W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Dziekuje za odpowiedz i ....-dalam spokoj Alchemikowi a odblokowalam runy z produktami do piekarni i SPA .I tak bym tych skrzatow nie stawiala jesli zajmuja az 4 male pola bo jeszcze mam misje zwiazane z sianiem a moze cos w nim zmienia na lepsze (co jest watpliwe )
     
  2. babula40

    babula40 Komandor forum

    W oczekiwaniu ma oczekiwane ,działamy z Kasią (tzn. ja planuję ona wykonuje ) jajeczko koralikowe :)

    [​IMG]
     
  3. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Gratuluje pomyslu-takiego cuda to jeszcze nie widzialam .Jest piekne:D
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja zanim zagłosuję poproszę obu kandydatów o przedstawienie ........kiełbasy wyborczej..I niech to nie będzie ta z imprezy chrisa;)
     
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ponieważ mamy 2 kandydatów (może jeszcze kilku wypłynie )to proponuję rozpocząć kampanię wyborczą . Niech teraz kandydaci się starają o nasze głosy 8). Niech nas zachęcają i przekonują xD
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Śliczne, jestem pod wrażeniem :)..
     
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Niech przekonująxDxDxD
    Tylko nie zauważyłam by się palili do sołtysowania....xDxDxD

    Teraz z innej beczki..
    Wyobraźcie sobie..że zaczęły u mnie lecieć pędzelki jak by worek się rozwiązał w ciągu 3-ch dni wypadlo 27-m a poidełko żadne o o o Dziwne to..

    babuleńko jajko śliczne...:)
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Standard, pędzelki już nie takie nowe, więc mogą lecieć, a poidełka będą jak krew z nosa lecieć, do czasu jak wejdzie nowe narzędzie. Mi ostatnio też bardzo dużo pędzelków wpadło, teraz mam ich 71 :eek:xD:p
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Trudno..chcą nie chcą muszą..Są mniejszością na forum a teraz jest trend,żeby mniejszości wspierać;)
     
  10. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Teraz to rozumiem..Raz mniejszość....Dwa..Nie chcem ale muszem..xD
     
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Był już taki jeden co nie chciał ale musiał 8)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To teraz jest ich dwóchxDxDxD I myślę,że farmerzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa:p
    Spojrzałam do stodoły- 75 pędzelków sobie leży..
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie, pędzelki... a do tego pomalutku doszlusowuje złom.
    Dla mnie jest to dowód braku jakiegoś perspektywicznego planu rozwoju gry - autorzy nastawieni są wyłącznie na szybki zysk.
    Nowe narzędzie potrzebne do zbudowania fabryczki... fabryczka potrzebna do zrobienia specjalnie obmyślonej misji (z coraz gorszymi nagrodami)... no i produkt na początku nieźle się będzie sprzedawał na targu... więc nowi / zamożni / zamiecieni gracze biegną zakupić skrzynki.

    Część graczy oczywiście najpierw się chwilę zastanowi i w końcu nie kupi skrzynki, bo fabryczkę się kiedyś tam postawi, a jej przydatność jest raczej wątpliwa (bez względu na spodziewane super zarobki tak na początku... równie dobrze można paszę dla słonia kręcić na okrągło).

    A jest jeszcze (chyba coraz większa) grupa graczy takich jak ja, którzy najpierw zauważają pazerność (z gatunku tych nerwowych pazerności, jak u żebrzącego ćpuna na starcie głodu), a później - ten wspomniany na wstępie brak planu na przyszłość.
    Powielanie "nowych mechanik" niestety nie zapewnia im wiecznej młodości... taka jest ponura prawda, panie V 8)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zgadzam się z Tobą i dodam,że gdyby przeliczyć zyski ze sprzedaży tych nowych produktów to nie opłaci się kupować skrzynek i na siłę oddawać drogich w tym czasie zwierząt do zadań w spółdzielni w poszukiwaniu brakujących narzędzi..

    ..a na Sołtysów ..glosuję żeby było ich dwóch..a co..przecież jesteśmy zamożnymi farmerami..haha..Farmeria i
    Chris na Sołtysów się nadają :p
     
  15. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Zgadzam się w 1000% i radzę młodym farmerom poczekajcie i jak będziecie chcieli to misje (z wątpliwej jakości nagrodami ) za kilka miesięcy zrobicie bez spinki i wydawania milionów sg;). Nie skończyłam jeszcze misji z kiwi ( prawdę powiedziawszy stan kiwi u mnie 1 szt) i z drzewami . Drzewa mam ale dopóki cena dobra na targu to nie dam ;) ale chętnie sprzedaję . Wilki mają czterokrotnie niższą cenę w stosunku do początków . Nie dajcie się panu V . 8)
    Grecia świetny pomysł z dwoma sołtysami , od przybytku głowa nie boli :p:D
     
  16. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Alu śliczne jajeczko :) , wszystkie Kasie są zdolne ;) wiem co piszę ,moja córka też Kasia:music::music::music:


    głosuję na Chrisa i na Farmerię ;) , może być dwóch :p
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A oni zamilkli....:D
     
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    To się nazywa strach przed podejmowaniem trudnych decyzji ?xD
    Oj tak ,Kaśki mają talent :music:
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dziękuję za poparcie ale ja tam polityki nie lubię, wolę swoje wygodne i bezpieczne miejsce w loży szyderców (te z avatara) :D
     
  20. babula40

    babula40 Komandor forum

    Jaka polityka ? tu trzeba rządzić ,jak na sołtysa przystało xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.