W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Statystyczny wypełniacz ankiet
    [​IMG]
     
  2. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    A skąd? Zaczynam podejrzewać u siebie dar jasnowidzenia....:pxD:oops::oops:
    Nie bądź taka wymagająca..Fajnie się cofnąć do dzieciństwa.....Ja z uporem maniaka wpisuje 100 lat..A w takim wieku ponoć się dziecinnieje...
    Kurza stopka ale tyś przystojniak.:p.Fiu fiu szkoda żeś małolat..:cry:
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, fakt, pewnie nikt nie uwierzy :cry:
    Sama jestem sobie winna - od roku się tak pracowicie stylizuję na czołową inwestorkę, że teraz wszyscy wiedzą, co myśleć 8)

    Kurcze, no to faktycznie też już wiem, skąd te masowe rezygnacje z gry... rzeczywiście fatalny błąd z tą zakładką, dobrze, że zauważyli i naprawili xD

    A tak serio to ja już zupełnie nic nie rozumiem - ktoś tu z nas robi nawet nie małe dzieci (jak małe dzieci to się mamy zachowywać tylko na forum), ale jakichś nieszczęsnych obłąkańców, w dodatku mocno niepełnosprawnych intelektualnie.
    Do dwóch wczorajszych wiekopomnych wydarzeń doszło trzecie w postaci nieoczekiwanej zmiany płci i naprawienia błędu... czy ktoś tam na górze ma tytuł mistrza świata w jechaniu w kulki...?
    Z drugiej strony - wbrew temu, co nam się może tutaj na forum wydawać, przychody zapewne rosną, skoro próbne "nowe mechaniki" (cokolwiek by to miało oznaczać) są następnie masowo powielane.
    Wniosek jest ponury - oni jednak oceniają graczy wyjątkowo trafnie 8)
    Zaczynam rozumieć, dlaczego ta gra nie dla mnie... nie wpasowuję się w schematy 8)
     
  4. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Witam Wszystkich w piekny iscie wiosenny poranek . Atomciu gratuluje takiego cudenka -piekny ten Twoj Ogrod Ozdobny ja o takim moge tylko pomarzyc ale sie chociaz napatrzylam .Te drzewka juz sa dla mnie nie do zdobycia jak na razie to juz historia a z itemami to samo . W moim ogrodeczku kroluja kibole :)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o nie bede wiecej jesc i czytac bo malo sie jajecznica nie udusilam ... :oops:(jakkolwiek to brzmi)
    Chris :inlove::inlove::music::music: no nie wiedzialam ze mam takiego przystojnego sasiada za płotem xDxD:cry::cry:
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    To już jest efekt po kuracji odchudzającej i ćwiczeniom z Chodakowską xD xD xD
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wooooooooow :music: no dosłownie efekt wooow xD:cry::cry: ale tak myslalam ,ze gdzies jest haczyk :p
     
  8. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom z Rana Dziewczynki z Koła Gospodyń Wiejskich

    Co wam tak wesoło z rańca, po wczorajszym biuletynie to już naprawdę nie ma co się cieszyć o_O

    Niestety nie kupiłem, nie działają na mnie takie zaczepki finansowe, jak by dawał Prosiakoamor plus 100% PD na Bahamę, to w czasie jak był sprzedawany to bym pomyślał, a po wczorajszym Biuletynie najaranego klienta, każda wydana złotówkana na grę , to tak jak by ją przez okno wyrzucić o_O
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    heee czeesc ;) a powiedz co robic plakac?przeciez to juz takie zenujace jest,ze az smieszne xD:cry:
    z ta wyrzucana zlotowka ...hmmm...to chyba kazda wydana na gre jest wyrzucona ...z taka roznica,ze wczesniej nas jeszcze to gdzieniegdzie połechtało a teraz conajwyzej robi nam sie tak::wuerg:-.-
    na szczescie jest jeszcze forum gdzie mozna sie posmiac z paroma fajnymi ludkami ;)
     
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Chris, gratuluję efektów diety i ćwiczeń. Ciekawe czemu Chodakowska nie pokazała Cię w tv/fejsie czy innym medium ogólnodostępnym, żeby pokazać jakie cuda może zdziałać?

    Kto ma piękny śnieżek za oknem? U mnie w nocy napadało sporo, a już miałam schować zimowe buty ;)
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Co robić, na razie nie wiem, po wczorajszym Biuletynie tak mi się coś w mózgu porobiło, że do teraz nie mogę myśleć o_O

    W dawnych czasach świetności naszego rolnictwa, wydawane nasze kochane złote złotóweczki na rozwój naszych gospodarstw, były jak najbardziej sensownym wydatkiem, były to dobre złote czasy,

    A teraz trza się chyba pakować, zostawić dobytek na zmarnowanie i dołączyć do Miastowych o_O
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    szkoda tak ukochana ziemie zostawic i do mieszczuchow pojsc...ja tam jeszcze troche zostane :p w koncu kunia i krowe mam to z glodu nie umre...a panszczyzny placic nie bede ,jak mnie przymusza to wtedy rusze na miasto ;)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Taaa...Do Rissing coś tam :D
     
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    A ja postanowiłem swoje drobne oszczędności oddać w dobre ręce do popilnowania.;)
    [​IMG] On mi na pewno przypilnuje kasiorkę.
     
  15. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Biuletyn-biuletynem a widziales ZZ-ale zaszaleli z cena pakieciku w ktorym sam dziobak kosztuje 180florkow.Teraz jeszcze w misji doloza gwiazdeczek zeby "mlodzi "gracze kupowali pakieciki -a ja sie ciesze ze mi Zuza przetarla oczy juz jakis czas temu (moj mieciu dostal bana )i po sprawie .
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, przecież to Toudi xD
    Po zezie poznaję xD
     
  17. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    BINGO!!!!!!!
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Dobrze że tylko pańszczyzna..poczekajcie jak farorz doliczy dziesięcinę to już nic tylko[​IMG]
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Do Rising Cities...?
    Innej gry BP...?!
    No nie, po moim trupie 8)xDxD
    Takich strategii jest mnóstwo, gdybym się uparła na symulację miasta, to zdecydowanie wybrałabym innego producenta 8)
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No teraz to chyba żartujesz, niby po co mam tyrać dzień i noc na polu, jak wszystko co zarobię muszę Mckwaczowi oddać, a co ja chłop pańszczyżniany, niby jesteśmy w Unii, a tyramy za darmochę jak w średniowieczu o_O

    Ja wynoszę się do Miastowych, ziemia niech leży odłogiem, będe tylko Kruz płacił, wrócę jak wrócą dawne dobre czasy, a jak nie to z Miastowymi też da się żyć, zresztą zzizzie pisała że od jutra będzie pomykać piątą nitką metra, chyba do niej pojadę o_O

    Ten najarany klient jest dobrym doktorem, tak mnie wyleczył z kupowania czegokolwiek że aż sam się dziwię, a kiedyś myślałem że to nie możliwe o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.