W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    I nie można zapomnieć o szkole mentorów, chcesz zostać mentorem opłata 300 fl, chcesz zostać kurczakiem 150 fl, chcesz wyszukać kurczaka: 100 fl- grający, 50 fl - z czerwonym termometrem xD

    Kurczak chce opuścić mentora - 25 fl, mentor chce wywalić kurczaka- 50 fl.
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pobudka spiochy :p;)
    bry :) po wczorajszym bb musze dosyc intensywnie po polu latac od dzis :cry::cry:xD:cry:zdefraudowalam caly majatek sianogroszowy hahhahaa :pale co tam to tylko pare pixeli za to pod koniec bb zabawa przednia xD:cry:
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No zabawa przy wczorajszych miksach była przednia xD
    Normalnie to nigdy bym takiej kombinacji nie dała, ale wczoraj jakoś to działało (przynajmniej przez jakiś czas:p) i szybciej zdobyłam tego dyskotekowego, niż jakbym robiła normalnymi sposobami. Jeszcze tylko 1 zostanie na później i będzie na różową zagrodę, którą może za rok wybuduje- poidełka xD
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja sobie te 4 sztuki schomikowalam ,ciekawa zupy jestem i poczekam z budowaniem ...jakby zrobili tak jak z oslami to by bylo rewelacyjnie 4 szt zamiast 10 ..:music:ale nie wiem czy liczyc na taka rozrzutnosc pana V. xDxD:cry::cry:
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No jakby dali tak do zupy i nagroda różowa zagroda+ fabryka jak z osłami to by było dużo lepiej, niż zanim samemu to się wybuduje...
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    poidla bysmy omineli :p ahhhh ten nasz dobrodziej Najarany :inlove::music:xDxD:cry::cry:

    Gosia a co ty tak zza krzaka hęę?:p
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hejka mixerki xD U mnie też udane.Na targu jeszcze mam cyrkową,sułtana i mumię.Ale i w zanadrzu (czytaj:w stodole)mam jeszcze sułtana,mumię i 3 archeologi.xDMoże kiedyś sprzedam,to będę bogata ;):pxD Troszkę też w "powietrze"puściłam dla mnie wysokich zwierzaków.Ale ogólnie zadowolona jestem.O zupie nie myślę,bo kury i inne farmowe w ogóle nie chcą współpracować ze mną :cry:Tą fabryczkę mam i 3 poidła w zapasie.:p
     
  8. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Dzień dobry oczekującym..na coś tam....
    Ale przybyło tych opłat.. mozna by jeszcze doliczyć opłaty i ubezpieczenia za szklarnie od pomidorów i oczywiście tą w której można szukać ulepszeń .Oczywiście za te wszystkie miłości także i to dość dużo..
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hihihi a za BB już była opłata?
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no prosze elegancko -bedziesz bogata farmerka :music: ja poki co lekko ponad 600 tys na liczniku mam xD:cry::cry:
    musze pohandlowac ale to jak blazers sprzeda swoje cudaki -nie przebijamy sie na targu-taki sasiedzki układ xD:cry:
    sprzedam teczowe i joginy,i jakies tam co mi sa niepotrzebne,rozowa swinka wisi od paru dni -chyba wroci do mnie spowrotem :p
    bylo xD:cry::cry:
     
  11. pingu

    pingu Czeladnik forum

    Witam wszystkich serdecznie:)
    zapomnieliscie o jednej z najważniejszych opłat a mianowicie o opłacie wynoszącej 100 fl dzięki której można bedzie pisać z zzizzie oraz wtórować jej. xD
     
  12. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Witajcie
    Do tej pory czytałam Was zza krzaka ale teraz już nie mogę się powstrzymać i też dorzucę swój pomysł.
    Proponuję opłatę za podsuwanie panu V pomysłów na opłaty. 100 FL za pomysł.xDxD
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    no, a poidła na miarę złota są xD;)xD:cry::inlove:
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to koniecznie do moliwosci ominiecia poidel dzieki zupie trzeba z 200 fl dodac bo jak to tak..niesprawiedliwe wielce tak doic biednego Varuna 8)
     
  15. babula40

    babula40 Komandor forum

    Uważam ,że tę opłatę należy podnieść do 500FL xD
    Poranne sandały goryla :music:
    U mnie mixy cieniutkie ,chwalić się nie ma czym . Cieszę się ,że skończyłam czasówkę .Zapasów brak :oops:
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ty lepiej napisz,jak zdrowie,bo widzę,że starannie ten temat omijasz -.-Bry
     
  17. babula40

    babula40 Komandor forum

    Gosiu ,odpowiem słowami Kory Jackowskiej ;
    Stoję, stoję, czuję się świetnie
    Nie muszę siedzieć, nie muszę leżeć
    Czuję się świetnie, ach jak wspaniale
    Nie muszę siedzieć, wcale ach wcale
    Czuję się świetnie, ach jak przyjemnie ......
    dziękuję za troskę :inlove: ja to farciara jestem i zastanawiam się nawet ,czy na MRI iść 8)
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    O prosze za nie udane miksy też należało by opłatę wnieść
    Witaski dla nie powitanych...
    Babulko za umieszczanie piosenek też należy sie opłata i to podwójna..:cry::cry::cry:
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :oops:ja to nic nie chce mowic ale wiedzialam jak napisalas ze nie pojdziesz na to badanie :eek:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Taaa...Też do tej pory farciara byłam i starannie wszelkiego rodzaju gabinety lekarsko-diagnostyczne omijałam :pAle...Jak coś wlazło,to raczej samo nie wylezie.Więc skoro ja polazłam do dochtorów i się nawet leczę,to i Ty powinnaś xD I nie mam tu na myśli grypy -.-TSH 0.5 to podobno dużo za mało...o_O a ja się cieszyłam,że figurę nastolatki posiadłam :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.