W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja nie stoję 8)
    Nawet nie leżę 8)
    Idę... do domu xD
    Czas na uczczenie piątunia :inlove:
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [
    A ja się nie poczuwam do winy i nie przypominam sobie,żebym się z Ciebie SMOD-ko nabijała..
     
  3. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    sklerozę może i mam czasami :p ale tez sobie nie przypominam żebym się z kogoś z Ekipy nabijała /nabijać się pot. «wyśmiewać się, drwić z kogoś»
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to się nowa metoryka BP na pewno nie zmieni...-.- Właśnie byłam poczytać w mini eventach xD
     
  5. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    To ide i ja ,ciekawe co dostali bo Ci niecierpliwi to pewno juz odkryli :D
     
  6. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Witam!

    Kto z Was skusi się na tą fantastyczną ofertę? Tylko dziś, tylko u mnie!

    [​IMG]
     
  7. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zawsze będzie tak, że ktoś będzie kupował, jak nie Polacy to kto inny ( jak kogoś stać to czemu ma nie kupić- chociażby dla Miecia), więc gra nadal będzie skazana na wydawanie kasiorki.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A ja z innej beczki... znacie Dennisa...?

    [​IMG]
    Oto Dennis w roku 2013. Waga - 25,5 kg. Jego poprzednia właścicielka karmiła go pizzą, hamburgerami i innym ludzkim żarciem.

    A tak Dennis wygląda teraz:

    [​IMG]
    Nowa właścicielka zmieniła mu dietę - dostawał specjalną odchudzającą suchą karmę i dużo spacerował. Obecna waga - 5,5 kg.
    Schudł tak bardzo, że zaczął się potykać o zwisające fałdy skóry. Przeszedł trzy operacje plastyczne, żeby się tej skóry pozbyć.
    Dziś Dennis - sześciolatek - kocha uganiać się za wiewiórkami, aportować patyczek i rządzić trzema innymi uratowanymi psami, z którymi mieszka.
    Cudna historyjka, prawda? :)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no i nowinka-już nie ma 49 florków za skończenie misji :D [​IMG] Jest 500 xDxDxD
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    49 jest za samego dziobaka.
    U mnie wygląda to tak:
    [​IMG]

    Tyle jest za kiwi i dziobaka :p
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Na pewno jest - ale najpierw trzeba oddać pozostałe zwierzaki, kwota maleje w miarę oddawania.
    Jeszcze w pracy popatrzyłam sobie (bez zazdrości), jak robiła to moja kumpela.
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a to ja jak zwykle do tyłu z info jestem :p I tak nie zrobię teraz,może kiedyś,jak dziobaki tanie będą i reszta zwierzaków
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja też nie zrobię teraz, jestem w trakcie kończenia niespodzianki z Antypodów, przy zbiorze 2 kiwi dziennie trochę to schodzi, dopiero później zacznie się na tą misje nową zbierać kiwi, a na końcu o dziobakach będę myślała xD

    Misja nie zając, nie ucieknie xDxD
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tylko dożyć do ukończenia trzeba :D A ja już leciwa kobitka jestem ;):cry:xD
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Za jakieś 3-4 miechy dziobaki będą tanie na targu, a żeby kupić 7 to nie straci się majątku :p8)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja żartuję oczywiście-ze zwierzaków się wyprzedałam wczoraj,to nazbierać na nowo muszę.Zresztą ja wszystkie misje wybiórczo robię.
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja wszystkiego nie sprzedałam, jednak wolałam coś zostawić, bo tyle tych zagród jest, że nie ma gdzie ich stawiać, więc na czarną godzinę wolę chociaż po te 20 sztuk mieć.
     
  19. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Gosiu bo 49 fl to bedzie pewnie wtedy jesli wszystkie zwierzeta sie dolozy do misji a braknie tylko dziobakow .Nie sprawdze tego bo mnie wiecej brakuje wiec poczekajmy co inni powiedza
     
  20. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja jak patrze na te okazje w sklepiku z sianogroszami to nie moge wyjsc z podziwu, kto to wymyslił szok.Przecież to bezsens,rozumiem jakby byl milion sianogroszy ale 5tys za tyle florenow szok szok szok.Ktoś kto to wymyslił powinien dostać medal...............każdy już sobie dopowie jaki ihihhihihiih
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.