W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dosias

    dosias Generał forum

    to na kolejna wyprawe moge juz jechac skoro sie nie załapalam na pierwszą,
    dopiero na grudzień jak cos
     
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wszystkich bierzemy, zwłaszcza hojnych sponsorów, bo do Hamburga na nogach to jakoś tak nie uchodzi xDxDxDxD
     
    TETUNIA lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No jak to, Szef się przyznał, że ma rower 8)
     
    TETUNIA, gretag oraz azikowo lubią to.
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Ale tylko Szef, na jedym daleko nie ujedziemy, chyba,że zmieni na taki[​IMG]
     
    gretag, TETUNIA oraz Karolka2626 lubią to.
  5. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    A Ty Zzizzie przyznaj sie jaki jesteś znak zodiaku, możesz też podać chiński;), ja w chinskim mam ciekawe zwierzę....... świnka i dalej .....metalowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, super no nie?
     
    margor1979 i gretag lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Śnieg spadł, dzieciaci pewnie mają sanki - w czym problem...? 8)
    Wcale nie jestem skorpion, tylko byk xD
    A chiński to zapomniałam, bo tam jakoś dziwnie te znaki poukładali, jak to Chińczycy xD
     
    gretag i azikowo lubią to.
  7. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Ja też waga :D

    Czy do Was też piszą sówki "biedni farmerzy" prosząc o jakieś fanty na GT ? Bo oni tacy biedni... Czy tylko ja mam taki zaszczyt ? Strasznie mnie to wkurza, bo jak chcę coś komuś oddać, to sama sobie znajduję tego ktosia...
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Do mnie jeszcze nie pisali... ale poprzednio a jakże, jakieś obce osoby. Najgorzej, że tacy niby początkujący z "biedną faremką" marzyli głównie o tych różowościach. Wkurzające to jest maksymalnie, zgadzam się.
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    przepraszam ze Cie wkurzylam....ta "biedna" to bylo zartem w pewnym sensie a nie tak doslownie....po prostu patrzylam na ogloszenia i do kilku osob napisalam. skoro na forum piszemy to myslalam ze moze moge liczyc na czyjas pomoc, kiedys sie postaram odwdzieczyc...
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    No tak rogata to Ty jesteś :D
     
  11. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Aaaa to ty - tak mi się właśnie kołatało, że mogłam gdzieś widzieć nick. Powiem tylko, że nie byłaś pierwsza i jedyna. Grasz dłużej ode mnie, masz wyższy poziom, a piszesz, że nie masz nawet jednej XXLki - naprawdę trudno mi w to wierzyć - ale cóż, ze mnie poprostu taki niedowiarek 8)
     
    kabokazekana lubi to.
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie napisalam ze nie mam ani jednej...mam niewiele ale jablonki xxl to na prawde nie mam ani jednej xD
    TSow malo kupowalam bo nie wydawalam zadnej kasy na florki...dopiero niedawno zaczelam na SP wydawac :p
     
    gretag lubi to.
  13. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Mykam spać, bo jutro znowu poranna pobudka, fajnych snów Wszystkim życzę, ja będę śnić o moich zdobyczach z GT;)BUZIAKI:inlove:
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witam moją Sąsiadeczkę :)

    Widocznie poznali się na Tobie,wiedzą,że masz dobre serce i wyłudzają.
    Do mnie raczej nie piszą, to ja piszę do moich ulubionych farmerów i proponuję im drobiazgi na pamiątkę :)
     
  15. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Witam, se poczytałam i mam refleksję ;)
    Lubię wysyłać Graczom potrzebującym, ale skąd wiedzieć, że dany Gracz rzeczywiście jest potrzebujący...
    Skąd wiedzieć, że to nie jest któreś z kolei multi?
    Tu zostaje opcja wysyłania tym znanym z Forum, ale znani z Forum często mają już całkiem sporo i rzadko czegoś potrzebują.
    Sama kiedyś zostałam zrobiona w balona (nie w balonie) :p
    I niby to tylko piksele, ale zostajesz z takim dziwnym uczuciem...że ktoś Cię oszukał.
     
  16. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Ja wysyłam swoim kurczaczkom
     
    aweva55 i gretag lubią to.
  17. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    na szczęście tych oszustów jest mało, i można się starać ustrzec przed oszustami, ale tylko starć niestety, mnie też naciągnęli, ale trudno, szkoda,że na forum nie mozna legalnie ostrzegać, tak aby PT mogło to sprawdzic i w razie czego cofnąć "darwoizne"lub po sprawdzeniu powinna być możliwość umieszczania listy graczy, którzy oszukują, jest to jedno z moich zdań na temat gry i forum:)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja to się zdążyłam wyspecjalizować w wysyłaniu prezentów i obronie przed rewanżem ;)
    Co mi się uzbiera, rozsyłam (w związku ze straszną zbrodnią, jakiej dopuściłam się na moim Mieciu, mam zerową potrzebę gromadzenia dóbr). I jeśli pisze do mnie ktoś, że potrzebuje multum podstawowych zagród do którejś tam początkowej misji, to oczywiście wysyłam natychmiast i jeszcze coś dorzucę lepszego.
    Ale jeśli czytam, że komuś się marzą same nowości z TS-ów (takie, których ja nie mam i nigdy nie będę miała, bo TS-ów nie kupuję) - to jakoś mi to dziwnie wygląda, bo niby skąd gracz na niziutkim levelu wie, co jest cenne...?
    A te różowości to mnie już zupełnie rozwalają - ktoś ledwo wyrósł z jabłonek i już różowe potrzebuje...? 8)
     
  19. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    no właśnie, skąd wiedzieć, że ktoś nie ma a nie że multi?
    I ja też raz się dałam oszukać na GT - było mi potwornie, ale to potwornie przykro. I nie chodziło wcale o to, co straciłam, bo nie byłam z tym związana emocjonalnie, ale chodziło o sam fakt, że ktoś mógł postąpić aż tak podle...
    I od tego czasu bawię się w balonie a wymieniam tylko z osobami, które znam z forum :)
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a zapomniałam różowości mi się marzą ;) bo mam tylko te z kukułek, ot taki bogaty farmer ze mniexDxDxDi gram 4 lata i jak widać mozna grać bez tych specjałówo_Oo_Oo_O a poważnie jak bym dostała to bym odesłała, bo to cenne jest i nieśmialam bym prosić o taki prezent, Pan Balon jest:) a młodzi o takie rzeczy potrafia prosić i to mnie naprawdę dziwi:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2015
    TETUNIA i chris975 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.