W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Cóż czemu mnie to nie dziwi?8)8)8)xD:cry:xD:cry:
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    u mnie tego nie ma...
    natomiast 70 kilka pasz dla garbusow moge wyprodukowac natychmiast za jedyne uwaga 493 fl 8)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale np.drugą w kolejce też SP można ustawić-teraz 2 z 4 się produkują a już następne 4 w kolejce ustawiłam.Fajnie,przestojów uniknąć można :p
     
  4. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Agata ty to trzymasz reke na pulsie;). A te problemy, ktore wystapily nagle przewiduje i po uruchomieniu nowego mlyna. Zastanawiam sie, czy prace maja wplyw na uruchomiona wczesniej produkcje SP tj. czy zegar w mlynie nadal pracuje i odlicza czas produkcji, czy tez trzeba bedzie zaczac produkcje od nowa.
    Abonament na mlyn mam wykupiony obecnie wiec mnie to nie przeraza, chociaz to kolejna jawna kradziez ze strony kadry rzadzacej. Ktos wspominal, ze dodatkowe gniazdo bedzie do odblokowania za Floreny, to by bylo przegiecie, odblokowanie za abonament na mlyn to lepsza strategia. Przerazajace jacy oni sa cwani i bezkarni>:(>:(>:(:wuerg::wuerg::wuerg:.

    To gra juz dziala??
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie masz tego już niebawem? To pojawia się po najechaniu na to.
    No ja na razie SP nie nastawiałam.

    Tak gra działa.
     
  6. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    U mnie jest juz niebawem, ale skoro mam abonament na mlyn to czemu widze klodke? Byc moze cena abonamentu na mlyn teraz wzrosnie ze wzgledu na dodatkowa funkcje i od momentu wykupienia nowego pakietu z abonamentem klodka zniknie.
     
    _Olenka47, malinarp oraz Agata00755 lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja miałam nastawioną,bo tylko SP produkuje a na Baha dla garbusów-też już następna porcję nastawiłam.Chyba od dłuzszego czasu,coś pożytecznego dla nas udało się BP zrobić.:p Albo się pomylili i szybko to zmienią :D
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Chyba coś im nie pykło, bo ja też mam abonament a to jest nieaktywne.
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mam wlasnie najechalam ,wczesniej klikalam w to z uporem maniaka xD:cry:
     
  10. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Ja tez produkuje tylko SP jak wiekszosc graczy i na plus widze mozliwosc ustawienia SP w kolejce:). Ale czy nie wydaje wam sie to zbyt piekne, zeby bylo mozliwexD.
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tak sobie mysle ze jednak te super pola to nie taki glupi pomysl...szybciej przez czasowke sie przejdzie na noc mozna je dac z kasztankowym i z sn i innymi bajerami i moze byc nienajgorzej calkiem :p
     
  12. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Bedzie dobrze jak zwykle8)xD, a czy ktos sprawdzil jaki dzis dzien w kalendarzu Swiat Nietypowych??? Ciekawe czy istnieje juz dzien Super Pasiarzy tj. Miedzynarodowy dzien producentow Super Paszy. Jak znalazl na inauguracje nowego mlyna na Farmie.
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zawsze mozemy takowe swieto ustalic :p8)xD
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Narodowy Dzień Życia i Światowy Dzień GruźlicyxD:cry:xD:cry:
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dobry pomysł... a nie za krótka ta noc wyjdzie z pnączem...?
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie wiem nie chce mi sie liczyc xDxD:cry::cry:
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No mnie też się nie chce ;)
    Ale chyba jednak nie będzie za krótka, raczej taka w sam raz ;)
    Czyli na noc dopalacze na SN, a przed zbiorem rano - dopalacze na PD.
    No i fajnie xD
     
  18. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Przedziwne zestawienie-.-, slow brak by to opisac. xD

    Zziezzie czyzbys miala zamiar wziasc udzial w tym jakze wspanialym eventowym wydarzeniu:Di przelamac swoje zniechecenie do wszelkiego rodzaju aktywnosci farmerskiejxD


    Ps. Wlasnie zaadoptowalam sasiada, ktos sie do mnie sam zglosil, pewnie dzieki forum, jak milo. Mialam deficyt, starzy sasiedzi odczuwaja zniechecenie i co rusz ktos sie wykrusza. Nie winie ich za to, sama ledwo sie trzymam ostatkiem, sil co by grabi nie porzucic na dobre.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2015
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A nie wiem jeszcze, raczej nie - ale mam zapas wszystkiego, co potrzebne, nawet te nieszczęsne kupony na maszyny.
    Więc może z nudów machnę ten komiks (ohydne ilustracje zakleję sobie taką większą żółtą karteczką).
    Z drugiej strony wszystko, co dostanę za udział w tym wiekopomnym wydarzeniu, będzie musiało czekać na ten... kurcze no już zapomniałam, jak się nazywa to, na co tutaj czekamy... a później się okaże, że embargo potrwa jeszcze rok...
    ... więc na co mi te nagrody (i dodatkowy wydatek na licencje prezentowe - to w wersji optymistycznej rzecz jasna) 8)
     
  20. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Ba nikt juz nie pamieta na co my tu czekamy, pytanie wtorkowe chyba mialas na mysli, przeciez nie to wydarzenie z licencjami co to mialo byc, a go jakos nie maxD. Zrob ten event z nami, chociaz pierwsze zadanie to z myszami:p.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.