązanek teraz z ostatnich 5-ciu dostałam 2-wieńce 2-banany i chultaja...
     
  10. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Bylam, zobaczylam i przyszlam sie wylansowac8):cry:xDxDxD.
     
  11. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Wow -grateczki ! Ja sie jeszcze na takie wspanialosci nie zalapalam ale nie ma zle bo darmoszka (prawie).Stoja juz u mnie 2 itemy i naklejka tez jest a milowymi krokami zblizam sie do 3 skrzyneczki w pasku postepu :)
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Poszukałam foci faceta w fartuszku... niestety żadna z tych ciekawszych nie nadaje się do powieszenia na tym konkretnym forum 8)
     
  13. Majowe

    Majowe Baron forum

    U mnie ciacha z wczorajszego przepisu stygną, tak samo muffinki z czekoladą, a sernik się piecze... Jakoś mi tak dużo wyszło ciasta i masy serowej, że pieką się dwie blaszki o_O Zaraz biorę się za sałatkę i barszczyk biały :) A małż robi sobie galarete :wuerg: i śledzika pod pierzynką (mniam mniam) ;)
    Ja z jajec to losuję tylko tpd, pd albo sg :sleepy:
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Co wy wszyscy z tym śledzikiem...?!
    Śledzika to się pije przed Bożym Narodzeniem, przed Wielkanocą pije się wyłącznie jajeczko 8)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    eetam w post nalezyty sledzik przeca 8)
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie jadam śledzi 8):wuerg:
    Ale i tak śledź kojarzy mi się z okolicami Bożego Narodzenia ;)
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja tylko w occie nie cierpie :wuerg: no nierusze za nic na swiecie zadnych rolmopsow itp :wuerg:a tak to dobry sledzik nie jest zly:p a jak jeszcze ma w czym poplywac to juz superasnie xDxD:cry::cry:
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W ogóle każda rybka potrzebuje pływać... no, może poza tuńczykiem, tuńczyk jakiś taki lądowy 8)
    Do śledzia i szpinaku nikt mnie nie przekona, poza tym jestem raczej wszystkożerna 8)

    A przygotowania do świąt to ja zacznę jutro po południu, jak wyjdzie moja drogocenna Pani Sprzątająca :inlove:
    Nie urobię się za bardzo dzięki radykalnym cięciom w tradycyjnym menu ;)
     
  19. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Masz piekna sukienusie i nawet czapeczke "wczesnego dojrzewania "Ci dali,Ale macie piekne stroje co jeden to ladniejszy:inlove::inlove::inlove:
     
  20. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    wolalabym z glodu umrzec niz zjesc sledzika.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.