W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Tylko gdzie to upchać?
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ale jakie te drzewka drogie ...10 kupilam i pol miliona poszlo o_O
     
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Zostało mi tylko 67 małych pól na sianie, reszta to zagrody i drzewka. Niestety żadnych różowości nie posiadam to wystawiam po kilka, XXL-ek też mało, a co chwilę nowe misje i wszystkiego dużo potrzeba :(
     
    Anetta41, malinarp oraz _Olenka47 lubią to.
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Swoją drogą gdyby wywalić ten piach koło zbiornika na wodę i stodoły, ten koło młyna i usunąć to koło obornika to zawsze kilka pól więcej by było,a tak to marnotrawstwo przestrzeni tam jest8)
     
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja na razie nic nie sieję tylko wystawiłem małpy bo mi czasowo pasują do rózanecznika a na targu cena zawrotna i rosnie;)
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    u mnie anakonda po 7 tysi o_O
    panda cyrkowa prawie 12 mln sultan 4,6
     
    malinarp, _Olenka47 oraz Anetta41 lubią to.
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Trzeba będzie zrobić przegląd targu pod kątem nowej misji, przebranżowić się trochę i jechać z dobytkiem na stragan. Tym bardziej, że zrobiłam wszystkie srebrne zadania i więcej już nie tyknę pewnie. To może chociaż jakiś sianogrosik wpadnie :p
     
  8. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Oj kochana, możesz się nie doczekać :p
     
    Anetta41 i malinarp lubią to.
  9. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    zawsze z podziwem patrzę na Twoje zasoby farmerskie... :)
    Chociaż jak w domu komentuję, że Norbijas ma to i tamto na farmie to mój 5-letni syn Norbert zawsze pyta: "mamo, kto ja?" :D
     
  10. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    to ja tez jestem sępiradło :p;) nie włożyłam i nie włożę tych zwierząt , z prostej przyczyny, bo ich nie mam , a robić też nie mam takiej potrzeby xDxDxDi całkiem dobrze mi z tym :p
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja jakbym miala to bym ich tam nie zapchala bo by mi reka uschla i spac bym nie mogla w nocy xDxD:cry::cry::cry:
    cyrkowa po 12 mln a sultan 4,6 mln toz to majatek!!
    jakies tam niskie srebrne zadania to jeszcze ale te z gornej polki to absurd totalny:wuerg:
     
  12. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Zrobiłem w 1 srebrną i złotą i srebrne w 2,3 i 4 - prawdopodobnie zrobię jeszcze pozostałe srebrne i ew diamentową w 1 zadaniu.

    Mam 175 ZB i się waham czy odblokować te nowe drzewka...
    W sumie do rafy chyba daleko wiec się uciuła a nawet jak nie styknie to jakoś martwić się chyba nie będę :)

    :eek:za florki też można je odblokować? :eek:

    edit: odblokowałem, zostało 43 więc mam nadzieję, że za chwilę z czymś nie wyjadą nowym xD
    faktycznie drogie te nowe drzewka...
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    tak, łącznie 660 fl te 3 drzewka kosztują :p
     
  14. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    ja kupiłam tylko jedno drzewko :p bananów brak xDxDxDna więcej
     
    malinarp, myszamm oraz Anetta41 lubią to.
  15. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    a u mnie o 16 była po 8mln jakbym miala kase to bym kupila i sprzedala teraz bo nie ma żadnej w sprzedaży :D
     
  16. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja za banany nowości odkryłam, ręka by mi uschła jakbym tyle kasy im dała, są przyjemniejsze rzeczy do kupienia;)
    Zostało mi jeszcze 134ZB , trudno musi starczyc w razie co na rafe , kasy im nie dam.Niedługo przejście poziomu będzie za florki,brak ci zwierza spoko,dawaj florki i już masz pełną stodołe itd itd ;)
     
    malinarp, ankagdw oraz Anetta41 lubią to.
  17. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Czytam Was i nie mogę się naczytać. Przecież jest nowa mechanika gry - cokolwiek by to oznaczało, a oznacza to co oznacza.
    Przecież wcale nie trzeba zanosić do misji kolorowych zwierzaków i wydawać setki milionów sg. Wystarczy zapełnić konto p.V i za zakupione florki zakończyć misję. Wydaję mi się, że jednak jest taka możliwość.
    Przecież p. V tylko na to czeka i na to właśnie liczył.
    My Polacy nie zarabiamy krocie,a na farmę wydajemy jakieś tam zaskórniaki. Ale już np. tacy Niemcy zarabiają więcej i to znacznie więcej niż my, a jednak dzisiejszego dnia 4-ch moich sąsiadów pożegnało się z farmą i napisali mi, że nie będą więcej płacili, bo to stało się nonsensem.
    Wylogowali się z sąsiadów i już ich na farmie nie zobaczę. Z drugiej strony wcale im się nie dziwię i pewnie niedługo też na poważnie się zastanowię co dalej z farmą zrobić.
     
  18. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    tez macie na targu widoczne tylko 2 nowe drzewa???? Powinno byc 3 bo tyle odkrylam
     
    malinarp lubi to.
  19. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Ale nie rozumiem czemu rezygnowac z gry??/ Właśnie powinniśmy się logować nadal ale nie kupować nic za realną gotówkę ;) bawmy się tym co mamy nie musimy mieć wszystkiego nie??
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    u wszystkich tak jest >>klik<<.
    U Niemców wyczytałam, że to tyczy się tylko pitomby i jej owoce mają pojawić się jutro w ciągu dnia na targu.
     
    malinarp i _Olenka47 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.