W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ to nie chodzi o baobaby, nawet zupełnie bez SN jednak znacznie szybciej to idzie, jeśli się badyla da też na Baha.
    Mnie eventowe badyle zaczynały doprowadzać do białej gorączki już następnego dnia po starcie eventu 8)
    Więc dobrowolne skazywanie się na przedłużony kontakt z takim paskudztwem to naprawdę musi być masochizm 8)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Niech Ci będzie xD Mnie też do szału doprowadza,dlatego też wolę na coś innego,niż badyl,chociaż 2 x dziennie,popatrzeć na farmie xD
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jeżyki są prześliczne, a szczególnie małe:inlove:
    Gosiu wyspę też lubię , ale na ewent wywalam wszystko i wszędzie, oprócz JC i sowich drzew.
    Chcę jak najszybciej skończyć siać ewentowe ziele, a potem farma wraca do normy i czekam na resztę wylatywajek.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hula wam ten nowy system w mlynie? :oops: mi nie..
    wczoraj nastawilam po paszy dla szopow na super pasze -dzisiaj patrze a tylko pasza dla szopow ukrecona a mlyn stoi o_O-.-
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja wczoraj dwie na wyspie ustawiłam i nadal się robi...
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    na wyspie mi hula elegancko ...
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na farmie nie wiem czy działa czy nie, bo nic nie produkuje na razie xD
     
  8. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    U mnie produkcja SP ta z kolejki nie ruszyla. Pewnie jakies chwilowe zawirowania jak zwykle.
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    u mnie SP z kolejki ruszyła i dla garbusków też,więc chyba wszystko ok
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no u mnie tez wlasnie szkoda ze tak pozno sie zorientowalam -.-
     
  11. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Mnie to nie dziwi podobnie mialam z Renzo i skrzyniami piratow doszlam do 6 zadania i mi sie gra zawiesila. Normlka, ale pewnie u wiekszosci wszystko smiga.
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to pozbyłam się 8 tys kukułek, dzięki nim mam zdeponowany kolejny puchar xD
     
  13. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Pieknie nareszcie jest zastosowanie dla masy kukulek zalegajacych w spizarni. Ciekawe czy tworcy gry to przewidzieli. Jesli tak dalej pojdzie to cena kukulek moze troszke skoczyc do gory, ale nie powinna spadac drastycznie w dol jak to wszyscy przewidywali, ale pozyjemy zobaczymy.
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to jedyna dobra rzecz w tych kukułkach, że można do misji wrzucać, przy pierwszej edycji też można było je oddawać, ale zablokowali to i niby już więcej nie miało być takiej możliwości, a jednak dali....nie wiadomo tylko czy to zamierzone było xD
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to mam zrobione po 14 poziomów pucharów.I co teraz z tym zrobić?Żeby na drzewo wrzucić,to wszystkie 15 musi być?
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie musi być wszystkich. Możesz teraz wrzucić te co masz, a jak zdobędziesz kolejne to dorzucisz je do runy.
    Ja od długiego czasu mam je tam, teraz 2 kolejne wrzuciłam już nie płacąc gwiazdek :)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki,to wrzucam.Może to wypadające dziadostwo będzie lepiej sypało xD
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja na brak wypadajek nie narzekam odkąd je tam wrzuciłam ;)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Akurat jest okazja sprawdzić :) Mam 28/30 możliwych,zobaczymy
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja teraz mam 29/30 po dorzuceniu, kukułek zostało 6 tys, starczy, bo w hodowle ich nie zamierzam się bawić 8)

    No chyba, że zaskoczą nagrodami, to może zastanowię się....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.