W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Wchodze w to, niebieskiego nie lubie, ale cos z szafy wyszperam. Synek mojej kolezanki jest autystyczny wiec mam sie z kim solidaryzowac. Co prawda na odleglosc, ale to zawsze cos.
     
  2. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    to współczuje,,masz co czytać....xDxD
     
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Te czystki tak mnie wykańczają.
    Boję się , że wstanę rano popędzę na farmę , a tam blokadka , bo społeczność graczy chcą trochę przewietrzyć i w tych ramach banik na zawsze.
    Mocno się przy tym wszystkim pocę , znaczy przy tych myślach.
    Jak tu żyć ? -.-
     
  4. babula40

    babula40 Komandor forum

    pieczona karkówka(na zimno ) bez chlebka wchodzi gładko i bez obciążeń ,do tego chrzan lub borówka własnej roboty :)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zuzaaa xDtoc przeciez na swieta piecze sie miesko :p a pieczone nie takie zle jak smazone :pi przeciez nie zjesz 2kilogramowej karkowy sama i nie zagryziesz 3 kielbasami xDja tam w tym roku mam totalny lajcik ale u ludzikow swieta rodzinne to co tu sie dziwic-normalka ;)
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witajcie farmerzy :)

    Mam do was pytanie, zawsze na event sieję goździki żeby mieć dużo wypadajek na początek a teraz mam wystawione baobaby i nie wiem czy ściągać, lecą z nich wypadajki?
     
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Czekam na poradnik..Nawet o własnych siłach i własnych nogach przywlokłam sie do kom...Teraz tęsknie zerkam na wózek... jak ja się:p dostane do łóżka... po takiej dawce pieczystego?
     
  8. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Karkowka-Tluste miesko:inlove::inlove::inlove:(oczywiscie wszystko w granicy rozsadkuxD i raz na jakis czas). A zeby bylo zdrowiej to mozna w rekawie piec;)

    Nie zapomnij szeroko rekomendowanej tu i owdzie nakladki na monitor xD.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No rozumiem, święta i takie tam ;)
    Ale ja tam wolę schabik, pieczony w folii... i spożywany na zimno :)

    Jeśli będzie baaardzo lało, to zostanę w domu, zamiast katować siebie i Gordona wyjazdem nad mokre jezioro (uwaga, skrót myślowy oczywiście).
    A jeśli zostanę w domu, to sobie upiekę schabik, białą kiełbaskę, chlebuś i kajmakowy mazurek.
    Dodatkowo zrobię sałatkę, taką jarzynową (majonez jako ukłon w stronę mojej szanownej wątroby) i jeszcze choć trochę paschy, bo mi się z dzieciństwem kojarzy.
    Święta będą pyszne xD
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Bardzo dobrze lecą, ja nic nie ściągam, ani zagród ani Baobabów czy drzew - jak będzie mało wypadajek zawsze jest czas nadrobić uszlachetnieniem lub długorosnacymi o_O
     
  11. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    No i elegancko;). A jak robisz mazurek kajmakowy???
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    A dla Gordona co przygotujesz?
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Właśnie widzę xD
    To już mam od kilku dni na stałe zamontowane xD
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Powinnam robić tak, jak Pan Bóg przykazał, czyli z mleka z cukrem.
    Ale parę lat temu się złamałam i przeszłam na mleko skondensowane... z tym, że nie gotuję go w puszce, tylko w garnuszku z dodatkiem masła - wychodzi wtedy taki kajmak, jak ma być, czyli w rodzaju kruchej krówki.

    Z Gordonem się podzielę moim żarciem... raz w święta mu się należy.
    Dopcha swoimi smakołykami dla psów w starszym wieku ;)
     
  15. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Spryciule tu same na tym forum urzędująxD. No nic moze i ja sie skusze:sleepy:.
     
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Nakładka obowiązkowo xDxD
    No i czego więcej chcieć ? full wypas . Dorzucam do tego szaszłyki i sos z czarnej porzeczki i mam święta :)
     
  17. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    oj siostro,po świętach to kijki w dłoń i trzeba chyba będzie polatać,ja na razie muszę siedzieć na4 literach

    wszystko przygotowuje moja córcia,ale ma być po mojemu,może nie ogromne ilości,ale ma być kolorowo i smacznie,ja będę

    malowała jaja mam nadzieję że nie ciachną słowa jaja bo to też może zle się kojarzyć
     
  18. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Mazurek od lat mi chodzi po glowie, ale jakos nigdy nie bylo nam po drodzexD.Zazwyczaj (tj. kiedy czas na to pozwala) pieke makowce i serniki wszelkiego rodzaju (maz lubuje sie w sernikach:sleepy:). Z kolei u mnie w domu rodzinnym za wypieki odpowiedzialna jest seniorka rodu, babcia Maria:inlove:.
     
  19. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Tak sie w kolejce ustawialiście a umnie brak kolejki do pnącza ,jestem zdziwiona delikatnie mówiąc...:p
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Pnącze jest, ale OO odnośnie eventu wielkanocnego nie ma, no i dlaczego nie ma pytania wtorkowego?o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.