W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    To i ja ide moje dorzucic do pucharu -moze zrobie nimi dodatkowy procencik :D
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja zostawiłam 1400 ale mi nie "idą"przeważnie farmowe zwierzaki,to na długo mi wystarczy.No właśnie,wszystko od ceny zależy.Chyba już na niczym takiego zarobku nie będę miała,jak na pałeczkach miałam.Ten klej,garnki-wszystko niby ma dobrą ceną ale...Nie zarzekam się jednak,bo BB bardzo lubię :)
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeżeli masz dużo to na pewno :)

    Gosia ja różnie mam, bo raz wychodzi, a raz nie. Dużo kukułek pójdzie do fabryczki tej na stałe, bo tam wsad to 8 kukułek oprócz paszy, więc ten produkt będzie drogi :eek:
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jedyne co chce zrobić ,to dokończyć te misje z kukułkami ,bo brakuje mi tylko 2 ulepszeń ,a przez to moje pnącze kukułkowe stoi puste i wcale mi się to nie podoba .:)
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nawet nie wiem,co mam w kukułkach zrobione a co nie o_O One są już w spółdzielni-misje,znaczy się?Idę zobaczyć... Edit: nie ma,to nawet jak sprawdzić nie mam
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    ja nie mam ani pnącza, ani itemów, no chyba tylko 1 item mam. Nie widzę konieczności robienia tych misji, jak wejdą na stałe to może kiedyś od niechcenia zrobię, ale póki co nie zamierzam tykać ich, co to to nie xD
    Ja niewiele mam tam zrobionego, nie ma ich jeszcze w spółdzielni...
     
  7. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Zrobilam az 2%samymi kukulkami i zostawilam sobie 2800 wlasnie do fabryczki .Mam26/30%z tym ze rune z kukurydza mam juz polowe z 15% zrobione w Spoldzielni -wystawie po evencie klon cukrowy na dzikiej lace to dorobie ten pol procentu.Slabo mi szlo ze zwierzakami -ale dzieki kuku drgnelo cos :D
    Misje z kukulkami mam zrobione i pnacze mi dziala a ja tez jak zdeponowalam puchary na drzewie to przestalam narzekac na brak wypadajek .Fakt ze nie spiesze sie z eventami ale na spokojnie je koncze :D
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Z roślinkami dużo łatwiej szło, bo tam można owoce z drzew wrzucać, te ze zwierzakami to dopiero problem i u mnie też dzięki kukułeczkom drgnęło, jeszcze 1 zadanko zostało, ale na razie poczeka, aż uzbieram odpowiednią ilość kukułek xD
     
    brydzia175, _Olenka47 oraz malinarp lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Już teraz tak łatwo nie pójdzie,bo nie będą leciały znikąd xD A w tym ostatnim zadaniu masakryczne ilości potrzebne-po 4915200 roślin i zwierząt.To już nie na moje nerwy na razie :p
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja na początek wrzuciłam kukułki(jeszcze się załapałam) i teraz-więc małym kosztem mi to poszło.Ale innej zwierzynki też niestety wrzucić musiałam :cry:O kurcze ale błąd zrobiłam-.- Posiałam długą roślinę na głównej.Do 23 siedzieć teraz muszę :cry::cry::cry:Ale chyba ten zegar już włączę do zbioru,co?Bo to będzie główna z małych pól arbuza i leśna i dzika z małych pól dyni...I już głupia jestem całkiem o_O
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja też inne wrzucałam zanim kukułki się pojawiły, bo kto by pomyślał, że takie dziwadło dostaniemy xD
    No według mnie spokojnie możesz odpalić zegar, zjesz przetwory, a jutro od rana dalej zrobisz ( 24h masz, więc spokojnie zdążysz) :)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to ok,bo z tymi wyliczeniami,to u mnie krucho.A na forum tyle tego,że się w głowie pokręcić może xD
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ogólnie trzeba gdzieś 4 zbiory tej dłuższej lub 5 -6 krótszej, ale zależy ile bonusów użyjesz, bo ta ilość może się zmniejszyć :)
     
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Wkurzyłem się strasznie na tę zmianę działania bonusu z pnącza skracającego czas produkcji pasz...
    W obecnej formie ono nic nie wnosi więc jest bezużyteczne i tylko florki poszły na marne. Jawne złodziejstwo ze strony bp (nie pierwsze i nie ostatnie...).

    Bo co z tego jak zrobię 2j SP w 6 godzin jak suma sumarum przez dobę uda się zrobić tylko 6 sztuk czyli tyle ile bez tego pnącza...
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Translatorek tak przetłumaczył:
    Cześć Rolnicy,

    Obawiam się, że mamy pewne wiadomości, że nie będzie do gustu, więc dziękujemy za zrozumienie w tej sprawie.

    Z wczorajszej Mill przebudowy, zmiany zostały wprowadzone w życie.

    Buff z Walentynki Chmura Row sprzedaż jest poprawny sposób to jest teraz. Buff działa np przez 6 godzin, a produkcja będzie działał szybciej tylko w tym czasie - w przeciwnym wypadku użytkownik będzie miał możliwość uruchomienia produkcji na dni i korzystać z tego buffa. Po wygaśnięciu buff, czas produkcji będzie przełączyć się na "prawdziwej" czas produkcji. (Np przełączyć z 30 godzin (zmniejszony czas) po 6 godzinach do 38 godzin ("prawdziwy" czas produkcji).

    System ten ma zastosowanie i będą miały zastosowanie do wszystkich entuzjastów, nie tylko na Walentynki Chmura rzędu buff.

    Przepraszamy za niedogodności i zmiana ta realizowana bez umówionym uprzedzenia - Mogę szczerze powiedzieć, że to jest tak frustrujące dla nas, jak i dla ciebie, ale to jest tak, jak ma pracować.

    Mamy nadzieję, że będzie jeszcze jak przeprojektowany Mill."A to był rząd za kasę czy nagroda?no bo jak za kasę,to...:wuerg:>:(
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W skrócie to tak jeżeli ma się abonament na młyn i ten rząd walentynkowy i nastawi się to przez te 6 godzin będzie krótszy czas produkcji, po tych 6 godzinach czas będzie pokazywał normalny czas ( bo bonus z rzędu wygasł).

    Bezsens, ale cóż.....
     
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Za kasę a dokładnie za 190 florenów...>:(
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bardzo niefajne posunięcie ze strony BP, bo kupiło się właśnie dlatego, żeby tą SP skrócić, a teraz co?
     
  20. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Ja nastawialam wczoraj na 24godz i mialam 8szt SP do wyprodukowania -to nie wiem co u Ciebie nie gra .A moze dziala ten blad ktory sie wkradl w produkcje mlyna -poczekaj to sie powinno wyjasnic .Ja nie sprawdze na razie bo mlyn u mnie stoi -zrobilam mu postojowe .
    Buff to oni maja -to bylo ostatnie pnacze jakie kupilam -koniec ,kropka .Az mnie,az mnie ......zatkalo delikatnie to nazwawszy .To jest wiecej niz swinstwo ,wiecej nie inwestuje w gre bo to nie pierwszy przypadek kiedy zmienili parametry rzedu -ech,szkoda sie produkowac i obijac warge o warge -przykre to
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.