W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malinarp

    malinarp Mistrz forum

     
    Anetta41, _Olenka47 oraz azikowo lubią to.
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    masz farta:) dziękuję zapiszę:) ale masz racje szmat czasu do GT, więc trzeba go umilać, że wychodzi łądne słońce to trzeba milusińskiego zaraz po kawce na spacer pogonić:)niech ma coś starszy pan z wiosny:D
     
    Anetta41, ankagdw oraz malinarp lubią to.
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    No co Ty! Według mnie szukanie w balonie jest fajne! Ale tak czasochłonne i tak zajmujące, że to się w głowie nie mieści:wuerg:xD Ale lubię ten event, można komuś coś przesłać, z kimś się wymienic i ktoś coś bezinteresownie wyśle:) Miło na duszy się robi mimo pikseli;)
    Dzień dobry w niedzielne przedpołudnie:) U mnie piękna słoneczna pogoda, oby dośc ciepło było;)
     
  4. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Witaj Justyno-jak dobrze ze juz jestes :DJa dopiero raz widzialam balon bo to byly moje poczatki w grze i mialam prawie pusty pasek ale za to obadalam sprawe -zrobilam interes mojego zycia bo sprzedalam BP pomaranczowy kurnik ,ech glupoty robilam na poczatku a wszystkie oferty byly dla mnie za drogie bo nie mialam sie czym wymieniac, Na poczatku szalalam z TS-drzewkami bo na tym dobrze wychodzilam troszke mam drzew z rzemiosla ale najwiecej jajecznych bo az 10XXL .Teraz juz wiem na co polowac i co komu darowac :D
     
  5. Majowe

    Majowe Baron forum

    Po żaby i jeże pisz, w tych ts-ach mnie znowu obdarowało i chętnie się podzielę :)
     
  6. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    na początku to chyba każdy błądził i nieraz się z siebie śmiałam hihihihiih
    Uwielbiam grzebanie w balonie,ale powiem że jak się GT konczyło to oddychałam z ulgą ;)Nio ale jak sie grzebie w nim dniami i nocami to nie ma co się dziwić.Dzieki Balonowi zdobyłam J.Cytrynki i to wszystkie za bezcen,ostatnio mi się na sam koniec tyle rzuciło że innych też obdarowałam bo po co mi tak dużo,po jednym na pole mi styka:)Za jabłonke zdobyłam 3 granatowce itd itd.

    Hej słonko, u mnie narazie chmurki na niebie,ale w sobote i piątek było bardzo ładnie.

    Twoje posty połączyłam.Na forum nie można pisać posta pod postem,jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy pierwszym swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 marca 2015
    Anetta41, toDzasta oraz malinarp lubią to.
  7. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    No widzisz a ja sie wstydzilam dawac oferte jablonki za cokolwiek bo wydawalo mi sie ze jablonka to za marny dynks :D
     
    Anetta41 i _Olenka47 lubią to.
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A u mnie wczoraj było brzydko, zimno i pochmurno:(
    Tak najlepsze jest, że czasem można fajne oferty można trafić:) Ja fajne itemki za zwykłe drzewka za SG znajdowałamxD
     
    Anetta41, malinarp oraz _Olenka47 lubią to.
  9. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    Dzień dobry, Aniu jak balon nadleci to żabki będą Twoje , mam prośbę :)przypomnij się ,moja pamięć jest dobra tylko krótka xDxDxD
     
  10. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Zgadza się mogłabym kupić :) ale mam problem z pomieszczeniem wsyzstkeigo na polu :D wiec wstawiam tylko kolorowe zagrody które produkują szybciej i więcej :) bo inaczej bym nie mogła hodawać innych rzeczy a ja raczej na sianie jestem nastawiona niz na zwierzaki więc dlatego nie kupuje zwykłych zagród z osłami wole juz kupić kilka osłów w szczególności ze nie robię hurtowo garów :)


    ale ekstra balon :D
     
  11. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    A czy balon w ogóle nadleci?
     
    _Olenka47, malinarp oraz Anetta41 lubią to.
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Kiedyś na pewno 8)

    Bry:)
     
  13. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Do tego czasu wyłysieję xD
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie tylko Ty xD
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry ;) stary mi kupil fl na szczescie niewiele -mowi zebym sobie ts postawila bo czuje ze dziobaki trafie - no nie wierze mu cos :pxDxD:cry::cry:
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Niewiele tzn najmniejszy pakiet z tych promocyjnych 1500? xD xD xD ;)


    Pochwal się zdobyczami ;)
     
  17. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Obojetnie co trafisz to i tak humorek poprawiony i ciut adrenalinki do tego wiec wedlug mnie mial racje i dobry tan Twoj Pan maz ;)
    A co sobie bedzie zalowala -niechaj zaszaleje i same dziobaki i kiwi ma :D:D:D
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    niee 150 fl :p;) ale nie zwariowalam nie wydam na ts calych . zostawie polowe na pasze albo i nie -zalezy czy bede miala zamiar kupic czy tez moze nie :)roznie bywa;)
    hahahaha no niezły;) :p
    palenie rzucilam,na piwo nie chadzam to mi czasem takiego psikusa zrobi ;)
    ale zebym tak chciala te tsy bardzo to bym nie powiedziala o_O jak juz sa jednak to nie pogardze xDxD:cry::cry:
    a to wszystko przez post agifarm -postawila 3 ts i miala kiwi i dziobaki ,cos tam skomentowalam przy starym i mam na polu ts hahahaha xD:cry::cry:
     
  19. Majowe

    Majowe Baron forum

    Czy może mi ktoś zaplanować morderstwo doskonałe - chcę ukatrupić swojego Miecia, ale wiecie tak żeby się nie dowiedział xDxDxD Jest coraz gorszy i dzisiaj wymusił na mnie kolejne ts-y :cry::cry::cry:
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahahaa :D nie ma bata -dowie sie i to pierwszy co gorsze :p;) moj miecio byl w hibernacji ale miecio mojego starego go obudzil :cry::cry::cry:i jak juz stoja to MIEC chce dziobaki i kiwi xDxD:cry::cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.