W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..już podsyłam mydło i to całe bo nie mogę na koleżance z gry oszczędzać :p
    [​IMG]
     
    *Happygarden* lubi to.
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    napisz tak mniej więcej co byś chciała to będę wiedzieć czy głowę zawracać, bo ostatnio mojej farmy TS nie lubią:)
     
    *Happygarden* i gretag lubią to.
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Obojętne ile dają SG..bo grosz do grosza, sama Wiesz ile się uzbiera :p

    ..a Chris co kolekcjonuje?
     
    *Happygarden* i azikowo lubią to.
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    pewnie,że wiem, z innej beczki, mam świnkę skarbonkę:) i przez cały rok wrzucamy do niej pięciozłotówki i nie uwierzycie ale można spokojnie i 2 000 zł uzbieraćxD niby nie dużo ale na wymianę wakacyjną jak znalazł:)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jakie cudne mydło xD
    I krawędzie ma ostre jak trza, da radę (przy chlastaniu oczywiście) xD

    Dorzucę ci w takim razie jeszcze coś dziwnego co się nazywa Do siego roku i tego Kasztanowego pająka, oba dają SG. Mam jeszcze Cukrowy domek, ale on tylko 1400 daje, aż wstyd wysyłać :(
    Chyba to już wszystko co mam na SG :(
     
    *Happygarden*, azikowo oraz gretag lubią to.
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak piszesz tylko 1400 SG daje, to moim itemom daleko do tej kwoty :( bo te droższe to na pnącze są potrzebne:)
     
    *Happygarden* i gretag lubią to.
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Poważnie zbierasz smoki?? :D
    Mam smoka Gastona - podeślę do kolekcji:p
    Nawiasem pisałaś kiedyś, że zbywa Ci orzesznic brazylijskich i że jak coś to mi prześlesz - chciałam tak właśnie powiedzieć że trafiła mi się w dziś odkrytym zaległym TSie, więc już nie trzeba :)
     
    *Happygarden* i gretag lubią to.
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zuzanko droga (tak mi pasuje do Ciebie to imię) toć będę musiała Ci pół domu odpisać rejentalnie :p..ale mnie uszczęśliwisz tymi itemami, serio :) Dziękuję pięknie :)

    monia1125-Jak masz orzesznicę to cos innego dla Ciebie się znajdzie :)
     
    *Happygarden* lubi to.
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Kochani moi cudny pomysł MODChris nam dał z tym forum, ja serio już muszę zmykać bo wstaję o 5, ale jutro po pracy zaraz tutaj wracam, azikowo jutro na pewno się umówimy, jak nie na drzewka cukrowe , lub solne to coś innego wymyślisz, najlepiej przemyśl co masz ciekawego i serio ja też lubię jak ktoś ma frajdę z rzeczy które mu dałam. Duże cmokusie dla Was:). Miłej nocki dla Wszystkich
     
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    przynajmniej nie dostajemy po uszach,że nie w temacie piszemy:) chociaż nigdy nie wiadomo :) ja jutro jeszcze urlopik mam:)wiec i pospać można dłużej:)ale nie za długo pies też swoje prawa ma :)
     
    *Happygarden*, gretag oraz monia1125 lubią to.
  11. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Jeszcze tylko,ja tak samo na wakacje zbieram, ostatnio mieliśmy ponad 2 tysiące, super , no i też mam suczkę, ale rano mąż z nią wychodzi, już zmykam pa
     
    *Happygarden* i gretag lubią to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zuza jestem w realu, nie da się ukryć :)
    Możesz mi rejentalnie odpisać pół tego mydła xD

    Ja naprawdę niczego nie zbieram, na nic nie poluję, testuję tylko jakieś nowości w grze, a tak na co dzień zbieram nawozy z baobabów i tyle. Dawno bym już zwiała z tej gry, gdyby nie forum xD
    Więc będę szczęśliwa mogąc się pozbyć tych itemów z paska :)
    Uff, ale one są nowe :(
    Jak nie pozwolą teraz wysyłać, to będę musiała poczekać do następnego G&T...
    Cóż, forum pozwoli mi przetrwać (mam nadzieję) xD
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a ja tak zapytam co z Chrisem?..leży pod stołem czy poszedł z Mieciem do baru?..odezwij się człowieku bo tu poważne darowizny obgadujemy ..:p

    zzizzie- to jednak wyczułam Twoje imię ..ładne, nie to co moje.. :)
     
    *Happygarden* i TETUNIA lubią to.
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    złote banany zamieniają na płynne złote xD i nie na ropę xDxD ale do notariusz zdąży na czas

    z moim psiakiem jest ten problem, że on rano bardzo szybko odwala poranne obowiązki, gdy jakiś domownik jeszcze jest w łóżku :):):) pędzi na złamanie łap aby załapać się i jeszcze pospać w towarzystwie najlepiej pod ciepłą kołderką:):):)
    wiadomo już do ktorej kategorii właścicieli się zaliczam xDxDxD
     
  15. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Żaby tylko podatku od tych darowizn nie nałożyli... :p

    Gretka każde imię jest ładne, a szczególnie te które noszą piękni ludzi (piękni duchowo i charakternie)
    Jak to mówią jak się lubi człowieka to i jego imię się polubi :) wniosek - musisz się bardziej polubić to polubisz swoje imię, a wtedy będzie ono ładne a nawet piękne... :)
    (jakaś logika mimo wszystko w tym jest :p)
    Powinnam zostać psycholoszkom 8) hihihi

    była kiedyś taka piosenka o Zuzi.. :p
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bo ja wiem, czy ładne... przywykłam ;)
    Nazwisko też mam na "Z", a nawet dwa - i oba na "Z", stąd ta zzizzie ;)
    A Greta to skrót od niemieckiej Małgorzaty, twoim zdaniem to jest brzydkie imię?! No coś ty :)

    A którego Chrisa tak wyglądacie...?
    Tego cywilnego czy może tego funkcyjnego...?
    Obgadywanie darowizn jest chyba zakazane... tutaj wolno? Super xD
    Bo ja mam jeszcze jakiś badziew na wyspę do rozdania xD
     
  17. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Cieszę się, że pomysł się Wam jednak spodobał, tutaj możecie sobie do woli dyskutować o GT, a Zgadula zachowa swój własny niepowtarzalny moim zdaniem klimat. :D
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wyglądamy cywilnego Chrisa..tego funkcyjnego to się boimy :p

    ..ja na wyspę też mam sporo do rozdania, np. pistacji, orzesznic, granatem tez mogę w kogoś rzucić :)...tych nowych to raczej nie dadzą wysłać to nie ma się co umawiać.
    Obgadywanie darowizn i wymian przejdzie jeśli tu nie będzie bałaganu w temacie..a myślę,że nie będzie..
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Co Wy chcecie od swoich imion? A moje Ania i na każdym kroku jakąś spotykam, nawet w pracy na 9 dziewczyn 4 były Anieo_O
    Człowiek jest piękny jak ma piękną duszę:)
    A na darowizny to się chyba można umawiać, na wymiany nie :) a my dobre duszyczki dawać chcemy:)

    Granatami to mnie ostatnio zasypało:)więc też mogę komuś podarować:)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Funkcyjnych należy się bać 8)
    Ja się boję podwójnie, bo jak mnie zbanują, to mi już nic nie pozostanie poza miłością do nawozu 8)
    Na wyspę to mam te itemy, co dają TPD... drzewka też, ale chyba itemy cenniejsze ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.