W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam wszystkich:)
    śmiech to zdrowie, więc warto tu zaglądać w celach terapeutycznych:D:D
    ale nie tylko:inlove:
    czekamy na pytanie ale głównie to czekamy na nieoczekiwane:)
    miłego dnia xD
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

  3. jerutki22

    jerutki22 Czeladnik forum

    panie V.
    zabierając mi tych kilka godzin pnącza w młynie, straciłes kasę za diamentowe premium, comiesięczny abonament na kombajn i młyn, tajemnicze sadzonki i zagrody i inne pomniejsze udogodnienie, za ktore płaciłam żywymi pieniędzmi. Przelicz to sobie i przeanalizuj, czy było warto? Mam nadzieje, że szybko wylecisz z tej roboty xD
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ale mnie teraz rozbawiłaś :D przecież ja piszę o czasach terażniejszych, a ty o czasach kiedy ja będe miał brode po pas, chodził o dwóch Laskach :D a na wakacje będziemy na Marsa latać :D
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No właśnie nie możesz. :cry:Tam gdzie gracze pytają a FIRMA odpowiada..:p
    Zimno, śnieg zacina:eek: a to nie Spitsbergen o_O
     
  6. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Wiecie co mnie tak zastanawia bo mowia o "naszej ekipie"-moderatorzy i trafiam na temat -gracze pytaja BP odpowiada ,wchodze czytam i czytam i tam sprzataja nasi ale ani jednej odpowiedzi nie znalazlam od BP -co jest grane ,kto sie podszywa pod BP -moze ja czegos nie rozumie .To samo dotyczy PT -czlowiek zadaje pytanie -mod mu odpowiada a jak jest cienki to odsyla do PT i znowu to samo bo sie okazuje ze nie trafia sie do profesjonalistow tylko znowu do "Naszych"-i byc tu czlowieku madrym Prosze jesli sie myle wytlumaczcie mi to -bo ja jakas niekumata chyba jestem .:(:(:(
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Do 2-świąteczny? to od kiedy on będzie..a może już jest a ja nic nie wiem? xD
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No właśnie. Przeczytałam i się zdziwiłam.. robiłam event i o tym nie wiedziałam? Czy nie robiłam bo nie wiedziałam?xD
    Modkowie- poprawcie w kalendarzu
     
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Już jest Gretuś, tak zwane porządki świąteczne, zaczęli od Modów, dzisiaj następni i tak do 2-giego kwietniaxD. Andrzej terazniejszośc u mnie wygląda tak '' Nie ma Balonika, nie ma kasy dla BP'', więc mam nadzieję, że przyszłośc nie zastanie mnie z brodą;):D
     
  10. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Event Wielkanocny już trwa tylko My nie wiemy o tym:D
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a może ja przespałam rozpoczęcie eventu..stanowczo za długo śpię :p..buziak dla Tetuni :*
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A zwróciłyście uwagę na to,że pełnia prawdopodobnie będzie równolegle z eventem Wielkanocnym?? Chyba,że mnie coś się na oczy rzuciło:eek:o_O
     
  13. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Gretus to evencik trwa czy nastepny blad -gdzie sie naszym tak spieszy ze nie sprawdza w kalendarzu ,nie sprawdza co napisza tylko na odczepnego wklejaja wszystko-ech nigdy sie nie naucza ze lepiej 10 x sprawdzic niz podac cos z bledem .Cos takiego moze sie zdarzyc nam graczom ale nie ekipie ktora czuwa nad wszystkim -zawodza na kazdym kroku :(A pozniej zjawia sie ten co najmniej narozrabial i tlumaczy reszte :(
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Pewnie BA_Izolda krowa zżarła kawałek kartki z kalendarzem i taki żarcik wyszedł;)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  16. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Chcieliśmy przedstawić Wam zapowiedzi eventów, które wstępnie zaplanowane są na kwiecień :
    • do 2 kwietnia - Event:Wielkanoc
    • od 4 do 5 kwietnia - Pełnia Księżyca
    • od 10 do 12 kwietnia - Tajemnicze sadzonki na Farmie
    • od 14 do 20 kwietnia - Event Czeski
    • od 22 do 28 kwietnia - Event Hodowlany
    • Izolda podala
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ufff..udało mi się doczytać co pisaliście, do 11 byłam bez internetu
     
  18. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Błyskawiczny ten wielkanocny event się zapowiada :) Pewnie raptem 100000 długorosnącej będzie potrzebne. I nic więcej. No chyba że najwyższe klony.
     
  19. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Najsłodszy buziak dla Ciebie, no i oczywiście Pana Męża:inlove:, super, że czuwasz nad kalendarzem:), myślę, że Nasi Modzi denerwują się ''czystką'' i dlatego to pomyłka:)
     
  20. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    O, już poprawione. Czyli eventu nie robimy (nieświadomie :) ) teraz, tylko dopiero OD drugiego :)
     
    malinarp, _Olenka47 oraz Agata00755 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.