W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Aniu bierz się za misję ;)
    No a gdzie agbiko się schowała? Miała zakupić moją mumię z targu :D
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    juz zrobilam przedwczoraj xDxD:cry::cry::cry::cry:
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Aaaa no tak xD zapomniałem xD
    Może w moje strony jakiś cyrk przyjedzie bo prędzej tam pandę znajdę niż zobaczę u siebie z klonowań :D
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaha :D no najpredzej :p to ja sie tez bede cyrku spodziewac :pxD:cry:
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przyjrzałam się dzisiaj tej misji dokładniej.Nie wiem na co mi wywalać towar np. na 12 tokarni pałeczek?
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No własnie też mnie bardzo dziwi taka ilość pomarańczowej tokarni...

    A tak na poważnie to aby ta misja przy tych ilościach miała sens i w ogóle w jakikolwiek sposób miała zachęcić do próby jej zrobienia to w nagrodach powinien być np komplet różowości na Bahamę i ze 2 drzewka florenowe no i co najmniej dwa razy tego co tam oferują.
    Nie wiem kto układał te misję ale chyba nigdy nie grał w tą grę a sugerował się jedynie wynikami sprzedaży SP...szkoda tylko, że nie robią podziału na kraje tj tam gdzie mniej ludzie inwestują to wkład np zwierząt kolorowych powinien być znacznie mniejszy xD w Polsce jak są marne wyniki to mielibyśmy tylko do oddania 2 sułtany i jedną cyrkową i to byłoby prawdziwe wyrównywanie szans, które BP tak uwielbia :D xD
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Myślę,że to przez te pędzelki , które idą do budowy takie to cenne. Do tego V dołożył złom,a teraz poidełka.
    Te nowe wymyślane narzędzia do budowy warsztacików będą teraz pewnie elementem nowej mechaniki.
    Dla mnie pędzelki i złom już nie są cenne. Osiołki natłukły garów i do misji i do zupy. Misja z pałeczkami też dawno skończona.
    Co do poidełek, to nagrody w tej misji gdzie są potrzebne niestety nie rzucają na kolana.
    Nagrody w misji "Zamki na piasku" są nędzne w stosunku do ilości i wartości towaru.
     
  8. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    po to by wyprodukować wiecej pałeczek i wybić sobie nimi tą gre z głowy hiihihihihi
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kurczę pieczone ale się wlecze-.-
     
  10. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    a u mnie od rana kino szaleje i tak sobie teraz pomyślałam że tymi filmikami chcą odwrócić moją uwagę i uśpić moją czujność hmmmmm.I prawie im się udało.,No bo dopiero się dopatrzyłam że w pierwszym zadaniu eventowym,w srebnej i diamentowej misji za takie badziewie chcą moje ukochane kotki i cedrat.O mało co automatycznie bym zrobiła szok,już ze swoimi nożyczkami nie mam co robić,a te pare super nawozów i gora sianogroszy(więcej wydaję na Qpe),nie mówiąc o powalającej ilości PD,to ja wole odpuścić hihihihi​
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    niemozebnie :sleepy:
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pykłam se z nudów 2 archeologii i tańczącą xD ale za karę,że poza BB się bawię,umoczyłam 2 niemowlaki.I tak się zastanawiam,co z archeologami zrobić-iść na całość czy bramkę nr 1(na targ)wybrać:eek:
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahaah :D u mnie strasznie drogie kolorusy wyspowe ...szympansa dzisiaj widzialam po 130 tysi o_O trupie glowki kolo 40 :cry:
     
  14. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    U mnie trupie główki pod 60 tysięcy podchodziły i kilka udało mi się upchnąć na targu :)

    Niemowlaki chodzą po 330tys - ktoś chyba robi te misje xD
    Można nieźle zarobić :)

    edit: dziś widziałem cyrkową za ok 12 baniek i dosyć szybko zeszła z targu.
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pod warunkiem ze sie ma owe zwierzaki i pasze -.-xD:cry:
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No to już insza inszość xD
    Zwierzaki mam pojedyncze sztuki i się zastanawiam czy juz je wystawić czy się wstrzymać.
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Małpek nie robię,kiedyś spróbowałam i nic nie szło,to się zniechęciłam.Wstawiłam swojego sułtana,zobaczymy czy się sprzeda.Archeologii chyba też wstawię,prawie 500 tysi stoją.
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    u mnie po 330 archeologi -ladna cena to pewnie ze wystaw
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To mówisz że sobie z nudów pykasz, w sumie to i ja sobie pykłem na Bahamę TSowe drzewa z Zamków z Pisaku, ale zaraz wyjdą zarąbiste XXL :D
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Już nie pykam,bo zdechło :p Drzewek nie odkrywam bo nie mam za co ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.