W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A, to już wiem, o co chodzi :)
    Trzeba było po prostu przyciąć ten wklejany kawałeczek, żeby nie właził na napis ;)
    Z tym, że różnica kolorów mogłaby zostać - właśnie dlatego, że nocna mara była screenem ze screena, malusieńkie różnice także w wymiarach ;)
    Gdybym jednak odpaliła tego Photoshopa, bez trudu zniwelowałabym wszelkie takie niedoskonałości... tylko po co...? xD
     
    babula40, _Olenka47 oraz malinarp lubią to.
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale niech dziewczyny wiedzą na co uwagę zwracać,jak się różne screny ogląda ;) W PS nie wszyscy biegli-ja nie mam wcale,bo kompa mam za słabego.
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ano po nic xDxDxDxD:cry::cry::cry:
     
  4. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    przestrzegali przed płytami :p , kliszami
     
    babula40, malinarp oraz zzizzie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A zerknij na to:

    [​IMG]
    Trochę lepiej jest, nie...? 8)xD
     
    malinarp i _Olenka47 lubią to.
  6. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    mam problem, za 450 żetonów kupiłam w Renzo drzewko moringa xxl i nie mogę "nałożyć " na zwykłe , odświeżyłam grę i nic, wyłączyłam grę i nic :mad: co mam zrobić , pomocy :p
     
    malinarp lubi to.
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no nieco lepiej aczkolwiek... :p;) no dobra nie bede juz nic mowic co widze xD:cry::cry: ;)
     
    babula40, gosiagosia60 oraz malinarp lubią to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    zobacz na to:
    - Moringa XXL - jest połączeniem podstawy i ulepszenia i dlatego stawiamy ją na zieloną trawkę. Dopiero po ponownym schowaniu do paska rozdzieli się na drzewko podstawowe i ulepszenie.
     
    _Olenka47 i malinarp lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Widzisz, bo wiesz ;)
    Gdybyś nie wiedziała...
    ... no, w każdym razie mój screen lepszy od tego, od którego się to wszystko zaczęło xD
    Tyle chyba przyznasz xD
     
  10. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Olu bo to drzewko sadzisz normalnie -ono jest z podstawa i dopiero po zebraniu go z pola rozdzieli sie na pdst i nakladke
    Agata juz Ci napisala wczesniej .
     
    babula40 i _Olenka47 lubią to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pfffff o cała galaktyke lepsiejszy -nie ma co nawet dyskutowac o tym ktory bardziej udany xD:cry:przeciez tamten to yhhhmmo_OxD:cry: musialabym byc po butelce koniaku i 3 nieprzespanych nocach :p
     
  12. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    dziękuję :inlove:
    dziękuję :inlove:
     
    babula40 i malinarp lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tej Rafy,to nie będzie wkrótce,prawda? :p Bo se poszalałam...:cry:A ile jeszcze zielska nie mam,to szok...-.- A w misjach tyle TPD się marnuje :cry: Upolowałam jednego dziobaka :D:D:D:D:inlove::music::inlove::music::pxD:cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2015
  14. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum



    super gratki :inlove:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Gosia ,ile emocji zawarłaś w tej jednej wiadomości xDxD
     
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Heloł popołudniowo :)
    Upolowałam 19 dziobaków po 4100SG ,tadam!!! xDxD
    Zuzka ,Twój screen jest taki prawdziwy ,masz talent kobieto xDxD
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No bo mam szczęśliwy dzień dzisiaj xD Wyleciało mi 10 poidełko z eventówki i mam 2 klej.A teraz zwierzątko :inlove:;):p
     
    _Olenka47, zzizzie oraz malinarp lubią to.
  18. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Gratuluje dziobaka ! Ja tez poszalalam i wydalam wszystkie ZB a rafa sobie poczeka bo juz mi sie znudzilo na nia czekac wole G&T :D
     
    _Olenka47 i gosiagosia60 lubią to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oj,to jakieś multi płacze i zgrzyta zębami :p Gratki,to się nazywa fart xDxDxD
     
    _Olenka47 i malinarp lubią to.
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To miałaś farta, u mnie własnie pojawiła się oferta za tyle http://screenshooter.net/102176635/wwunfnc
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.