W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Czyli na tyle ile zrozumiałam to w 2 nowych misjach stałych z kameleonami, które wejdą dopiero do gry jednak dadzą gwiazdki :p[/QUOTE]

    "- szukamy sposobu umożliwienia zdobycia wystarczających ilości gwiazdek dla graczy z niższymi poziomami, aby mieli możliwość odblokowania wszystkich run.
    - myślimy o sposobach wykorzystania gwiazdek dla graczy, którzy mają duże nadwyżki, m.in. nowych runach na Drzewie Mądrości dla graczy z wyższymi poziomami"

    hmm, a co z graczami z wyzszymi poziomami jak ja, ktorzy ze wzgledu na kilkuletnia przerwe w grze maja zapewne tyle gwiazdek ile Ci na srednim levelu? Z nawozem tez nie wiadomo jak to w koncu bedzie. Ciekawie sie robixDfirma probuje odciagnac uwage graczy od g&t i rafy, wprowadzajac male zawirowania. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie8).

    Roza wychodz zza krzaka jak tam klonowanie kameleonow?
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2015
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :)Cześć Ekipo czekających na GT :), po przeczytaniu biuletynu stwierdzam, że spodziewałam się tych rewelacyjnych wieści w nim zamieszczonych, wniosek prosty ''chcesz to graj, a Varunki i tak stawiamy my''. Nic to, trzeba opracować strategię gry i cierpliwie czekać na CUD 8). Fajnie, że można tutaj w miłej atmosferze ''poklikać'':)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Takie ogłoszenie o kupie i gwiazdkach czytaliście...? 8)
     
  4. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    ''chcesz to graj, a Varunki i tak stawiamy my''

    niezle
     
  5. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Wniosek z tego , ze zabiora nam kupe gwiazdekxD ..pan V bawi sie w Janosika, bogatym odbiera, biednym oddaje...
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A koleś w ogóle słyszał o Janosiku...?
    Może tam w Indiach też mieli takiego xD
    Bo faktycznie niebywale trafnie to określasz... kupę zabiorą (o rany, Szef kupę straci), gwiazdek nie dadzą, żeby stary farmer miał tak samo mało, co początkujący...
    ... aha, już wiem: będzie wyprz gwiazdek, raz na dwa tygodnie xD
    Dodatkowe wyrównanie szans 8)
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Z Biutetynu dowiedziałem się że w 2014 miałem zarąbiste doznania z gry, co ten Klient jara, szkoda słów, nie chce mi się nawet pisać.
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Gorzej, że on wyraźnie grozi jeszcze bardziej zarąbistymi doznaniami w 2015 xD
    Mnie to zaczyna wyglądać na specyfiki dożylne 8)
     
  9. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    I jak by na to nie spojrzeć wszystko sie kreci wokol qupy ostatnioxD. Janosika to chyba w Indiach nie mieli, trzeba by kogos obeznanego z bollywood zapytac, ale Slumdog Milioner z ulicy byl. Ja gram od konca 2014 roku wiec sie o doznaniach z gry nie wypowiadam, za krotki stazxD.
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    uuuuuuuuuuu to ja normalnie skocze po dotacje z unii i biznes chyba rozkrece na calego xD:cry::cry::cry:
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ruszaj do dzieła xDxDxD
    Tylko pamiętaj, gdzie masz wykupić te reklamy, koniecznie w kinie w mieście 8)
     
  12. babula40

    babula40 Komandor forum

    A ja myślę ,że raczej coś niucha xD
    To wyrównywanie szans ,to strzał w stopę panie V . Przestaję kupować cokolwiek ,bo i tak za free dostanę za pół roku czy rok ...
    w tym temacie ,z mojej strony -Amen .

    Zuzka ,ucałuj Gordona ode mnie ,tak na noc :inlove:
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ba 8) sie wie ze w miescie w kinie i od BP jeszcze nam biedulek V. zbiedniejei bedzie musial skrocic urlop na karaibach o pol godziny jak mu paru mieciowcow odpadnie z gry xDxD:cry:smiechy chichy ale i tak wszystko do :wuerg:
    a na ten biuletyn to ja:
    [​IMG]
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zaraz ucałuję, nawet się przyda to całowanie, bo okrutnie chrapie Gordon i własnych myśli nie słyszę xD

    Kupowanie czegokolwiek jest faktycznie średnio sensowne... takie na przykład premium, jedyna korzyść to te drzewa na event 5xPD,. którego nie ma 8)

    Jak tam uraz głowy...?
    Specjalistka coś ci doradziła więc się dostosuj, nie dyskutuj 8)
     
  15. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    A co nie miales???? Samo forum dostarcza doznan...ech...Takiej podniety jakiej dostarcza mi biuletyn to ze swieca szukac.
    A w nastepnym biuletynie bedziemy mieli wyklad na temat filozofii ...ziolo trzeba zazyc , zeby za panem V. nadarzyc.
    Na te zarabiaste doznania, to juz sie ciesze-.-
     
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Pragnie nas poinformować że jego praca bardzo mu się podoba, a kogo to obchodzi w mordę jeża co mu się podoba.

    Gra ma się podobać płatnikom ich pensji, a nie jego tyłkowi na stołku.

    To jest Fascynujące, nie mogę dalej pisać bo dostanę dłuższy urlop
     
  17. babula40

    babula40 Komandor forum

    No już idę spać xD
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pięknie piszesz xD
    Ale nie denerwuj się tak, zażyj lepiej jakiego grzybka, bo ci żyłka w głowie pęknie i będzie kłopot 8)

    Do dochtora masz iść i na badania, a nie spać 8)
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gnój z gwiazdkami , z każdym kolejnym OO stwierdzam , że przestaję czytać ze zrozumieniem , bo nie wiem jak można wypuszczać takie bzdury do ludzi. Wstyd o_O.
    Gnój - ktoś tam wcześniej musiał pomyśleć jak wrzucili zmianę , teraz jak jest większa spekulacja to źle. Nikt nie przeiwdział, że dla "Młodych" za droga będzie -.-. Kompromitacja.
    Gwiazdki - dadzą bo chcą , zabiorą bo tak , pomyślą , wyrównają , runy na drzewie (wow , ktoś sobie o nich przypomniał) wrzucą , albo nie:wuerg:.
     
  20. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Jest zle, przed wprowadzeniem czegokolwiek do gry przeprowadzane sa testy itd. jak mozna nie przewidziec pewnych sytuacji produkujac gre od tylu lat, rzecz niezrozumiała. Pamietacie jak sie zastanawiali co zrobic z pnaczem dozynkowym, kiedy odkryli jakie mozliwosci daje graczom. Niewyliczyli sobie, jakim moze byc atutem i jak ulatwi kwestie wypadajek. Teraz jest podobnie i chyba juz tak zostanie, bo pewna w Farmeramie jest tylko niepewnosc. A co do postu Zuzy [​IMG] to powinno byc motto nas wszystkich na najblizszy czas.xDxDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.